Де продаються запонки?

Треба звичайнісінькі, дешеві (500 грн - це дорого).
Для сорочки без ґудзиків. Не на подарунок.
Це у яких магазинах шукати?
Дякую.
Снідаю авокадо 04 апреля в 20:19
Канц товари
Красавица писяная 04 апреля в 20:19
В инете задайте в поисковик, просто валом
Tammy21 04 апреля в 20:19
Алі експрес, відділ з швейною фурнітурою.
Шалена красуня 04 апреля в 20:20
Завжди цікавило питання: для чого вони? І як таке може бути, що сорочка без гудзиків?
Снідаю авокадо 04 апреля в 20:20
Ответ дляКрасавица писяная
В инете задайте в поисковик, просто валом
Їй гугл бан дав...тому без вас ніяк ненайти...
Красавица писяная 04 апреля в 20:21
Ответ дляШалена красуня
Завжди цікавило питання: для чого вони? І як таке може бути, що сорочка без гудзиків?
Для красоты/ имиджа/ стиля
euhunter 04 апреля в 20:23
Магазины подарочных аксессуаров типа Монблан
Блошка, в секонде может быть
автор Вся така шо куди там 04 апреля в 20:23
Ответ дляКрасавица писяная
В инете задайте в поисковик, просто валом
Ага, тільки там від 500 грн і до декількох сот тисяч.
Трохи не той діапазон ціни.
автор Вся така шо куди там 04 апреля в 20:24
Ответ дляШалена красуня
Завжди цікавило питання: для чого вони? І як таке може бути, що сорочка без гудзиків?
Є такі сорочки, під запонки. Там на рукаві дірочки з обох боків манжетів.
автор Вся така шо куди там 04 апреля в 20:25
Ответ дляTammy21
Алі експрес, відділ з швейною фурнітурою.
О, дякую за ідею.
Красавица писяная 04 апреля в 20:26
Ответ дляВся така шо куди там
Ага, тільки там від 500 грн і до декількох сот тисяч.
Трохи не той діапазон ціни.
автор Вся така шо куди там 04 апреля в 20:29
Ответ дляКрасавица писяная
Не магія, бо це не дешеві.
На Розетці є від 100 грн., і це теж багато, враховуючи те, як ними користуватимуться.
ЖивунаБагамах 04 апреля в 20:29
Ответ дляШалена красуня
Завжди цікавило питання: для чого вони? І як таке може бути, що сорочка без гудзиків?
Муж носил рубашки под запонки. Это красиво.
Красавица писяная 04 апреля в 20:30
Ответ дляВся така шо куди там
Не магія, бо це не дешеві.
На Розетці є від 100 грн., і це теж багато, враховуючи те, як ними користуватимуться.
Пошукайте на сайтах у рубриці віддам даром. Можливо, що і знайдете, бо річ на поцвновувача
автор Вся така шо куди там 04 апреля в 20:35
Дякую всім за допомогу :)
Ms. Любмая жена 04 апреля в 20:56
Может вам такой совет подойдёт. Можно сшить между собой две подходящие пуговицы, на небольшом расстоянии. И вставлять их в петли манжета, как запонки. Не нужно искать запонки и тратить на них деньги.
автор Вся така шо куди там 04 апреля в 21:04
Ответ дляMs. Любмая жена
Может вам такой совет подойдёт. Можно сшить между собой две подходящие пуговицы, на небольшом расстоянии. И вставлять их в петли манжета, как запонки. Не нужно искать запонки и тратить на них деньги.
Дякую.
Поки що спробую пройтися по магазинах для шиття, є недалеко декілька.
Раз на Алі це як швейна фурнітура продається, то хтозна, може, і завіз хто.
На олх і кідстаффі є, але ж пересилка...
ТебеОноНадось 04 апреля в 22:04