Коко На Страже• 05 апреля 2024

Нужно ли бить тревогу, если в 14 лет еще нет месячных?

Но при этом растет грудь и есть оволосение
Налитое яблочко• 05 апреля 2024
Может она скрывает?)) У моей пошли как только волосы появились в подмышках
Мамзелькіна• 05 апреля 2024
В мене почались в 14.5
А ось і я• 05 апреля 2024
Я била тривогу - груди росли і волосся було ще з 10 років, напевно. Робили УЗД - все було ок, і в 14,5 років почалися місячні, ідуть вже 4 роки без збоїв.
А я кумедна• 05 апреля 2024
Зводять до лікаря. Вас скажуть то ок чи ні.
Ширли-Мырли• 05 апреля 2024
Нет, но на всякий случай можно сходить к врачу
Дівчина Бобула• 05 апреля 2024
Ответ дляНалитое яблочко
у мене волосня в 9 виросла, а місячні у майже 12 років. а під пахвами волосся в 14 виросло, 3 волоски
Yammystar• 05 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
В мене почались в 14.5
аналогічно
Просто каралева• 05 апреля 2024
Я думаю що нормально, в мене в 15 почались
Не пириживай• 05 апреля 2024
А до лікаря зводити? Він і визначає
Налитое яблочко• 05 апреля 2024
Мне кажется лучше месячные с 15 чем с 10 как тут пишут
Пампушечка• 05 апреля 2024
Я не признавалась
побольшомусекретику• 05 апреля 2024
Дочка худенька?
Верочка 100%• 05 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Дочка худенька?
А це до чого,в мене взагалі недобір ваги був,місячні в дванадцять років почалися
Обстановщица• 05 апреля 2024
Тривогу прямо бити не треба, але сходити до гінеколога час. До речі, там запитують і про сімейний анамнез, коли у мами почалися, наприклад
Шалена красуня• 05 апреля 2024
Ответ дляНалитое яблочко
У меня тоже в 15 начались, но я худенькая всегда была, мелкая.
Не представляю что может 10 летний ребенок делать с месячными, возиться с прокладками. Как по мне - это жуть.
Лет с 12 - нормально.
Но в 10 лет - это ещё ребенок совсем)
Обстановщица• 05 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Дочка худенька?
розкажіть ще раз цей міф про худих якщо що, я у 20 років важила 40 кг, менструація була у 12-13, коли я важила до 40 кг. У доньки теж у такому ж віці був початок і вага при цьому 40 кг при зрості 168 см на той час, я трохи нижча.
Усе з гормонами й дозріванням троих складніше, ніж вага
автор Коко На Страже • 05 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Дочка худенька?
Да, но не сильно худая
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2024
Ответ дляОбстановщица
Причём тут вы? Есть имт тела.
Невгамовна Бу• 05 апреля 2024
У мене в 14,3 почалися, а у моїх доньок в 12.
Верочка 100%• 05 апреля 2024
Ответ дляОбстановщица
Підтримую вас,в мене теж недобір ваги був,почалися в дванадцять,а важила я хоч би кг 35 і я висока,була найвищою в класі
Наивная Хо• 05 апреля 2024
у меня в 16 начались, все норм, никто к врачам и не водил. мне вообще не рассказывали ни про месячные, ни про секс, типа сама как-то узнаешь) немного дико читать про семейный анамнез, не представляю, чтобы мне мама такое рассказала
Обстановщица• 05 апреля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Причём тут вы? Есть имт тела.
Почитайте ще раз уважно, я про те і пишу, що все троих складніше. і так. я при тому, що це приклад якрах ’худеньких’. Лікарі не просто так по 7+ років вчаться. Там крім ваги. ІМТ, треба дивитися на сімейний анамнез та інші фактори.
побольшомусекретику• 05 апреля 2024
Ответ дляОбстановщица
Вибачте, це не міф. Жіночі естрагени формуються в жирових клітинах. Їх надлишок або нестача безпосередньо впливає на початок статевого дозрівання
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2024
Ответ дляОбстановщица
Сами перечитайте свой бред. Ещё и исправили
Верочка 100%• 05 апреля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Причём тут вы? Есть имт тела.
Так чого він на одних по вашому впливає,а на інших ні? В мене він все життя занижений,і вагітніла я з вагою 46 кг при зрості 173 без проблем.
Трільчиха• 05 апреля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Да, но не сильно худая
Не слушайте их. Комплекция тела тут вообще не имеет значения.

Значение имеет генетика, национальность. Я, например, наполовину восточная. У меня месячные начались в 11 лет. И это считается поздно у восточных девочек. У них начинаются в 9 лет стандартно. Но я ж наполовину восточная. Мама у меня украинка. У нее начались 14 лет. А у бабушки по папиной линии в 9 лет. Вот так во мне и заложились гены со сторон обоих родителей, и у меня начались в 11 лет.
Помеха справа• 05 апреля 2024
Ответ дляВерочка 100%
И у меня недобор был, начались в 9. А подруга высокая и крепенькая такая, у неё почти в 15.
Обстановщица• 05 апреля 2024
Ответ дляНаивная Хо
а це мама і не розказує дитині без потреби про всласні ментсруації. Просто в нормальних сімʼях таки батьки говорять з дітьми про менструацію, контрацепцію та ін. Перший похід од гінеколога мав би бути з мамою і про сімейний анамнез якрах лікар маму запитує.
Уявіть, є незашорені й цивілізовані люди
КондуктЕр тролейбуса• 05 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
В мене почались в 14.5
Когда?
20 лет назад?
Не сравнивайте себя и нынешнюю молодежь
Обстановщица• 05 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
це міф, бо оцінюють у комплексі, а не за одним показником