Тирамісу на терасі• 04 апреля 2024
Як поновити свідоцтво про народження, коли народилась в ру
Думаю, що я не одна така. За часів союзу народилась на території рашки, після розвалу повернулись всією родиною в Україну, громадянство українське.
А тепер от задачка. Не можу знайти своє свідоцтво про народження. Шукаю вже 2 роки, десь поділось
В мене помер тато і я не можу вступити в спадщину, оскільки не можу довести, що я є донька. Зверталась до нотаріуса, Рагсу, консульства за кордоном. Вони кажуть, що допомогти не можуть, ідіть до консульства рашки і там робіть запит.
Але це якийсь сюр, туди йти. Ну невже немає жодного іншого варіанту для поновлення або отримання іншого відповідного документа?
Буду вдячна за досвід чи поради.
Уходя дверю не хлопать• 05 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я родилась в 87 году
А у мамы паспорт современный украинский, книжкой.
И там нет ни меня с братом, ни развода с нашим отцом:))
Помню мама получила и прикалывалась, что начинает жизнь с нового листа :))
Все же меняли советские на украинские. А потом по-моему еще раз украинские. Детей уже не вписывали. Даже не совершеннолетних
Я 77 года
У меня в украинском были вписаны, и у мужа тоже
В Айди уже нет