А ось і я• 19 апреля 2024
Питання до мам дівчаток
Доньці 12,5 років.
З січня є критичні дні. Вона була постійно досить худою. 150-154 см 37 кг.
А від коли почались критичні дні, то поправилась 41-42 зараз. Такий животик появився , дупка. Хоча харчування не змінювалось.
Це нормально, так ?
Як ухурделю• 19 апреля 2024
5 кг в принципі не так вже й багато, щоб турбуватися. Моя дитина висока, з місячними вага не змінилася, але з ходячого скелету перетворилася на дуже ладненьку дівчину, візуально було дуже помітно.
Жирафовое варьенье• 19 апреля 2024
Це нормально, бо під дією гормонів тіло дівчинки набуває жіночих форм.
ПробілНеПрацює• 19 апреля 2024
13 в липні, зріст 170, вага 60. Як почались КД зупинився зріст і трішки схудла
бибизяна• 19 апреля 2024
у більшості так, потім прийде в норму, якщо харчування не змінить. Щк часто буває запах поту противний, теж проходить
Разгуляшка• 19 апреля 2024
Авжеж нормально, дитина росте, так і повинно бути. Слідкуйте за імт, співвідношення зріст/вага.
40каградусная• 19 апреля 2024
автор, не озвучивайте свои. страхи ’поправилась’..чтобы не закомплексовать девушку.
все в пределах нормы
А ось і я
• 19 апреля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так, форми стали такі дуже гарні. Бо була дуже худа візуально, все висіло. А тут не повна, але є все що потрібно
А ось і я
• 19 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Так вона за собою дивиться, миється, дезодорант і все таке. Але якщо все ж спотіє, то так запах дуже противний
А ось і я
• 19 апреля 2024
Ответ для40каградусная
все в пределах нормы
Я їй про це не кажу. Я просто вирішила тут уточнити