05 апреля в 23:38

Зубная нить, кто пользуется

Посоветуйте, пожалуйста, зубную нить, похожую на Sensodyne - с волокном, увеличивающимся в объеме при смачивании.
Или возможно знаете, где можно ее купить. Вроде как уже не продается в украинских магазинах.
ЕлькиПальки 05 апреля в 23:41
Ничего лучше не использовала
Брюлик в стразах 05 апреля в 23:42
Gum
Пацака-задирака 05 апреля в 23:43
А навіщо мочити нитку?
Угадайс 05 апреля в 23:43
Ответ дляБрюлик в стразах
Gum
в мене рвалася(
розширюючийся сенсодин краще
Брюлик в стразах 05 апреля в 23:44
Ну там де у мене рвалася, виявився карієс. А так ок. У мене дуже щільні зуби.
дякую аж підскакую 05 апреля в 23:44
Ответ дляЕлькиПальки
Ничего лучше не использовала
Сатиновая самая лучшая
Перешла на нее как 2 года
Брюлик в стразах 05 апреля в 23:45
Ответ дляПацака-задирака
А навіщо мочити нитку?
Та вона від контакту з слиною мочиться. Тоді сьільшується
Сірничок 05 апреля в 23:46
Я сенсодин теж користувалась. Зараз не можу знайти, то перейшла на лакалут. Теж непогана
Пацака-задирака 05 апреля в 23:47
Ответ дляБрюлик в стразах
Та вона від контакту з слиною мочиться. Тоді сьільшується
Ааа, в цьому сенсі)
Я роками користуюсь орал-бі, для мене вона найкраща
Угадайс 05 апреля в 23:47
я зараз в німеччині - оця копієчна нитка - краще навіть розширюючогося сенсодина. в россмані продається. по ідеї в ватсонсі має бути, якщо цей магаз ще є

https://www.rossmann.de/de/gesundheit-prokudent-za...
розширється від слини, не розслоюються і не застрягає..

звісно колись сплат купувала, але то рашківська фірма, тому звісно то вже відадає як варіант
Угадайс 05 апреля в 23:49
Ответ дляСірничок
Я сенсодин теж користувалась. Зараз не можу знайти, то перейшла на лакалут. Теж непогана
а зараз є в Україні ватсонс магаз? там саме цей сенсітів є? - зазвичай ця марка була там.. бо я в німеччині оцей флос як аналог сенсодина відкрила для себе
Сірничок 05 апреля в 23:49
Ответ дляУгадайс
а зараз є в Україні ватсонс магаз? там саме цей сенсітів є? - зазвичай ця марка була там.. бо я в німеччині оцей флос як аналог сенсодина відкрила для себе
Ватсонс є. Але я там давно не було, тому не знаю, чи є там така нитка.
Угадайс 05 апреля в 23:52
Ответ дляСірничок
Ватсонс є. Але я там давно не було, тому не знаю, чи є там така нитка.
Угадайс 05 апреля в 23:54
Ответ длядякую аж підскакую
Сатиновая самая лучшая
Перешла на нее как 2 года
а мені така нічо не чистила. в мене щільно зуби одне д одного.. і розширюючий флос таки найкраще..
орал бі різновиди лише якщо через неякісне воолокно розширюючийся розслоївся і застряг - отим орал бі його дістаю потім..
Барбітта 05 апреля в 23:55
Девочки,кто пользуется зубной ниткой.Как вы ей пользуетесь вне дома?
Угадайс 05 апреля в 23:56
Українська зірочка 06 апреля в 00:07
Мені гігієністка порадила Vitis, непогана, схожа на сенсодин
Цвіпканя 06 апреля в 00:09
Я любила колгейт, сейчас орал би
Треба підробіток 06 апреля в 00:24
Девочки, они какие-то толстые эти нитки, мне так показалось.
А обычную нитку для шитья почему нельзя использовать?
2 1
А я женатая 06 апреля в 00:28
Ответ дляТреба підробіток
Девочки, они какие-то толстые эти нитки, мне так показалось.
А обычную нитку для шитья почему нельзя использовать?
Потому что она для этого не предназначена
in4 06 апреля в 00:46
Беру на алі по 30грн за монети

https://a.aliexpress.com/_EInlSaH

Она слоится и в ней все застряет
маска Ілона 06 апреля в 02:28
Поясніть, будь ласка, у чому сенс нитки, яка розширюється від слини?
маска Ілона 06 апреля в 02:29
Ответ дляТреба підробіток
Девочки, они какие-то толстые эти нитки, мне так показалось.
А обычную нитку для шитья почему нельзя использовать?
Орал би не толстая, подойдет даже при скупченности зубов
автор Нашли в капусте 06 апреля в 06:05
Дякую, дівчата)
автор Нашли в капусте 06 апреля в 06:07
Ответ дляУгадайс
я зараз в німеччині - оця копієчна нитка - краще навіть розширюючогося сенсодина. в россмані продається. по ідеї в ватсонсі має бути, якщо цей магаз ще є

https://www.rossmann.de/de/gesundheit-prokudent-za...
розширється від слини, не розслоюються і не застрягає..

звісно колись сплат купувала, але то рашківська фірма, тому звісно то вже відадає як варіант
Ціна класс) може якось з Німеччини спробую замовити.
автор Нашли в капусте 06 апреля в 06:08
Ответ дляУкраїнська зірочка
Мені гігієністка порадила Vitis, непогана, схожа на сенсодин
Дивлюсь, їх дві. У вас рожева?
автор Нашли в капусте 06 апреля в 06:13
Ответ длямаска Ілона
Поясніть, будь ласка, у чому сенс нитки, яка розширюється від слини?
Як на мене вона краще вичищає. Не тільки частки їжі, а й наліт між зубами.
Треба підробіток 06 апреля в 11:06
Ответ длямаска Ілона
Орал би не толстая, подойдет даже при скупченности зубов
Спасибо за ответ.
Можете фотку показать, а то они разные.

Я использую просто обычную нитку, т к зубная для меня толстая.
Попробую ту, которую Вы советуете
Українська зірочка 06 апреля в 12:04
Ответ дляНашли в капусте
Дивлюсь, їх дві. У вас рожева?
Так
маска Ілона 06 апреля в 13:54
Ответ дляТреба підробіток
Спасибо за ответ.
Можете фотку показать, а то они разные.

Я использую просто обычную нитку, т к зубная для меня толстая.
Попробую ту, которую Вы советуете
Обычной ниткой не стоит.
Я пользуюсь этой постоянно.
https://eva.ua/pr11002/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQj...