Міні-бікіні• 05 апреля 2024
Чи можна крем під очі з спф наносити і на ніч теж?
Потрібний був універсальний крем під очі, не додивилася, купила з спф 20, чи можна його і на ніч використовувати? Чи ще один купувати потрібно? Дякую наперед
Купи слона• 05 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
Чомусь ще 10 років тому був зовсім не обов´язковий. У місті немає гострої необхідності його використовувати.
Можливо вік, і 10 років тому ви на це не звертали увагу, як і я. Тільки на пляжі на час відпустки. Всі пишуть з власного досвіду. І я багато бачу жінок у яких є пігментні плями влітку, їх би можна було уникнути, якщо з першими промінням весняного сонця користуватись санскріном
Купи слона• 05 апреля 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Щоб не купувати ще один. Бо це гроші. Розраховувала на один крем, а доведеться витратитися на 2 креми.
Я читала що їх треба дуже ретельно змивати, спочатку умивалками з оліями, потім звичайною. Я для цього використовую корейську косметику yepoda
Тому на ніч я би його не наносила. Краще взагалі тоді без крему
Вельшановна• 05 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
Як раз я в темі догляду за шкірою з підліткового віку. І пам´ятаю як зненацька всі схаменулися на тому спф. Мені 40