Чим помогти дитині якщо соплі

Є отривін
Є дефлю сільвер
Це з тих що лікар прописував
автор Тарабарщина 05 апреля в 18:18
Висморкатись ще не вміє
А соплі рікою
РыжаяЛиса 05 апреля в 18:20
Промывать или обильно запшикать нос солевым раствором (аквамарис или обычный физраствор)
Отсасывать аспиратором, но не переусердствовать
Сосудосуживающие капли поменьше
Свій варік 05 апреля в 18:21
Багато пити, гулять на вулиці, вологість повітря в кімнаті, ванна перед сном( моїм саме покупатися погратися допомогало, витікає у вологій ванній на ура. Вчити дитину коли вона здорова дути носом, наприклад здувати пір´я чи щось типу того
vinika 05 апреля в 18:21
Ответ дляРыжаяЛиса
Промывать или обильно запшикать нос солевым раствором (аквамарис или обычный физраствор)
Отсасывать аспиратором, но не переусердствовать
Сосудосуживающие капли поменьше
100% правда.
Только собиралась все это писать
Міряю від одиниці 05 апреля в 18:25
Соплеотсос
СКИБИДЫШь 05 апреля в 18:30
Соплеотсос, лучше который на пылесос одевается, я серьёзно, двух детей так высмаркивали
автор Тарабарщина 05 апреля в 18:49
Ответ дляСвій варік
Багато пити, гулять на вулиці, вологість повітря в кімнаті, ванна перед сном( моїм саме покупатися погратися допомогало, витікає у вологій ванній на ура. Вчити дитину коли вона здорова дути носом, наприклад здувати пір´я чи щось типу того
А вони могли потекти бо всора поперлись ми на вулицю і погано іі вдягли? От без заоази, просто соплі бувають?
автор Тарабарщина 05 апреля в 18:49
Ответ дляМіряю від одиниці
Соплеотсос
Я думала чимсь закапать, щоб і иекли менше. Отсос вже ми робим, но майже одразу знов. Рідкі соплі як вода
автор Тарабарщина 05 апреля в 18:50
Ответ дляСКИБИДЫШь
Соплеотсос, лучше который на пылесос одевается, я серьёзно, двух детей так высмаркивали
У нас всьорбувать в себе) який пилосос? Влна і так тікає
Свій варік 05 апреля в 18:51
Ответ дляТарабарщина
А вони могли потекти бо всора поперлись ми на вулицю і погано іі вдягли? От без заоази, просто соплі бувають?
Ну не зовсім так. Соплі з´явилися не від холоду. А від того що при переохолоджені знижується опір організму до вірусів. Тобто погано вділися не дорівнює точно захворіли. Бувають алергічні соплі. Особливо якщо дитина чеше кінчик носа.
Свій варік 05 апреля в 18:53
Ответ дляТарабарщина
У нас всьорбувать в себе) який пилосос? Влна і так тікає
Придумайте гру. Щоб дитина дула носом. На майбутнє поки дитина мала. Коли здорова хай дує носиком з стола наприклад пір´я чи щось таке легеньке, а ще давайте стакан високий наливайте воду сік і тп до половини, і трубочку і хай дує бульки, тренування легенів, легше буде переносити кашель і відходить все .
автор Тарабарщина 05 апреля в 19:42
Ответ дляСвій варік
Ну не зовсім так. Соплі з´явилися не від холоду. А від того що при переохолоджені знижується опір організму до вірусів. Тобто погано вділися не дорівнює точно захворіли. Бувають алергічні соплі. Особливо якщо дитина чеше кінчик носа.
Тобто у неї це по любому якесь грві?
Бо був грип недавно
Свій варік 05 апреля в 19:43
Ответ дляТарабарщина
Тобто у неї це по любому якесь грві?
Бо був грип недавно
Так. Соплі це і є ГРВІ)))
автор Тарабарщина 05 апреля в 19:43
Ответ дляСвій варік
Придумайте гру. Щоб дитина дула носом. На майбутнє поки дитина мала. Коли здорова хай дує носиком з стола наприклад пір´я чи щось таке легеньке, а ще давайте стакан високий наливайте воду сік і тп до половини, і трубочку і хай дує бульки, тренування легенів, легше буде переносити кашель і відходить все .
Спробуєм
Я іду набирать ванну
А чоловік стоїть в позі що з соплями не можна
Свій варік 05 апреля в 19:43
Ответ дляТарабарщина
Спробуєм
Я іду набирать ванну
А чоловік стоїть в позі що з соплями не можна
Треба! З температурою неможна.
Свій варік 05 апреля в 19:45
Ответ дляТарабарщина
Спробуєм
Я іду набирать ванну
А чоловік стоїть в позі що з соплями не можна
Це як мій при температурі не міг дивитися як дитину до трусів роздягаю, знімаю ковдру і відкриваю балкон( на вулиці зима)
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:00
Ответ дляСвій варік
Так. Соплі це і є ГРВІ)))
То вона заразна?
Я взагалі вважаю трохи не так. Що соплі це збільшилася секреція. Непонятно чого, во наче ж коли вірус вона і збільшується. Ну ообто що вона з соплями не дорівнює вме д таки хвора… нє?😩😩😩ну тільки що ж боліла, і двох тижнів не минуло
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:01
Ответ дляСвій варік
Це як мій при температурі не міг дивитися як дитину до трусів роздягаю, знімаю ковдру і відкриваю балкон( на вулиці зима)
А ознлбу не було?
В грип вона серед ночі плачучи повзла до груді і д-д-д-д, тремтіла
Я з тих хто скору зове( я боюся ждать при 39 поки само впаде
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:01
Ответ дляСвій варік
Це як мій при температурі не міг дивитися як дитину до трусів роздягаю, знімаю ковдру і відкриваю балкон( на вулиці зима)
Мій взагалі за серце хапається при виді відкритого вікна
Свій варік 05 апреля в 20:04
Ответ дляТарабарщина
А ознлбу не було?
В грип вона серед ночі плачучи повзла до груді і д-д-д-д, тремтіла
Я з тих хто скору зове( я боюся ждать при 39 поки само впаде
Не можна кутати при температурі вище буде. Я збиваю при 38.5 і вище. Швидку викликала при ангіні пару разів. А так і в ванну веду збиваю і на балкон можу вивести а так від спазму давала з рекомендації на швидкій но-шпу( дозування теж на швидкій давали), то перестає ддд, і температура падає швидше...
Свій варік 05 апреля в 20:05
Ответ дляТарабарщина
Мій взагалі за серце хапається при виді відкритого вікна
Я свого чоловіка нарешті привчила весь рік спати з відкритим
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:08
Ответ дляСвій варік
Я свого чоловіка нарешті привчила весь рік спати з відкритим
Це чиста перемога
У мого закладає ніс. Ну, за його версією. Ну ясно що не з відкритим, а коли він лягає на ліжко ближче до вікна просто😂😂😂😂
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:08
Ответ дляСвій варік
Я свого чоловіка нарешті привчила весь рік спати з відкритим
І це влітку
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:08
Ответ дляСвій варік
Я свого чоловіка нарешті привчила весь рік спати з відкритим
То я не поняла. Мені секать температуру?????
Свій варік 05 апреля в 20:09
Ответ дляТарабарщина
Це чиста перемога
У мого закладає ніс. Ну, за його версією. Ну ясно що не з відкритим, а коли він лягає на ліжко ближче до вікна просто😂😂😂😂
Вірю. Мій теж нив, я захворів через тебе
Хай краще кожен рік вакцинацію робить від грипу, це дуже ефективно. Зате результати мого впливу, він не хворіє. А діти максимум два рази на рік. Дочка навіть в садочку не хворіла
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:11
Ответ дляСвій варік
Вірю. Мій теж нив, я захворів через тебе
Хай краще кожен рік вакцинацію робить від грипу, це дуже ефективно. Зате результати мого впливу, він не хворіє. А діти максимум два рази на рік. Дочка навіть в садочку не хворіла
Моя порівняно з двоюрідним братом, то набагааато менше хворіє
В садіку побачим, бо тільки 1.8
Свій варік 05 апреля в 20:11
Ответ дляТарабарщина
То я не поняла. Мені секать температуру?????
Не зрозуміла, від чого від соплів і ванни? Навряд
Чи в чоловіка від прочиненого вікна?
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:11
Ответ дляСвій варік
Не зрозуміла, від чого від соплів і ванни? Навряд
Чи в чоловіка від прочиненого вікна?
Та нє
Я маю на увазі це початок грві і зара начнеться температура? Чи не факт?
автор Тарабарщина 05 апреля в 20:12
Ответ дляСвій варік
Не зрозуміла, від чого від соплів і ванни? Навряд
Чи в чоловіка від прочиненого вікна?
Бо вона скаче по всій ванні як той кінь
І їла сьодня як слон
Крім соплів нема нічо
Свій варік 05 апреля в 20:14
Ответ дляТарабарщина
Та нє
Я маю на увазі це початок грві і зара начнеться температура? Чи не факт?
Не факт. Тут як організм дитини спрацює. Зазвичай наперед рекомендую, якщо ви підмерзли то прийшли додому і дитину погріли під душем чи ванній посидіти ( якщо є час). Зазвичай після цього зігрівння шансів що захворіє менше. І теплий чай( пиття). Щоб зіграти і зовні і зсередини