Я вся ваша• 06 апреля 2024
Як вам таке оформлення паски?
Ніжно так)) хочу повторити, може комусь ще така ідея сподобається..фігурки з шоколаду і квіти можна купити, в інстаграм і просто на просторах інтернету є..
Жінка з перцем• 06 апреля 2024
Ответ дляhrystia
Ну які короваї? Їх печуть на весілля.
А паски, переважно, прикрашають тістом. Мама все так робила. А я не вмію, і мені простіше зробити глазур.
Это хала, каравай, кекс. Шо угодно, но не паска
Жінка з перцем• 06 апреля 2024
Зайцы и цыплята - это ужас. Не кукольный же театр. Это где и когда в Украине зайцами и курицами паски украшали?
постою_послушаю• 06 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Потому что в вашей местности так не принято? Испоконвеку такие паски пекут хозяйки в определённых регионах, с чего бы это им вдруг халой стать?
Перша скрипка• 06 апреля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я не по теме. Просто интересуюсь.
Католики пекут паски?
Никогда у поляков не видела, или эта традиция католиков в Украине?
Католики пекут паски?
у католиков поляков кекс с дыркой и бабка, по форме как у нас ромовая бабка, но большая .
У них есть национальный пирог форма кирпичик по вкусу как наша пасха. но продается круглый год.
Млинець Мій• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Ваша думка, то лише ваша думка..
Але чомусь ви прийшли сюди спитати, а тепер огризаєтесь на всіх, хто проти.
Подобається- робіть. Нащо на кожен пук питати дозволу та схвалення?
Морская свинка• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Чого ви налітаєте.. боже жінки що з вами??
Не обращайте внимание
Красивое украшение. Но мне нравится вот, когда только одна «главная» так украшена, а остальные минималистично более. У нас просто одна большая и много маленьких обычно
Покорительная• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
В сенсі?? Так ви ж самі ті гілочки можете зліпити, від чого вам противно, від своїх же рук??
О, вот это прикольно.
А вот зайцы-кролики на пасках явно лишние. Цветы... более -менее.
Но это только мое мнение.
Перша леді колгоспу• 07 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Ніхто ні з чим не грає.. більшість людей купують паски в магазинах, де їх місила машина, і прикрашали автоматизовано, і душу та помисли з молитвами ніхто не вкладав.. і нічого,
у всіх все гаразд))
)))то й шо? Машина місить, а ви купуєте, що в тому?
Так само як і вдома місить машина і пече така ж і інгредієнти купуєте
Але є таїнство
Паски то хліб
Ритуальний
А не рожеве тістечко
Хоча
Якщо у вас нема тями, то навіщо вам тут люди розпинаються?
Робіть хоть з кремовими прослойками, невігласи вони такі
Але є таїнство
Паски то хліб
Ритуальний
А не рожеве тістечко
Хоча
А я женатая• 04 мая 2024
Ніхто ще не робить багатоярусну чи багатошарову паску? Ні? Подуріли просто з цими «витворами мистецтв»