Душка-свекрушка)))• Изменено 05 апреля 2024
Познайомилася з чоловіком
Познайомилася з чоловіком. Прозустрічалися майже 6 міс. Чоловік вже говорить про спільне проживання ,і навіть заміж. Все добре- і коханець,і чуйний,і як людина. Але є одне але.. Заробітки на нинішній роботі малі. І найголовніше- його матір,яка живе не з ним, в іншій області,далеченько, має певні проблеми зі здоров*ям і він щороку з сестрою(яка її доля не знаю) оплачує їй профілактичне лікування в районі 70-80 тис грн (залазить в кредити,бо зп аж 19 тис грн). Сам живе скромно, на всьому економить,собі нічого не купує. Зараз додалися в ньому проблеми зі здоров*ям і він теж потребує лікування. Авто має,але не їздить,бо бензин дорогий і дешевше гром. транспортом. Сам не скупий,просто грошей нема. Це вже я дізналася про все місяців через 4. З одного боку, він прекрасний син, з іншого-життя з ним це ніяких поїздок,економія на всьому і гроші лиш на маму. Якось мене це не влаштовує,бо я не бачу перспективи. Я питала його-як він бачить? Тяжко зітхнув і сказав-ну мамі я не можу відмовити. Мамин синок? ні. Але вважає,що зобов*язаний їй. І я стала перед вибором- що робити. Або просто зустрічатися,але в 40 вже хочеться стабільності і не ганяти по побаченнях. діти мені вже не треба,своя доросла. Але жити і на усьому економити,ще й,я так розумію,його час від часу тягти, не хочеться. Кохання -це добре,але не все.
Слыш, автор. А давай мы его машину продадим ? Будет лаве его мамке и тебе на пряники...
По теме - я когда с женой только познакомился, начали общение , то сё.. Она интересуется, кем мол работаешь ? Я прямо сказал -НИГДЕ НЕ РАБОТАЛ, НЕ РАБОТАЮ И НЕ СОБИРАЮСЬ НАЧИНАТЬ.
Она только посмеялась))
Просериарила молодость• 05 апреля 2024
’Любовь приходит и уходит,а кушать хочется всегда’... Поздравляю,автор. Здравый смысл вас не покинул.
Душка-свекрушка)))
• 05 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Вам треба цього відпустити, і вибрати з трьох оставшихся. Він явно від жінки до жінки бігає, яка пригріє. Та і дружина кинула через це.
кинув він якраз її. але це неважливо.то було давно і мене не обходить
Пиу!Пиу!• 05 апреля 2024
Ого, складно. З одного боку, 20 тис це не геть копійки, якщо такий дохід і живеш сам у своїй квартирі. З іншого, в нього в рік до 240 тис загалом і з них 80 тис він віддає на маму. Що це за профілактичне лікування таке, до речі? При цьому всім іншим він Вам подобається.
Чому не поговорити обережно з ним на чистоту? Ось, Вася, дивись, у тебе за мінусом трат на маму, лишатиметься на місяць в середньому 150:12=12,5 тис грн. Я вважаю, що на сім´ю цього сьогодні ніяк не вистачить. У нас не буде ані відпусток, ані хороших речей і покупок. Я так жити не зможу. Ну і послухаєте, що він відповість.
Твердая валюта• 05 апреля 2024
Якийсь ужас,думать,Як на мамі зекономити,не оплативши лікування,а не піти і заробити чоловіку,жінки нема,дітей нема. Пздц. Авторе,нафіг Вам такий? Ви пишете,шо здоров´я починалося в нього також. Будете падати,щоб оплатити йому його здоров´я,бо він милий,чуйний і трахає добре.
Нічна ненажера• 05 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Какая вы мерзкая 🤢
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Он бросил
Ор. Вероятно, жена мозг выносила и заставляла его больше зарабатывать. Пардон, всячески мотивировала и стимулировала)
Нічна ненажера• 05 апреля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Удалено администрацией...
Душка-свекрушка)))
• 05 апреля 2024
Ответ дляТвердая валюта
як раз він не економить на мамі.
Душка-свекрушка)))
• 05 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Він чудова людина, а ви шукайте далі
Чудова людина лиш для мами. Але сам живе бідно.Не знаю,хто погодиться жити в злиднях з ним
Україна понад усе!• 05 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
Чим відрізняється Київ від інших міст? В кіно, кафе, на шашлик в любому місті не вистачить((
Отличается уровнем зарплат
Душка-свекрушка)))
• 05 апреля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
а ваша фин ситуация?
краща ніж у нього.34 тис грн.свої 2 квартири.1 здаю.це ще 10 тис
Автор, как вариант при наличии двух квартир у вас обоих можно съехаться и одну квартиру сдать.
Если сдавать вашу, то деньги будут ваши. Сможете откладывать себе или тратить на семью. Минус - квартиранты могут убить квартиру.
Если сдавать его квартиру, то деньги он может забирать себе и вы их видеть в семейном бюджете не будете.
Самый идеальный вариант для вас: съехаться и жить в вашей квартире, сдавать его квартиру и деньги от сдачи получать лично. То есть 10+19 уже будет вам легче финансово.
Вумна, аж страшно• 05 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Автор, а зачем Вам именно замуж ?
Живите вместе, а там посмотрите.
Тут всем подавай хороших и богатых , поэтому с котами живут и на СЗ сидят в надежде . Так что не слушайте. Пробуйте, не получится - уйдёте.
Живите вместе, а там посмотрите.
Тю. Так лучше с котом жить чем с непойми-кем, лишь бы мужик)))
Вумна, аж страшно• 05 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
Где-то правы, но...Не все молодые девы смотрят в сторону 50-55 летних. Они таких дедушками считают))))
Душка-свекрушка)))
• 05 апреля 2024
Ответ дляNa_t_li
каким образом сдавать квартиру его и получать лично деньги.? это его))как он распорядиться - его дело.Деньги со второй квартиры я откладываю дочке на обучение. И проедать их не собираюсь.
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Пусть сам сдает и деньги от сдачи отдает лично вам в руки + отдает часть своей зп.
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну Вы ж почти согласны
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляNa_t_li
А зачем им, в принципе, съезжаться?
Барабасиха• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
старість у вас в голові. Ніколи ні за ким не бігала. і не буду. за мною бігають,просто я вибирала людину до душі._з 4 чоловіків вибрала найморальнішого. але гроші теж важливі
Это не первая ваша тема. Совет все тот же :ищите пятого
Нічна ненажера• 05 апреля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Удалено администрацией...
Душка-свекрушка)))
• 05 апреля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Ну Вы ж почти согласны
не придумуйте. я живу в своїй і з*їжджатися не маю бажання
Кракадэ• 05 апреля 2024
Якщо ви себе забезпечуєте добре і вам треба просто поряд гарна , добра людина і якщо він ще і гарний господар по дому, то можете спробувати. А якщо і не господар, не заробляє і не господар, то нащо такий вам чоловік.
На рахунок мами, то тут він не повинен купувати їй відпочинки , які навіть собі не може позволити. Тим паче коли зʼявиться дружина, треба забезпечувати дружину. Ще коли був холостим, то хай собі як хотів . А коли вже є дружина, то інша справа. А якщо він хоче і з вами жити і мамі путівки купувати, які навіть не може позволити, то не треба такий чоловік, вас це буде дратувати і нічого хорошого з цього не вийде
ПриснитсяЖЕ• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я бы советовала искать дальше. Во первых мужчина слабее вас, мезальянс какой-то, если вы можете больше заработать, почему он не может?
Меня, например, не привлекают мужчины без амбиций, которые сидят на попе ровно на своих трех копейках.
Цікавий писочок• 05 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
Та угомонитесь уже. В современном мире про срок годности женщины уже неактуально говорить. Косметология развивается широкими шагами, есть гормонозаместительная терапия, которая регулирует уровень денских гормонов и конкретно продлевает молодость и здоровье. Так что свои средневековые фантазии оставьте при себе, пусть они греют вашу самооценку у вас в голове. Не позорьтесь, идите в ногу со временем
Гигиенишвили• 05 апреля 2024
БМ примерно тоже самое был, даже еще хуже - работа время от времени, кредиты, которые он не платил. Но я была молодая и глупая и он был молодой и я все же надеялась, что рано или поздно он образумится. В 40 лет надеятся уже не на что. Не вздумайте влезать в это, только испортите себе нервную систему и все равно расстанетесь. Сейчас я хорошо зарабатываю, но вешать на себя бедного, пусть и хорошего мужчину ни за что бы не стало, нафиг надо, лучше быть одной или встречаться иногда.