Я вся ваша• 06 апреля 2024

Як вам таке оформлення паски?

Ніжно так)) хочу повторити, може комусь ще така ідея сподобається..фігурки з шоколаду і квіти можна купити, в інстаграм і просто на просторах інтернету є..
Уравнобешенная• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Та не злитесь.. я все мнения читаю, знала что многим не понравится))
Ну так чего нервничаете?)

автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Это все маркетинг. Сейчас всем управляют деньги. Красиво и такие как вы на ура покупают. Но это не имеет никакого отношениям к символам православный Пасхи.
И вы знаете, на удивление таких как я большинство..
автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Ответ дляШальная коклетка
О, класні гілочки, а чим приліпити той маршмелоу, щоб тримався на соломці?
Він липкий сам по собі, прилипне без нічого
Янка-угомонись• 06 апреля 2024
Це весільний торт якийсь, а не паска
автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Ну так чего нервничаете?)
я изначально вопрос не правильно поставила : как вам? А дальше уже было обращение к тем, кто хочет такой вариант украшения.. как результат, мнения негативные, но есть и те, кому понравилось))
Герцогиня• 06 апреля 2024
Ответ дляТа легко!
От я теж прдумала, що це може бути більш Закарпатська фішка. На Тернопільщині такого не бачу. Але мені здається, що можливо як малою була, щось таке і було. А ще в нас обовʼязково мали бути баранці печені і мирт в кошику.
На Львівщині теж баранці і мирт , то від поляків перейняли. Моя бабуся з Житомирщини, то були коси на пасці але й не такі як в Закарпатті - корони
Уравнобешенная• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Большинство прочитали вопрос в заглавии и глянули фото. Все логично
Та легко!• 06 апреля 2024
Ответ дляГерцогиня
І ще масло гвоздикою прикрашене обовʼязково. Того року викладала фото і всі запитували що це. Я була здивована, бо думала, що так всі роблять🤭
автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Та да, я не против..

Герцогиня• 06 апреля 2024
Ответ дляТа легко!
Є таке
Кашка-маняшка• 06 апреля 2024
Очень нежно и красиво
В шоке с ответов
автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Мої в минулих роках..
Я тут с краю постою• 06 апреля 2024
Красиво, але як на мене дуже не зручно той декор різати. Краще або не такий обʼємний декор, або такий, щоб було зручно зняти перед нарізкою
автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Він з´ємний, фігурки з шоколаду і квіти теж.. знімаємо і ріжемо)
Я тут с краю постою• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
А пелюстки на тій що зліва? Там така багатошаровість, що поки знімеш.. минулорічні Ваші кращі набагато
автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вафельний папір, він м´який і їстівний, можна різати з ним..
Я тут с краю постою• 06 апреля 2024
А Ви квіточки цукрові і калину самостійно робили?
долой_лама• 06 апреля 2024
Я до звичайних звикла, що з посипкою. Але ж кожному своє)
Ось в цьому році окрім звичних для мене пасок, хочу зробити декілька з прикрасами із тіста. В мене бабусі обидві були із Черкащини,я теж тут живу, бабусі прикрашали тістом, ніколи ніякої глазурі не було.
Щось душа моя хоче саме таких зараз.
Якщо хочеться,то робіть,аби Вам подобалось)
автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ні купляла, калину, колоски пшениці і пряники.

постою_послушаю• 06 апреля 2024
Ответ дляТа легко!
Я навіть зараз не розумію про що ви.
постою_послушаю• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Які гарнюні ті, що з калиною!
Та легко!• 06 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Я навіть зараз не розумію про що ви.
😀
Mrs.Sexuality• 06 апреля 2024
Автор, отвратителтная паска для извращенцев.
Памятник нерукотворный…
Выводите из себя село короче
Mrs.Sexuality• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
И вы этому радуетесь? Плакать надо.
Принадлежность к большинству - признак деградации.
Гордость от этого - еще хуже 🤷‍♀️
автор Я вся ваша • 06 апреля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
И вы этому радуетесь? Плакать надо.
Гордость от этого - еще хуже 🤷‍♀️
Чого не на мові?????
Mrs.Sexuality• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Мої в минулих роках..
Так это же не пасхи 🫣🫣🫣🫣😭😭😭😭
Бочка порохУ• 06 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Какая из этих пасок правильная, а на какой хозяйка(или братия монастыря)извратилась?
Как по мне- все правильные, олдскульные.
Гравіцапа• 06 апреля 2024
Честно? Бред. Паска -это не торт, а обрядовая выпечка.
Бабка-ежика• 06 апреля 2024
Не подобається.
Сама пасочки печу.
Оці кролики, троянди— явний перебір.
Подобається біла помазка, хрестик і кольорова присипка. Все.
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Дякую за адекватну відповідь.. а то налетіли.. поділилася для тих, кому теж хочеться не класики а чогось іншого..
То зробіть торта, бо паска то є ритуальний хліб , але деяким то важко зрозуміти, так, автор?
А з ритуал ними речами не грають