Дівчата, а бувають адекватні санаторії?

Думала мамі запропонувати. Вчора подивилась просто в ґуґлі, виявляється, в більшості санаторіїв як не дарсонваль, то електрофорез, як не біоптрон (хто, як я, був не в курсі - то лампа така), то магнітотерапія чи ще якась біда.
Чи бувають санаторії для відпочинку, де можна просто приймати ванни, наприклад, смачно харчуватись і гуляти, без цієї дічі з синхрофазотронами, які лікують магічно все і зразу?
Мао_Мяо 05 апреля в 16:36
Йдете на ті процедури, які хочете
Sakura-18cb 05 апреля в 16:36
Можна не відвідувати ті процедури
Леди_на_драндулете 05 апреля в 16:37
А с процедурами санаторий не адекватный?
Маю декілька думок 05 апреля в 16:38
Вам не треба, то сидіть на лавці. Люди їдуть лікуватися, це якраз адекватно.
Перша на селі 05 апреля в 16:40
Беріть курсівку. Які проблеми?
автор Країна мрій 05 апреля в 16:40
Ответ дляМаю декілька думок
Вам не треба, то сидіть на лавці. Люди їдуть лікуватися, це якраз адекватно.
Ви серйозно вважаєте, що тими лампами хтось щось сильно налікує?
автор Країна мрій 05 апреля в 16:41
Ответ дляПерша на селі
Беріть курсівку. Які проблеми?
Тільки знайомлюся з темою, ще не в курсі. Дякую
Перша на селі 05 апреля в 16:43
Ответ дляКраїна мрій
Тільки знайомлюся з темою, ще не в курсі. Дякую
Воно і видно
Бавовна 05 апреля в 16:44
Ви ходите на ті процедури які хочете
Моїм батькам в Дениші безкоштовно дають раз на рік
В Одесу в Золоту акацію інколи буває
Да будет так 05 апреля в 16:44
Так а в чому проблема? Берете путівку на проживання і харчування, все решту докупляєте за потребу. І ви взагалі не в темі фізіотерапії і як вона діє. Тому ваш пост виглядає дивно. Прикол санаторія в тому, що людина комплексно займається профілактикою загострень певних хвороб. І в це комплексно входить і вода, і ванни, і теренкури, і фізіотерапія.
Швабристка 05 апреля в 16:45
По своєму досвіду оплачується проживання і харчування. Всі процедури обираються на місці і оплачуються окремо. Але якщо не потрібно лікування, то чому просто не обрати гарний готель з харчуванням і спа, наприклад? Навіщо тоді санаторій?
ОливьЕЖечка 05 апреля в 16:45
Ответ дляКраїна мрій
Ви серйозно вважаєте, що тими лампами хтось щось сильно налікує?
А дома у Вас ванної не має помитися? Для цього треба їхати кудись?
2 1
Бавовна 05 апреля в 16:45
Ответ дляКраїна мрій
Ви серйозно вважаєте, що тими лампами хтось щось сильно налікує?
Ну мої діти наприклад виросли в санаторіях з трьох років
Хворіли за свої 20 років вони вітрянкою )
Тому звичайно ефект є бо то було систематично
Літо
Або вересень травень місяць санаторію
автор Країна мрій 05 апреля в 16:45
Ответ дляШвабристка
По своєму досвіду оплачується проживання і харчування. Всі процедури обираються на місці і оплачуються окремо. Але якщо не потрібно лікування, то чому просто не обрати гарний готель з харчуванням і спа, наприклад? Навіщо тоді санаторій?
Дякую, теж про це думаю.
На сайтах багато де пакетні пропозиції, в які вже включені процедури, тому і питаю.
И.О. человека 05 апреля в 16:46
Ответ дляКраїна мрій
Ви серйозно вважаєте, що тими лампами хтось щось сильно налікує?
Вам спа комплекс нужен
Ищите
Говорю відверто 05 апреля в 16:46
То їдьте на термальні води в Закарпаття.
Знімайте окремо житло і ходіть гуляти природою
Слухи-руки не распускаю 05 апреля в 16:47
Ответ дляКраїна мрій
Ви серйозно вважаєте, що тими лампами хтось щось сильно налікує?
бывают 100эвро + в день
автор Країна мрій 05 апреля в 16:47
Ответ дляГоворю відверто
То їдьте на термальні води в Закарпаття.
Знімайте окремо житло і ходіть гуляти природою
Дякую, теж гарна думка, якось випустила їх з уваги
Зупка_цем 05 апреля в 16:48
Ответ дляКраїна мрій
Ви серйозно вважаєте, що тими лампами хтось щось сильно налікує?
Да, вы просто не понимаете , что такое санаторно- курортное лечение. По теме- без процедур это пансионаты, дома отдыха, и ссср давно закончился, никто на процедуры не заставляет в санатории ходить
Говорю відверто 05 апреля в 16:48
Ответ дляКраїна мрій
Дякую, теж гарна думка, якось випустила їх з уваги
Рекомендую Велятино🙂
Я вся ваша 05 апреля в 16:48
Гляньте в Трусквюавці «Хіжина спа»
И.О. человека 05 апреля в 16:48
Ответ дляГоворю відверто
Рекомендую Велятино🙂
Там особо гулять негде
Гірчинка 05 апреля в 16:50
Ответ дляКраїна мрій
Ви серйозно вважаєте, що тими лампами хтось щось сильно налікує?
А вам не все равно, куда и на какие процедуры ходят другие? Вас насильно не тащат. Сидите в номере и ешьте в столовке диету номер пять.
2 1
Перша на селі 05 апреля в 16:50
Ответ дляГоворю відверто
То їдьте на термальні води в Закарпаття.
Знімайте окремо житло і ходіть гуляти природою
Термальні води теж мають багато протипоказів. Можна собі біди наробити особливо якщо людина вже в віці.
Говорю відверто 05 апреля в 16:50
Ответ дляИ.О. человека
Там особо гулять негде
Чому?
Добре знайома з цим місцем,як на мене то є цікаві локації :)
И.О. человека 05 апреля в 16:50
Ответ дляГоворю відверто
Чому?
Добре знайома з цим місцем,як на мене то є цікаві локації :)
Я с 2014 года езжу в Шаян ежегодно ,в ванны ездим в Вилятино
И да ,не всем можно в ванны
При нас в 2018 году умер там один человек
автор Країна мрій 05 апреля в 16:51
Ответ дляГірчинка
А вам не все равно, куда и на какие процедуры ходят другие? Вас насильно не тащат. Сидите в номере и ешьте в столовке диету номер пять.
Мені відправляти маму, яка дуже любить всяку псевдолікувальну єрунду і потім накупить собі тих ламп і приладів додому. Тому ні, не байдуже.
6 1
И.О. человека 05 апреля в 16:52
Ответ дляКраїна мрій
Мені відправляти маму, яка дуже любить всяку псевдолікувальну єрунду і потім накупить собі тих ламп і приладів додому. Тому ні, не байдуже.
Про чем тут домой лампы ? Вы ее в санаторий хотите отправить или в телемагазин ?
Говорю відверто 05 апреля в 16:52
Ответ дляИ.О. человека
Я с 2014 года езжу в Шаян ежегодно ,в ванны ездим в Вилятино
И да ,не всем можно в ванны
При нас в 2018 году умер там один человек
Ну так,там є обмеження.
Можна почитати в них на сайті протипокази.
Отжигающая 05 апреля в 16:53
Ответ дляБавовна
Ви ходите на ті процедури які хочете
Моїм батькам в Дениші безкоштовно дають раз на рік
В Одесу в Золоту акацію інколи буває
А яка організація дає? Татові раніше видавали через соц. Страх. Самі дзвонили і пропонували. Тепер це відмінили. Шкода.