Душка-свекрушка)))• Изменено 05 апреля 2024

Познайомилася з чоловіком

Познайомилася з чоловіком. Прозустрічалися майже 6 міс. Чоловік вже говорить про спільне проживання ,і навіть заміж. Все добре- і коханець,і чуйний,і як людина. Але є одне але.. Заробітки на нинішній роботі малі. І найголовніше- його матір,яка живе не з ним, в іншій області,далеченько, має певні проблеми зі здоров*ям і він щороку з сестрою(яка її доля не знаю) оплачує їй профілактичне лікування в районі 70-80 тис грн (залазить в кредити,бо зп аж 19 тис грн). Сам живе скромно, на всьому економить,собі нічого не купує. Зараз додалися в ньому проблеми зі здоров*ям і він теж потребує лікування. Авто має,але не їздить,бо бензин дорогий і дешевше гром. транспортом. Сам не скупий,просто грошей нема. Це вже я дізналася про все місяців через 4. З одного боку, він прекрасний син, з іншого-життя з ним це ніяких поїздок,економія на всьому і гроші лиш на маму. Якось мене це не влаштовує,бо я не бачу перспективи. Я питала його-як він бачить? Тяжко зітхнув і сказав-ну мамі я не можу відмовити. Мамин синок? ні. Але вважає,що зобов*язаний їй. І я стала перед вибором- що робити. Або просто зустрічатися,але в 40 вже хочеться стабільності і не ганяти по побаченнях. діти мені вже не треба,своя доросла. Але жити і на усьому економити,ще й,я так розумію,його час від часу тягти, не хочеться. Кохання -це добре,але не все.
Криниця щастя• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
так.живе у вічних кредитах.
Бедненький и ищет дуру, что его пригреет и кормить за свои его и маму его будет

Престидижитатор• 05 апреля 2024
Автор, ну хороших мужиков да с деньгами уже разобрали и крепко держат. Остались либо хорошие нищие, либо абьюзеры с деньгами.
У меня подруга была примерно в Вашей ситуации. Там был вообще нищий, даже жилья небыло и зарплата копеечная. Но полюбил её очень и окружил заботой .
Долго она думала , а потом таки вышла за него. Очень счастлива. Он действительно очень хороший и заботливый муж оказался.
Живут вместе уже больше 10 лет. Кстати и с деньгами получше стало. Конечно живут не богато , но не нищие.
Гладиолус• 05 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Вопросик не в нищенстве, а в спросе на женщину после опр возраста. Если секс ок, то пусть будет бедолага. Но параллельно искать другого.
Удалено администрацией...
автор Душка-свекрушка))) • 05 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
старість у вас в голові. Ніколи ні за ким не бігала. і не буду. за мною бігають,просто я вибирала людину до душі._з 4 чоловіків вибрала найморальнішого. але гроші теж важливі
Криниця щастя• 05 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
Досі не стала))
Это из серии, со мной все будет по-другому конечно, люди меняются в 50. Всю жизнь был нищебродом, а потом вдруг начал зарабатывать
Смурфетта• 05 апреля 2024
Автор, він НЕ зміниться.
Вже ж видно!
Він не каже про те, що ’гори для вас зверне, роботу шукає і зароблятиме гроші’, він зітхає, але говорить про заміжжя! Бо його це влаштовує. Чоловіки в такому віці так саме не хочуть мінятись як і більшість жінок.
Не дай Бог, переїдете до нього, ще й права качати почне: ’ти ж сама так вирішила’. І це ще добре, якщо ситуація з мамою справжня, а не надумана..
Гладиолус• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Звичайно, що важливі.
Заліковий троль• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Київ
а ваша фин ситуация?
Заліковий троль• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
так.живе у вічних кредитах.
так эти кредиты на вас сядут, какой замуж

Заліковий троль• 05 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
берите моего мужа бывшего, 100-ка) за год никак ..не гониите.
41 год Киев , квартира машина бронь
Престидижитатор• 05 апреля 2024
Автор, а зачем Вам именно замуж ?
Живите вместе, а там посмотрите.
Тут всем подавай хороших и богатых , поэтому с котами живут и на СЗ сидят в надежде . Так что не слушайте. Пробуйте, не получится - уйдёте.
ЕлькиПальки• 05 апреля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Для небольшого города зарпрата норм. Для Киева- нищенство. Бензин не дорогой, если учесть что война.

Ну такое себе, если честно...
З якого дива вона норм? Приїхала з Полтави, ціни один в один, ще і не дуже розгонишься, шукаючі де дешевше. Всі магазіни , як і в столиці. Люди одягаються за ту ж саму ціну, як не дорожче, бо не такий вибір магазинів.
Нічна ненажера• 05 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Ещё расскажите, что подруга его привела в свою квартиру
ЕлькиПальки• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Вам треба цього відпустити, і вибрати з трьох оставшихся. Він явно від жінки до жінки бігає, яка пригріє. Та і дружина кинула через це.
Наивная Хо• 05 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
Чим відрізняється Київ від інших міст? В кіно, кафе, на шашлик в любому місті не вистачить((
Ситуацією на ринку праці
тогдалия• 05 апреля 2024
Цікаво, автор скільки заробляє? За чий рахунок подорожує і не економить ні на чому?)
Нічна ненажера• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Что значит ’найморальніший’? Не нюхает кокс? Не меняет юных моделей ежедневно? Не устраивает оргии на яхте?

Престидижитатор• 05 апреля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Киевляне думают, что в провинции всё даром, а ещё у каждого свой огород, на котором растёт всё, от картошки до колбасы. В марте приехал, семена разбросал, в сентябре приехал, урожай снял. А коммунальные и вовсе копейки, ага.
EL13• 05 апреля 2024
Ощущение , что подобная тема уже была. Советы не помогли?
Вероятно, Вы сами знаете ответ
Тогда, что хотите услышать от других, ситуация же не изменилась?
Как-буд-то ожидаете экспертного ответа. Главный эксперт в своей жизни-ВЫ
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Удалено администрацией...
Класс Мужик красавец
Дон Пэдро• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
останнім часом додому до нього і все. я теж почала себе ловити на думках,що набридли такі побачення і я перестаю хотіти їздити
так а откуда возьмётся желание в условиях тотальной экономии на всём + еще и проблемы со здоровьем добавились сверху?
проблемные отношения никому не нужны. любая женщина хочет, чтобы её кружили, дарили цветы и подарки, тратили на неё деньги... а не вот это вот всё ’будем на всём экономить, потому что у меня мама’.
мама - это нормально, и молодец, что ей помогает.
но позволить себе ухаживать за женщиной уже не может, со своими низкими доходами ((( и Вы в этом не виноваты.
ХвилювАллочка• 05 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
2-4 роки і все, бабуся. З природою не поборитеся)
Какая вы мерзкая 🤢
Дон Пэдро• 05 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
з його слів-він повинен. але питання як.
ну вот как узнает как, пусть приходит.
если Вы к тому времени не замужем будете.
Престидижитатор• 05 апреля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Класс Мужик красавец
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Какая вы мерзкая 🤢
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 05 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Удалено администрацией...
Действительно, трофи хасбенда отхватила
Ответ длятогдалия
ну явно не за його.він мені і копійки не дав