Аноним_1858• 05 апреля 2024
Make.up написав, що відправить подарунок, а подарунка нема
Джонсонюк• 05 апреля 2024
У меня такое постоянно. Думала ,что пробник хоть . Зачем тогда писать такое ?
Цикавенная• 05 апреля 2024
Згодна-подарунок це знижка 50 грн чи 100 грн,в залежності від суми замовлення,це вказано у листі.
Пес Патрон• 05 апреля 2024
люблю Нотино
прислали 2 пробника духов в подарок
один Диор
другой - не помню, но тоже из элитки
+ флаейр с кодом на скидку -15%
прислали 2 пробника духов в подарок
один Диор
другой - не помню, но тоже из элитки
+ флаейр с кодом на скидку -15%
Этожзвяздаяегообожаю• 05 апреля 2024
Ответ дляПес Патрон
люблю Нотино
прислали 2 пробника духов в подарок
один Диор
другой - не помню, но тоже из элитки
+ флаейр с кодом на скидку -15%
прислали 2 пробника духов в подарок
один Диор
другой - не помню, но тоже из элитки
+ флаейр с кодом на скидку -15%
ого, а мне ни разу никаких подарков и тем более скидок
Смажена полуничка• 05 апреля 2024
Ответ дляПес Патрон
люблю Нотино
прислали 2 пробника духов в подарок
один Диор
другой - не помню, но тоже из элитки
+ флаейр с кодом на скидку -15%
прислали 2 пробника духов в подарок
один Диор
другой - не помню, но тоже из элитки
+ флаейр с кодом на скидку -15%
Блин, а меня нотино всегда обделяет, я даже не знала, что у них подарки бывают
Замріяна• 05 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
подарок обычно это скидка на 50+ грн, она в письме указана
Если бы!...
Кровоостанавливающее средство для маникюра/педикюра не хотите?!
Вся в кредитах• 05 апреля 2024
Ответ дляЗамріяна
Если бы!...
обоже, вы меня убили
Капитанша• 05 апреля 2024
а вы при заказе выбирали свой подарок? там есть список, что можно добавить в корзину бесплатно
Замріяна• 05 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
обоже, вы меня убили
Это к Dolce&Gabbana за 3 тыс.
Ладно бы если на эту сумму ножниц для кутикулы накупила.
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 апреля 2024
у мене сестра так обурювалась. а потім якось полізла в коробку (вона їх не викидає), бо хотіла її використати для відправки посилки комусь. витягла пакувальний папір, а на ньому був приклеєний подарунок. якийсь пробник. пішла дивитись інші коробки, там було також)
так що, якщо не викинули пакувальний папір, перевірте. в мене, до речі, також було таке ж. але я вже знала, тому добре перевірила папір із коробки)
КошкинДом• 05 апреля 2024
Код на електронну пошту, який діє кілька днів.)) Ще й від вказаної суми, а не просто на замовлення. Вже два згоріли.
Редиска Я• 05 апреля 2024
Ответ дляКошкинДом
Я хотела применить, мне написали рано ещё
Этожзвяздаяегообожаю• 05 апреля 2024
Ответ дляNastYulya
Хотите я Вам пришлю флаер скидку на 15% ?
Очень))
КошкинДом• 05 апреля 2024
Ответ дляРедиска Я
Ну от у мене так. Цей ще встигаю використати, але мені нічого не треба. Краще б пробник кинули, як раніше.
Аноним_1858
• 05 апреля 2024
Ответ дляКапитанша
Не бачила такий
Капитанша• 05 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
Не бачила такий
може, пропустили. при першому замовленні, якщо день народження скоро, то надсилають знижку 50грн, при наступних дн- подарунок, який в кінці замовлення можна вибрати. але це треба уважно роздивлятися, що там внизу і вибрати свій подарунок зі списку