Изменено 05 апреля в 19:23

Дитина іноді труситься

Добрий вечір. Почала помічати що дитина інколи починає труситися, коли хоче щось відкрити тощо. Але сьогодні підіймався по сходах на гірку, почав переступати через 2 сходинки і також почав труситися. Мене це трохи напрягло. Розумію, мабуть елемент гри? Або показує таким чином що важно? Або…? Не дивуйтесь такому дурному запитанню. Дитина перша, навиків та досвіду нуль. Все для мене нове та інколи лякає. Малому 2.8 років. Чи робили ваші діти так? Чи це є нормальним? Або потребує консультації спеціаліста?
БЦАшка 05 апреля в 19:24
Сердится так.
Мрію про пончик 05 апреля в 19:24
Для заспокоєння сходіть до невролога
язззззь!!! 05 апреля в 19:27
Это к неврологу
Бабка-ежика 05 апреля в 19:27
Я бы обратилась к врачу для исключения патологии.
Царевна_несушка 05 апреля в 19:29
Мальчик? В этом возрасте неврозы начинают проявляться. У мальчиков чаще. К неврологу сходите, если не пройдет
Значит надо 05 апреля в 19:29
Невролог . І спробуйте на відео зняти той момент
Мелочунь 05 апреля в 20:09
Шо?
автор Сладко-соленая 05 апреля в 20:12
Ответ дляМелочунь
Шо?
?
Белоснежко 05 апреля в 20:31
А як саме труситися? Чк наче холодно чи спеціально напрягає м´язи?
автор Сладко-соленая 05 апреля в 20:38
Ответ дляБелоснежко
А як саме труситися? Чк наче холодно чи спеціально напрягає м´язи?
Ні, враження що спеціально. Типу хоче відкрити щось, а не виходить. Або якщо важке намагається підняти, також так робить
Великий сатирик 05 апреля в 20:46
Це він коли напружується від старання труситься.