Скільки часу вам потрібно, щоб зробити замовлення на make up?

Мені пару днів це мінімум,вже і деякі товари із кошику зникають ,бо немає в наявності поки я вибираю інше..
Товарів дуже багато там ,я не встигаю переглянути ,що мені потрібно так швидко
2 5
Каркуша Клара 05 апреля в 10:37
10 хв, що там вибирати днями? Додала і купила, через день отримала
автор Губки-уточкой 05 апреля в 10:40
Ответ дляКаркуша Клара
10 хв, що там вибирати днями? Додала і купила, через день отримала
Тоніки наприклад
Сито для думок 05 апреля в 10:41
Ой, буває тижнями думаю, що треба купити😅
Лялька в колисці 05 апреля в 10:45
5-10 хвилин.
Бутерброд и я 05 апреля в 10:49
Довго Спочатку додаю все, що хотіла б, потім читаю по відгукам, видаляю, щось пізніше замовляю
1 2
автор Губки-уточкой 05 апреля в 10:55
Ответ дляБутерброд и я
Довго Спочатку додаю все, що хотіла б, потім читаю по відгукам, видаляю, щось пізніше замовляю
Я спочатку вивчаю,а потім вже додаю в кошик
Не гоню 05 апреля в 10:56
10 минут. Я знаю, что мне нужно, лишнего не заказываю
Каркуша Клара 05 апреля в 10:59
Ответ дляГубки-уточкой
Тоніки наприклад
І що там вибирати? Ви ж не перший раз купуєте, маєте улюблені засоби
АдеКВАтная 05 апреля в 11:15
Мені теж пару днів і під кінець вже тікає що вибрати не можу
Ms. Сама прямота 05 апреля в 11:16
У меня все, что мне нужно лежит в виш-листе, потом по мере того, как заканчивается что-то из косметики, слежу за ценой и покупаю.
LagunaU 05 апреля в 12:53
Ответ дляБутерброд и я
Довго Спочатку додаю все, що хотіла б, потім читаю по відгукам, видаляю, щось пізніше замовляю
Я думала одна я така, спочатку все кидаю в кошик, потім видаляю, потім ніч пересплю с моїми ’хотілками’, а потім замовляю)
автор Губки-уточкой 05 апреля в 14:11
Ответ дляКаркуша Клара
І що там вибирати? Ви ж не перший раз купуєте, маєте улюблені засоби
Так маю улюблені засоби,але інколи нове пробую теж
автор Губки-уточкой 05 апреля в 14:11
Ответ дляMs. Сама прямота
У меня все, что мне нужно лежит в виш-листе, потом по мере того, как заканчивается что-то из косметики, слежу за ценой и покупаю.
Не знала,що так можна
автор Губки-уточкой 05 апреля в 14:12
Ответ дляLagunaU
Я думала одна я така, спочатку все кидаю в кошик, потім видаляю, потім ніч пересплю с моїми ’хотілками’, а потім замовляю)
Я теж пересплю із хотілками,а потім замовляю
Ms. Сама прямота 05 апреля в 14:31
Ответ дляГубки-уточкой
Не знала,що так можна
Сердечко нажимаете и хотелка в ’Список бажань’ попадает