Наши запустили «музыкальный» бпла в рашу

Видели? В инсайдер и других пабликах уже «гуляет» это видео. Удивило, что местному кажется даже понравилось 😂😂😂 интересно, почему именно такую песенку наши выбрали:)
10 4
Finik-Figa 05 апреля в 10:41
???
nata.ant 05 апреля в 10:42
А що за пісня?
автор daiannaSan 05 апреля в 10:43
Ответ дляFinik-Figa
???
1 1
автор daiannaSan 05 апреля в 10:43
Ответ дляnata.ant
А що за пісня?
Снизу ссылка на видео. Кака-то нидерландская про пиво 😂
Totka 05 апреля в 10:44
Манула 05 апреля в 10:56
Ну що, невже незабаром буде лунати світломузика і над Оленью?

Долетять до Урала та Заполяр´я: джерела BILD стверджують, що Україна незабаром застосує по рф далекобійні дрони
За інформацією BILD, вже цього року Україна зможе застосовувати дрони з далекобійністю до 2000 км і більше. Вони заповнять дефіцит ракет середньої та великої дальності.
Нова українська зброя зможе атакувати цілі, наприклад, у Мурманській області. Там розташовано близько 80 військових баз. Серед них аеродром Оленья, де базуються стратегічні бомбардувальники, які обстрілюють Україну.
https://t.me/voynareal/87084

Як же хочеться, щоби бумеранг у повній мірі прийшов на фашистську ZZ федерацію
2 19
mymoly 05 апреля в 10:59
Ответ дляdaiannaSan
Снизу ссылка на видео. Кака-то нидерландская про пиво 😂
А чому дрон який летить кудись, з вибухівкою його так веселить?
олена олена 05 апреля в 11:00
Це німецька пісня. Вона була спочатку піснею фермерів, а пізніше її фашисти своїм другим гімном зробили.
Сама пісня позитивна. Нічого військового в її змісті немає.
2 6 2
Romina83 05 апреля в 11:02
Ответ дляmymoly
А чому дрон який летить кудись, з вибухівкою його так веселить?
Дурак потому что.
Abrado 05 апреля в 11:06
Ответ дляолена олена
Це німецька пісня. Вона була спочатку піснею фермерів, а пізніше її фашисти своїм другим гімном зробили.
Сама пісня позитивна. Нічого військового в її змісті немає.
Так, ви праві. Неофіційнй гімн - пісня авіаторів люфтваффе,але спочатку це була давня британська пісня про пиво і випивох.
Українці найкраща нація з неймовірним почуттям гумору і іронії.
💙💛
Манула 05 апреля в 11:07
Ответ дляолена олена
Це німецька пісня. Вона була спочатку піснею фермерів, а пізніше її фашисти своїм другим гімном зробили.
Сама пісня позитивна. Нічого військового в її змісті немає.
Знайшла зовсім іншу інфу про пісню:

Поширена помилкова думка, що «Was wollen wir trinken» була гімном та/або маршем військово-повітряних сил Німеччини - Люфтваффе, під час Другої світової війни (або ж була маршем Німецької імперії в часи Першої світової війни, або є гімном Ірландської республіканської армії). Насправді, голландський гурт Bots написав текст пісні лише у 1976 році, кавер-версію виконав ансамбль із НДР - Oktoberklub, наділивши її політичним змістом (їх версія тексту згадує чилійського комуніста Луїса Корвалана та інші поняття тієї ж ідеології). До цього існували лише оригінальні бретонські мотив і текст, і малопопулярні пісні, що використовували цей мотив. Музика набула популярності в Європі у 70-ті роки, після виходу пісні групи Bots, внаслідок чого з´явилось багато варіацій пісні у виконанні різних виконавців.
Група Bots заспівала пісню двома мовами - спочатку голландською («Zeven dagen lang», 1976 рік), потім німецькою («Sieben Tage lang» або «Was wollen wir trinken», 1980 рік).
Наталія-Ната 05 апреля в 11:07
Удивило что наши бпла так же гудят как шахиды, мопеды. Я сначала думала русия сама себя своими шахидами, оказалось то наши)
mymoly 05 апреля в 11:07
Ответ дляAbrado
Так, ви праві. Неофіційнй гімн - пісня авіаторів люфтваффе,але спочатку це була давня британська пісня про пиво і випивох.
Українці найкраща нація з неймовірним почуттям гумору і іронії.
💙💛
Може розробник цього девайсу, хотів донести до кацапів якусь дуже сакральну думку
PinkyPink 05 апреля в 11:11
Ответ дляолена олена
Це німецька пісня. Вона була спочатку піснею фермерів, а пізніше її фашисти своїм другим гімном зробили.
Сама пісня позитивна. Нічого військового в її змісті немає.
Як вона могла бути гімном фашистів, якщо її на німецьку переклали тільки в кінці 70-х?
Anonimka ya 05 апреля в 11:12
Ответ дляPinkyPink
Як вона могла бути гімном фашистів, якщо її на німецьку переклали тільки в кінці 70-х?
Значит орки точно скажут, что гимн фашистов 🤣
Will_Be... 05 апреля в 11:13
Ответ дляAbrado
Так, ви праві. Неофіційнй гімн - пісня авіаторів люфтваффе,але спочатку це була давня британська пісня про пиво і випивох.
Українці найкраща нація з неймовірним почуттям гумору і іронії.
💙💛
Сейчас наши, украинские’Люфтваффе’ её взяли для себя, в качестве гимна подразделения. Нужно зайти к ним в ФБ, давно не смотрела новости, может, этот БпЛА -их дело?
Abrado 05 апреля в 11:20
Ответ дляAnonimka ya
Значит орки точно скажут, что гимн фашистов 🤣
Та пофігу, як нас назвуть. Назвали Укропами, наші взяли логототип собі Укропа, нащвали бандерівцями, наші портрет Бандери вішають де тіли можна що бісить придурків, назвали фашистами, вони їх піснями тролять.
Я думаю, що нашим хлопцям вже пофігу, що вони там кажуть, тролять їх та й все.

Як фіни, які розповідали, що не всі дні війни погані, є ще й веселі, коли вони на замерзлому трупі росіянина з горки катались. Звучить страшно, але росіяни того заслуговують, тварі!
олена олена 05 апреля в 11:43
Ответ дляPinkyPink
Як вона могла бути гімном фашистів, якщо її на німецьку переклали тільки в кінці 70-х?
Не знаю. Бачила саме старі записи відео, де звучала ця пісня. Можливо, лише мелодія, не памʼятаю точно
СвітланкаОК 05 апреля в 11:44
Ответ дляAbrado
Так, ви праві. Неофіційнй гімн - пісня авіаторів люфтваффе,але спочатку це була давня британська пісня про пиво і випивох.
Українці найкраща нація з неймовірним почуттям гумору і іронії.
💙💛
Ще Скутер цю мелодію використав)

олена олена 05 апреля в 11:44
Ответ дляAnonimka ya
Значит орки точно скажут, что гимн фашистов 🤣
Так, ми такі))
PinkyPink 05 апреля в 11:45
Ответ дляолена олена
Не знаю. Бачила саме старі записи відео, де звучала ця пісня. Можливо, лише мелодія, не памʼятаю точно
Звук могли ж і накласти. Та пісня взагалі у французькій Бретоні народилася у фермерів і на інші мови її почали перекладати і розповсюджувати тільки в 70-ті
олена олена 05 апреля в 11:53
Ответ дляPinkyPink
Звук могли ж і накласти. Та пісня взагалі у французькій Бретоні народилася у фермерів і на інші мови її почали перекладати і розповсюджувати тільки в 70-ті
Німці могли використовувати лише мелодію, без перекладу з французької. Тут я не впевнена. Але син мені показував запис саме з другої світової, де вона звучала. Глибокий аналіз треба проводити))
Але пісня весела. А відео ще веселіше
Olga_72 05 апреля в 11:55
Ответ дляmymoly
Може розробник цього девайсу, хотів донести до кацапів якусь дуже сакральну думку
Може це, про 7 днів?
Ми творимо разом
Wir schaffen zusammen
Сім днів
Sieben Tage lang
Так, творіть разом, а не поодинці
Ja schaffen zusammen, nicht allein
І це не складе клопоту
Und dass wird keine Plagerei
Ми творимо разом
Wir schaffen zusammen
Abrado 05 апреля в 11:55
Ответ дляСвітланкаОК
Ще Скутер цю мелодію використав)

https://youtu.be/cbB3iGRHtqA?si=TWA6Whio7XinXENF
Блін, точно, а я все не могла пригадати, чому вона мені така знайома
PinkyPink 05 апреля в 12:18
Ответ дляолена олена
Німці могли використовувати лише мелодію, без перекладу з французької. Тут я не впевнена. Але син мені показував запис саме з другої світової, де вона звучала. Глибокий аналіз треба проводити))
Але пісня весела. А відео ще веселіше
Я бачила той запис, русня форсить. Там просто документальна хроніка і накладена ця мелодія. Немає жодного відео, де б реально наспівували чи грали цю пісню німці під час ww2 . А накласти можна хоч пісню ані лорак і кричати що то гімн сс)
Alena.i 05 апреля в 12:25
Якщо це правда, то виглядає ржачно, класний троллінг
Манула 05 апреля в 14:08
Ось таке нагуглила))
Український кавер застільної бретонської пісні Son Ar Chistr/Was wollen wir trinken

Чи питиме разом за своїм столом
Чи питиме разом попри все
Чи питиме разом за своїм столом
Чи питиме разом попри все

Так будьмо пити попри все
Хай сонця промінь світанок на несе
Так будьмо пити попри все
Нехай кістлява вина нам принесе
Та хай рахунок прибере

Чи буде нам сумно за своїм столом
Чи буде нам добре від вина
Чи буде нам сумно за своїм столом
Чи буде нам добре від вина

Так буде добре від вина
Що гіркий келих питимемо до дна
Так буде добре від вина
Що гіркий попіл питимемо до дна
Хай навіть попіл п’ємо з дна

Чи буде на сумно на своїй землі
Чи буде нам сумно по війни
Чи буде на сумно на своїй землі
Чи буде нам сумно по війни

Так буде сумно по війни
Що серце стане, шукаючи вогні
Так буде сумно по війни
Що серце стане, шукаючи вогні
У серці стиснувши вогні

Чи будемо жити на своїй землі
Чи будемо жити попри все
Чи будемо жити на своїй землі
Чи будемо жити попри все

Так будьмо жити попри все
Так сонця промінь світанок нам несе
Так будьмо жити попри все
Так сонця промінь світанок нам несе
Скрізь ніч надію нам несе

Чи хтось нам каже, що на цій землі
Що каже місця нам нема
Чи хтось там каже, що на цій землі
Хтось каже місця нам нема
Хто каже місця нам нема
Хай в дупу йде до пекельного дна
Хто каже місця нам нема
Хай в дупу йде до пекельного дна
Йде до пекельного дна

Чи питиме разом за своїм столом
Чи буде нам добре від вина
Чи питиме разом за своїм столом
Чи буде нам добре від вина

Так буде добре від вина
Коли до пекла піде ця війна
Так буде добре від вина
Коли не вмерла вкраїна та земля
Коли не вмерла ця земля