Дівчина Бобула• 04 апреля 2024

РФ - Україна нотаріус

Порекомендуйте будь-ласка нотаріуса в Києві, який вирішує питання з нерухомістю в Україні з громадянкою РФ.
Стрекозей• 04 апреля 2024
СБУ знайшло новий спосіб шукати зрадників ?
Бабульція• 04 апреля 2024
Это как?
Гражданка эрэф хочет тут вступить в наследство?
Чавонадо• 04 апреля 2024
Будь-який нотаріус

Нащо оці теми тут ?
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляБабульція
Это как?
Ні, тільки хоче передати спадщину родичам які знаходяться в нашій країні
Чавонадо• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
То до нотаріуса ідіть
Чого ви сюди прийшли
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляЧавонадо
Будь-який нотаріус

Нащо оці теми тут ?
Термінові питання,які необхідно вирішити в найближчі терміни
Шальная коклетка• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ну то потрібно звʼязуватися з нотаріусом, який вже відкрив спадкову справу. Щось ви придумуєте
Чавонадо• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Нотаріус працює з 9 ранку
Залишилось менше десяти годин до вирішення
Потерпите
Бабульція• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Чтобы передать наследство надо хоть как-то о себе заявить.
Если она в Украине,то идите с ней к нотариусу.
Если она сидит на болоте,то всё равно идите к нотариусу и спрашивайте что делать
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляЧавонадо
То до нотаріуса ідіть
Чого ви сюди прийшли
Так, порекомендуйте нотаріуса.
Чи чого відписали на тему?
Чавонадо• 04 апреля 2024
Ответ дляБабульція
Автор хоче тут вирішити бігом все
Чавонадо• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Так, порекомендуйте нотаріуса.
Чи чого відписали на тему?
Їх на кожному кроці в Києві
Вам скільки років ?
10?
Я в щоці
Це все одно що питати де магазин рошен в Києві
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляБабульція
Шукаю нотаріуса, порекомендуєте?
Чавонадо• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Шукаю нотаріуса, порекомендуєте?
Зараз темно
Всі нотаріуси сплять
Завтра в 9 ранку знайдете

Я в шоці 😱
З людей
Настільки необізнаним бути
Люблю кетчуп• 04 апреля 2024
нет таких нотариусов, граждане рф не могут совершать нотар.действия в Украине
Бентливуман• 04 апреля 2024
Ответ дляБабульція
Это как?
У нас, до речі, сусідка була із сином-росіянином. Померла незадовго до війни, у спадок він, здається, вступити не встиг. Цікаво, що з квартирою тепер буде? 🤔
Бабульція• 04 апреля 2024
Ответ дляБентливуман
Даже не представляю, наверное он уже не сможет приехать сюда и вступить в наследство, может кто-то из родственников вступил
Бентливуман• 04 апреля 2024
Ответ дляБабульція
В неї більше не було нікого. За квартиру не платить ніхто, стоїть бідося. Хоч бери ото і здавай по тихому 😈
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляБентливуман
Як це не відібрав ніхто
Люблю кетчуп• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
так это ей надо обратиться к кацапскому нотариусу
Бабульція• 04 апреля 2024
Ответ дляБентливуман
Не знаю как,но квартиры которые в конечном итоге остались ничейные как-то продают через государство.
У меня так знакомый полицейский купил за 13 к трешку в классном районе,когда там квартиры от 30 стартуют.
Правда квартира была обосранная полностью,с тараканами и тонной мусора
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
І що там написати відмову?
Люблю кетчуп• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
І що там написати відмову?
завещание. от чего отказ? она наследодатель или наследница, я че-т потерялась
Як міряти?• 04 апреля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Хіба є документообіг між країнами?
Сонячний зайчик• 04 апреля 2024
А разве нельзя вступить наследство без родственницы. Прямая наследница не пишет заявление нотариусу, подают внуки или племянники. Через 6 месяцев родственница не объявляется, в наследство вступают внуки.
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Документи про його смерть у неї.
Сонячний зайчик• 04 апреля 2024
Ну так пусть вышлет документ о смерти.
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
1/3 квартири у неї вже була, а тепер вся інша частина 3 кімнатної по спадщині треба прийняти
автор Дівчина Бобула • 04 апреля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ну так пусть вышлет документ о смерти.
Не все так просто, треба домовлятися з кимось за пересилку і чи захоче вона попрощатися з цим документом.Маю на увазі чи дійсно нам передадуть...
Люблю кетчуп• 04 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
ну здесь она не сможет ничего сделать, но если она не заявляется принимать наследство, то оно перейдет следующим по очереди наследникам (процедуру спрашивайте у нотариуса)