Губки-уточкой• 05 апреля 2024

Скільки часу вам потрібно, щоб зробити замовлення на make up?

Мені пару днів це мінімум,вже і деякі товари із кошику зникають ,бо немає в наявності поки я вибираю інше..
Товарів дуже багато там ,я не встигаю переглянути ,що мені потрібно так швидко
Каркуша Клара• 05 апреля 2024
10 хв, що там вибирати днями? Додала і купила, через день отримала

автор Губки-уточкой • 05 апреля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Тоніки наприклад
Сито для думок• 05 апреля 2024
Ой, буває тижнями думаю, що треба купити😅
Лялька в колисці• 05 апреля 2024
5-10 хвилин.
Бутерброд и я• 05 апреля 2024
Довго Спочатку додаю все, що хотіла б, потім читаю по відгукам, видаляю, щось пізніше замовляю
автор Губки-уточкой • 05 апреля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я спочатку вивчаю,а потім вже додаю в кошик
Не гоню• 05 апреля 2024
10 минут. Я знаю, что мне нужно, лишнего не заказываю
Каркуша Клара• 05 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Тоніки наприклад
І що там вибирати? Ви ж не перший раз купуєте, маєте улюблені засоби
АдеКВАтная• 05 апреля 2024
Мені теж пару днів і під кінець вже тікає що вибрати не можу

Ms. Сама прямота• 05 апреля 2024
У меня все, что мне нужно лежит в виш-листе, потом по мере того, как заканчивается что-то из косметики, слежу за ценой и покупаю.
LagunaU• 05 апреля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я думала одна я така, спочатку все кидаю в кошик, потім видаляю, потім ніч пересплю с моїми ’хотілками’, а потім замовляю)
автор Губки-уточкой • 05 апреля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Так маю улюблені засоби,але інколи нове пробую теж
автор Губки-уточкой • 05 апреля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Не знала,що так можна
автор Губки-уточкой • 05 апреля 2024
Ответ дляLagunaU
Я теж пересплю із хотілками,а потім замовляю
Ms. Сама прямота• 05 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Не знала,що так можна
Сердечко нажимаете и хотелка в ’Список бажань’ попадает