Тирамісу на терасі• 04 апреля 2024
Як поновити свідоцтво про народження, коли народилась в ру
Думаю, що я не одна така. За часів союзу народилась на території рашки, після розвалу повернулись всією родиною в Україну, громадянство українське.
А тепер от задачка. Не можу знайти своє свідоцтво про народження. Шукаю вже 2 роки, десь поділось
В мене помер тато і я не можу вступити в спадщину, оскільки не можу довести, що я є донька. Зверталась до нотаріуса, Рагсу, консульства за кордоном. Вони кажуть, що допомогти не можуть, ідіть до консульства рашки і там робіть запит.
Але це якийсь сюр, туди йти. Ну невже немає жодного іншого варіанту для поновлення або отримання іншого відповідного документа?
Буду вдячна за досвід чи поради.
БЦАшка• 04 апреля 2024
Ответ дляДуняша
Так консульства все закрыты
Закрыты в Украине, но в других странах работают
Тирамісу на терасі
• 04 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Докажите в суде, что вы его дочь
Цікава ідея
Дякую. Запитаю юриста з цього приводу
Уходя дверю не хлопать• 04 апреля 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Цікава ідея
Дякую. Запитаю юриста з цього приводу
В паспорті у папи запису не було?
Хоча паспорт же забрали, коли видавали свідоцтво про смерть
Продаю витрішки• 04 апреля 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну написано ж, що так
Ото я уважно читаю, треба спать мабуть ))))
Тирамісу на терасі
• 04 апреля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В паспорті у папи запису не було?
Навіть не пам’ятаю, не дивились. На той момент навіть ф думки не було, що можуть бути якісь проблеми. В мене навіть є нотаріальна копія свідоцтва, але кажуть, що треба тільки відновлювати
Молчавочка• 04 апреля 2024
Додатково до поради про суд: Ви також можете спробувати звернутись до українського державного архіву для пошуку документів, які підтверджують родинний зв´язок. Свідоцтва про народження, звісно, не отримаєте, але могли зберегтися, наприклад, особова справа зі школи, якісь документи про призначення пільг, склад сім´ї тощо.
Також згадайте куди Ви могли раніше подавати копію свідоцтва про народження.
Молчавочка• 04 апреля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В паспорті у папи запису не було?
Паспорт повинні були передати в архів. Також коли вписували дитину робили ж якийсь запис в журналах.
Тирамісу на терасі
• 04 апреля 2024
Ответ дляМолчавочка
Копію подавала багато куди. І нотаріальні дії робили в моєму дитинстві і заміж виходила. І школи, універ. І одна копія нотаріальна в мене і зараз є. Нотаріус, який займається спадщиною сказала, що тільки оригінал документу має бути
Бува і таке• 04 апреля 2024
автор, через суд і дешевше буде, тільки зразу встановлюйте що донька і заразом спадщину
Тирамісу на терасі
• 04 апреля 2024
Ответ дляБува і таке
Дякую
Завтра запитаю як це можна зробити
Молчавочка• 04 апреля 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Це добре, що зберігалась нотаріальна копія. У Вашому випадку скоріше за все буде потрібно звернутись до суду з заявою про встановлення факту, що має юридичне значення. Всі ці документи слугуватимуть доказовою базою.
Молчавочка• 04 апреля 2024
Судовий збір зараз буде приблизно 1200 грн, це не дуже дорого і простіше вж їхати в іншу країну
Кондуктор автобуса• 04 апреля 2024
Можна робити ’ поновлення актового запису про народження’ через відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Тирамісу на терасі
• 04 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Думаю, що ні. Бо цей запис робився не в Україні. Тому в Рагс і відмовили
іронічна антитеза• 04 апреля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В паспорті у папи запису не було?
Я родилась в 87 году
А у мамы паспорт современный украинский, книжкой.
И там нет ни меня с братом, ни развода с нашим отцом:))
Помню мама получила и прикалывалась, что начинает жизнь с нового листа :))
Все же меняли советские на украинские. А потом по-моему еще раз украинские. Детей уже не вписывали. Даже не совершеннолетних
MacOS-ница• 04 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я родилась в 87 году
У меня книжка. Всё дети вписаны. Наверное от паспортного стола зависит.
іронічна антитеза• 04 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Сколько лет вашим детям?
MacOS-ница• 04 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Сколько лет вашим детям?
28 и 20. Ещё был сын, было бы сейчас 22, о том что умер тоже запись в паспорте.
Кондуктор автобуса• 04 апреля 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ви пишете заяву, заводять справу і поновлюють свідоцтво. Справа триває близько 3 х місяців
іронічна антитеза• 05 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ну так а вы меня паспорт после рождения детей?
MacOS-ница• 05 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я его получила после рождения старшей. Сразу ее вписали. Потом сыновей дописывали. Синяя книжка. До этого был советский паспорт.
3@йk@• 05 апреля 2024
Ответ дляМолчавочка
Ні, в паспорт від руки вписувалася дитина, ніякої печатки. Можна було взагалі самому вписати, тільки раніше мало хто наважувався на це.
Тирамісу на терасі
• 05 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Мій брат так поновлював, але він народився в Києві. Мені відмовили, немає в них тих даних. Тільки робити запит до рагс міста, де народилась
Мій варіант суд. Я вже навіть знайшла зразок заяви. Дяка Порадниці, я багато з ким цю тему проговорювала і запитувала,і ні в кого не було відповіді про суд
Моль Моллівна• 05 апреля 2024
Я робила запит в місцевому РАГСі, там де видають дітям свідоцтво , мені з рашки прислали дублікат мого свідоцтва. Но те ще до повномасштабного було
Моль Моллівна• 05 апреля 2024
Ще як варіант, написати електронний лист в РАГС міста в якому ви народилися, і спитати в них, чи залучати родичів , нікого не лишилось? Може якось через Туреччину можно переслати?
Мальчижка• 05 апреля 2024
Я через бюро перекладів відсилала доручення брату в Росію.
Він через місцевий загс пробує теж отримати відповідь з архіву.
Дуже довго це все.