Я_з_Франека• 05 апреля 2024
Підкажуть хорошу кондитерську/кафе/кав´ярню де...
Можна купити смачні тортики чи тістечка. Обов´язково щоб все було в наявності. Не під замовлення
Манка Я• 05 апреля 2024
Як що Київ. Я на подарунок часто купую в АртЕклер на Костьольній. Вони гарно упаковують в коробочку і еклери смачні і святкові.
Або в Musse на Малій Житомирській, там завжди щось в наявності.
Колгоспниця• 05 апреля 2024
Ответ дляЦідило правди
Намелака. П´ятниця-неділя в них казкові Шу.
+ за намелаку
Stepa_nida• 05 апреля 2024
Ответ дляЦідило правди
Не з Києва, але за Намелаку плюсплюс
Цідило правди• 05 апреля 2024
Якась навіжена всім палець до низу поставила....Що - немає грошенят на піроженку?
Белая котичка• 05 апреля 2024
Незалежності, 22, де Дім побуту. Там є і тістечка різноманітні,мусові та з тіста і крему, торти шматочками і цілі завжди є.
Тістечко «наречена» та торт молочна дівчинка з лохиною мої фаворити.