05 апреля в 10:07

Порадьте готель в Трускавці для відпочинку мами з дитиною влітку

Цікавить з вашого досвіду гарний готель в Трускавці для відпочинку кінець червня- середина липня мами в сином 10 років. Будемо їхати потягом з Києва, тому цікавить локація наближена до транспорту. В минулому році були в Східниці в Осоння Карпати, дуже круто, гарна місцевість, але без авто там важко, тому шукаємо з можливість легкого трансферу. Критерій басейн критий, закритий, бо погода дуже змінна. Три сини та донька не розглядаємо, важко потрапити, ціни космос. Чи можливо якийсь інший напрямок. Дякую за поради
Майструю крила 05 апреля в 10:09
Три сини то в Східниці. Шахтар в Трускавці.
Дівчина Бобула 05 апреля в 10:12
Мені подобається Трускавець 365, там і табір є, по бажанню, і екскурсії кожного дня, і харчування швецький стіл (сніданки та вечері) доволі непогане. Басейна там тільки немає.
Рожки-да-ножки 05 апреля в 10:14
От цены все зависит. Я была в Свитязь и в Свитязянке, и в Викторе
автор Повітруля 05 апреля в 10:14
Ответ дляДівчина Бобула
Мені подобається Трускавець 365, там і табір є, по бажанню, і екскурсії кожного дня, і харчування швецький стіл (сніданки та вечері) доволі непогане. Басейна там тільки немає.
Було б взагалі круто, малий в табір, мама поряд. Бо поки самого не відпускаю. А так самостійно шукати на відпочинку друзів поки проблема
So_so 05 апреля в 10:14
А обязательно нужен отель? Я сейчас здесь живу, была практически во всех комплексах, нет такого одного, чтобы хотелось в нем отдохнуть (РП не считаю)).
Бассейны больше всего нравятся в санатории Молдова.
https://san-moldova.com.ua/spa-centr/
Но жить там? Ну, такое.
В соляную комнату ходим в другое место, там правильное распыление.
Еда? Каждый день можно есть в приятном месте, а не в этих санаториях, отелях.
И и сейчас пишу это из ЛМШ))
Живу я прямо у леса, вот, 30 метров от дома .
автор Повітруля 05 апреля в 10:15
Ответ дляSo_so
А обязательно нужен отель? Я сейчас здесь живу, была практически во всех комплексах, нет такого одного, чтобы хотелось в нем отдохнуть (РП не считаю)).
Бассейны больше всего нравятся в санатории Молдова.
https://san-moldova.com.ua/spa-centr/
Но жить там? Ну, такое.
В соляную комнату ходим в другое место, там правильное распыление.
Еда? Каждый день можно есть в приятном месте, а не в этих санаториях, отелях.
И и сейчас пишу это из ЛМШ))
Живу я прямо у леса, вот, 30 метров от дома .
Тобто можна за плату просто ходити до спа готелів, так?
Кредитная 05 апреля в 10:16
В Трускавці не так багато місць,де були б і криті, і закриті басейни. Ріксос, мабудь, не в бюджеті. а щодо Женеви, то кажуть, що за останні роки вона дуже споганилася.
В Шаянах є Троянда Закарпаття з критим басейном і Карпатія з відкритим сезонним басейном.
Термальні води Косино - там цілий аквапарк і крита зона СПА. Але там вартість стандатру з харчуванням від 7000 за добу...
Дівчина Бобула 05 апреля в 10:16
Ответ дляПовітруля
Було б взагалі круто, малий в табір, мама поряд. Бо поки самого не відпускаю. А так самостійно шукати на відпочинку друзів поки проблема
Там басейн є невеликий для дітей табору, але він надворі. Ми в цьому році їдемо у Ворохту 365, там також є табір. Можете почитати у них на сайті tur365, можливо зацікавить.
Ночуєте ви з дитиною у кімнаті, а вдень він з табором, а ви по екскурсіям, кожного дня близько 4-5 на вибір.
автор Повітруля 05 апреля в 10:16
Ответ дляРожки-да-ножки
От цены все зависит. Я была в Свитязь и в Свитязянке, и в Викторе
Мені здається дорожче три сини та доньки там важчюко щось знайти) Осоння також не бюджетний, але далеко і нуднувато
So_so 05 апреля в 10:20
Ответ дляПовітруля
Тобто можна за плату просто ходити до спа готелів, так?
Конечно. Мы с дочкой захотели, пошли купаться. Там есть бассейн с рапой (соль такая, ей по здоровью нужен, больше в Трускавце такого нет).
Захотели, такси 120 грн и завтракаем в Дрогобыче на площади Рынок.
Захотели, поехали в Сходницу в гончарню.
Если всё лень, мы живем в лесу, можно день не выходить, такой воздух, такая красота, летом пикники делали.
автор Повітруля 05 апреля в 10:25
Ответ дляSo_so
Конечно. Мы с дочкой захотели, пошли купаться. Там есть бассейн с рапой (соль такая, ей по здоровью нужен, больше в Трускавце такого нет).
Захотели, такси 120 грн и завтракаем в Дрогобыче на площади Рынок.
Захотели, поехали в Сходницу в гончарню.
Если всё лень, мы живем в лесу, можно день не выходить, такой воздух, такая красота, летом пикники делали.
Дякую за підсказку. А якщо не важко крім санаторію Молдови здайте ще локації куди б можна було походити, погуляти десь 6 днів, більше не витримаємо)
Метелик 05 апреля в 10:29
Ми з сином були в Лісовій пісні. Дуже задоволені, смачна кухня, сауна, гарна територія поруч.
Сумчатая кошка 05 апреля в 10:37
Шахтар, свитязь, риксос, это приличные и с бассейном. Нормальные, но без бассейна: трускавец от сбу, южный, 365. А еще лучше снять квартиру, гулять, пить воду , в любой санаторий ходить в бассейн
Якось так і живу 05 апреля в 10:53
Ми околись були в Весні. Але совок совком
Шпондєр 05 апреля в 11:15
Ответ дляПовітруля
Дякую за підсказку. А якщо не важко крім санаторію Молдови здайте ще локації куди б можна було походити, погуляти десь 6 днів, більше не витримаємо)
6 дней ходить гулять по Трускавцу особо негде. Вам советовали 365, я тоже советую. Были семьей 2 раза. Из отеля возят в бассейн в Молдову. Каждый день экскурсии на выбор. Шведский стол (завтрак/ужин входят в стоимость, обед можно купить дополнительно: на выбор шведский стол или комплексный обед (он дешевле)). Но если вы на экскурсии, обед вам не нужен.
So_so 05 апреля в 11:46
Ответ дляПовітруля
Дякую за підсказку. А якщо не важко крім санаторію Молдови здайте ще локації куди б можна було походити, погуляти десь 6 днів, більше не витримаємо)
Трускавец это не про зрелища, если так можно выразить. Мы гуляем, кормим белок в парке орехами, иногда ездим на рыбалку в Опаку (форельник), в театр каждую неделю почти ходим, купаемся, соляная комната.
В Меденычах зоопарк очень интересный.
Но основное тут, с моей точки зрения, это жить в лесу, я жилье в центре поэтому не рассматриваю.