LudaSHS• 05 апреля 2024

Видели, наши дроны с музыкой атаковали аэродромы?

Дрон з музикою!! Не фейк!? 🤷‍♀️

Найцікавіше, що це відео з Енгельсу, аеродром якого сьогодні вночі відвідали «неизвестные дроны»! ))))

https://www.facebook.com/share/v/2eD2tDSpkeD5yT9T/?

🍁 Наслідки атаки на російський аеродром Морозовськ, де базувалися бомбардувальники Су-24, Су-24М, Су-34.

Пишуть, що 6 літаків ворога знищено, а ще 8 зазнали пошкоджень. Людські втрати уточнюються, але їх не менше восьми двохсотих.Тг

Очікуємо на офіційні підтвердження.

Було б чем достать тварей в Белгороде их установки, что лупят Харьков
il-mari• 05 апреля 2024
Ответ дляYa tyt
Ті, які бояться йти в ТЦК? Але я їх розумію.
вам не соромно,? в мене племнник на нулі, розказув, багато але ж краще вякати про боягузів з домівки, а не з окопа...так?..

il-mari• 05 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Если нарастить дроны и будут ресурсы, рашке прийдется свои заводы и дальние аэродромы защищать лучше от десятков дронов, не мирных в белгороле, нет.
А это значит - снять часть пво с фронта.
Второе - уменьшение прибыли их от потоков.
Это стратегические задачи, не опля и в дамках.
Мы не можем на фронтовой победить ’людьми’. Без увеличение западного оружия, сейчас период - удержать бы, но с помощью новых дронов можно им много шкоды сделать и преломить ситуацию
ще б нашіі можновладці не крали...але це , певно, з області фантастики..
Ya tyt• 05 апреля 2024
Ответ дляil-mari
А вам не соромно, думаєте мій чоловік вдома? Але ж їм треба заміна. А черга в ТЦК де?
il-mari• 05 апреля 2024
Ответ дляYa tyt
мені чого має соромно бути?я не знаю , де ваш чоловік, та скільки він воює, я пишу про своїх...
Ya tyt• 05 апреля 2024
Ответ дляil-mari
Так а чому ви написали, що мені має бути соромно, що хтось не хоче воювати?
Племіннику - здоров´я.
Я не Сірожа• 05 апреля 2024
Ответ дляEmm11117
Що за музика, класична чи про Пса Патрона, чи іді нах...?)
Хау мач из зе фіш))
Наші з гумором)
Emm11117• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Хау мач из зе фіш))
Наші з гумором)
це Was wollen wir trinken sieben Tage lang)))))