Для тих хто не з´явився в ТЦК по повістці хочуть збільшити штрафи до 204 тисяч грн. Законопроект внесли до Ради.
🇺🇦Реальна Війна
Ответ дляMangoskin
У вас еще и рот открывается писать такое про человека, который реально жизни спасает . Дно !
Но ничего , Бог он всё видит !
Я пишу як є, він бреше, ви взагалі уявляєте структуру медичної роти? Я ще розумію військовий госпіталь чи наближена до нього структура, але ж вони до фронту не мають жодного відношення
DianaBibizyana• 06 апреля 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Дайте нашому поколінню народженних в 60-70 дожити спокійно. Ми пережили розпад СРСР, лихі 90, купу фінансових криз, майдани, епидемії, революції, війну((. Якось змогли без допомоги держави купити житло, виростити дітей, дати їм освіту.
Залиште нам хоч пару років нормального життя(((
Знаєте , діти 90-х теж ще нормально не жили…життя - квест ! І так постійно
Ответ дляkabatosa
Кто не имеет отношения? Военный медик ? Их не хватает на фронте , как они могут сидеть по форумам ? Валятся с ног , ищут хоть минуту , чтоб поспать и тут вы военный медик сидящий на форуме .
Ответ дляNatal_ka91
А так і буде, зараз дуже багато переоформлюють майно, мають попередні домовленості з керівництвом і т.д.
Мои родственники уже все переоформили. И машины, и квартиры, еще в январе. Осталась только официальная з/п. Но и в этом случае они просто перейдут работать в тень 🤷🏻♀️
БрЮнЕтОчКа77777• 06 апреля 2024
Ответ дляMangoskin
Семицветка• 06 апреля 2024
Ответ дляГоворилка
Зато можете порадоваться, что родились женским полом )
Я рада, что мои мужчины в безопасности. Но мне обидно за тех мужчин, кто заперт в стране и не может выехать.
Natal_ka91• 06 апреля 2024
Ответ дляkabatosa
Без хабарів, по знайомству
Тобто виходить що вас то не дуже то й чесно прийняли на відповідальну і, я так розумію, ще й державну роботу? Але ви хочете справедливості в законі. Сюр якийсь
Ответ дляСемицветка
Представьте себе, что у всех мужчин появилась возможность выехать. Результатом будет значительный выезд за границу населения страны (думаю, не меньше половины жителей уедет), упадок промышленности и большое отступление на фронте
DianaBibizyana• 06 апреля 2024
Ответ дляMangoskin
Мне кажется в 70 еще норм было , где - то до 83 , а потом как понеслось и до сегодня.
Период с 2005 где-то по 2010 еще так себе был .
Я 92 р народження! І несеться все до сьогодні, це при тому що моя родина втратила все на Донбасі , нерухомість, бізнес, близьких. В Криму те саме…зараз живу на заході нашої країни, батьки в Одесі , відчуття що їх теж дуже скоро «асвабадят» і така апатія…і так додому хочеться
Вибачте, просто душу виливаю
Ответ дляDianaBibizyana
Вибачте, просто душу виливаю
Держитесь , может остановится эта бойня в скором времени . Должно же добро уже победить .
БрЮнЕтОчКа77777• 06 апреля 2024
Ответ дляkabatosa
Удалено администрацией...
Так может и вам заняться своими прямыми обязанностями? И не писать чушь. И не указывать кому и что делать. Не вы, не ваш муж, не брат, не ваши дети не на фронте.
Ответ дляNatal_ka91
Чому не чесно? З усіх претендентів нас тільки двоє підходило на цю посаду, і звичайно, якби не знайомство то я би не пройшла, бо грошове забезпечення старшого лейтенанта нижче ніж моє, а це державі менш накладно
DianaBibizyana• 06 апреля 2024
Ответ дляkabatosa
Удалено администрацией...
Вибачте, шановна, але медиків дійсно великий брак і дивно що ви на форумі сидите …є друзі, бойові медики , я знаю про що я говорю
DianaBibizyana• 06 апреля 2024
Ответ дляMangoskin
Чесно ? Ось прямо чесно, я просто не хочу щоб більше гинули українці, коли ця боротьба не щира (((
Natal_ka91• 06 апреля 2024
Ответ дляkabatosa
Так, всі повірили що хабара не було)
Ответ дляkabatosa
Нас только двое на этой планете …..(с) 😂