Я вся ваша• 06 апреля 2024

Як вам таке оформлення паски?

Ніжно так)) хочу повторити, може комусь ще така ідея сподобається..фігурки з шоколаду і квіти можна купити, в інстаграм і просто на просторах інтернету є..
Э-велин@• 06 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та вообще, бред по факту получается. Паска это фаллический символ. Но наших истово верующих 2 раза в год, несёт не по-детски. Надо на ту паску приколотить всё, что можно.
А многоэтажки не фалический символ? А автобусы?

Обижулька• 06 апреля 2024
Еще творожную заварную делаю. Очень вкусно!
Мао_Мяо• 06 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
так ну давайте рецепт
Розвідка Маші• 06 апреля 2024
Зайцы страшные такие пипец
hrystia• 06 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не паски, а короваї
Ну які короваї? Їх печуть на весілля.
А паски, переважно, прикрашають тістом. Мама все так робила. А я не вмію, і мені простіше зробити глазур.
Обижулька• 06 апреля 2024
Ответ дляМао_Мяо
так ну давайте рецепт
Творог 20%-500г.
Сметана-20%-200г.
Сливочное масло-100г.
Сахар-100г. (или сахарная пудра).
Ванильный сахар-2ч.л.
Яйца-2шт.
Цукаты-50г.
Изюм-
Ухахайкина• 06 апреля 2024
Мені на цих пасках забагато декору, але стиль, кольори - клас
Я погнала• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
В сенсі?? Так ви ж самі ті гілочки можете зліпити, від чого вам противно, від своїх же рук??
Паски, зазвичай, випікають,щоб пригощати. А оце ліплення -якось не хочеться куштувати.
Анчо Ус• 06 апреля 2024
Мало лепнины, надо в 3 этажа.

Вапщета• 06 апреля 2024
пера павлина не хватает
Я супер-пупер• 06 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Да, автор, кролики, действительно монумент напоминают. А цветочки нежные, и глазурь красиво стекает.
Но я вернулась к кругленьким разноцветным посыпочкам, могу даже сидеть их пинцетом вручную перебирать чтобы получились именно цвета детства, как у бабулечек моих были
Я теж повернулася до ’застарілого’ декору, і обов´язково для яєць збираю лушпиння цибулі - щоб як у бабусь моїх.
Осьминожко• 06 апреля 2024
Христос бы одобрил такой дизайн
il-mari• 06 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
дайте рецепт, побачила, робитиа що з цим
Жінка з перцем• 06 апреля 2024
О как. Свадебная
Тут как тут• 06 апреля 2024
Из хлеба для разговения черти что уже придумывают
Обижулька• 06 апреля 2024
Ответ дляil-mari
Подивіться в інтернеті і на ютюбі повно відео, як все робиться
Вмію заміряти найкраще• 06 апреля 2024
Ответ дляБезВзяток
Зараз мене тут обгадять, в найкращих традиціях. Але цього року донька 10 років, робила такі прикраси з маршмелоу на наші пасочки. Так,ми католики і свято у нас уже було. Це не скатертина,а рушник,на якому встигала випічка
Я не по теме. Просто интересуюсь.
Католики пекут паски?
Никогда у поляков не видела, или эта традиция католиков в Украине?
Смайлик• 06 апреля 2024
Зайці не подобаються, а квітки ок.
Мао_Мяо• 06 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
Творог 20%-500г.
Сметана-20%-200г.
Сливочное масло-100г.
Сахар-100г. (или сахарная пудра).
Ванильный сахар-2ч.л.
Яйца-2шт.
Цукаты-50г.
Изюм-

постою_послушаю• 06 апреля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Останнє фото класичний декор, як ще наші бабусі робили.
Зараз вже і зайців якихось ліпять, курчат, квіти тощо
подряд два взаимоисключающих ответа, ваш, и предыдущий.
постою_послушаю• 06 апреля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Це більше схоже на прикраси для торта
.
Я люблю такі Великодні паски, як на цьому фото
Очень красиво, но для меня это каравай. А паска с белой глазурью и разноцветными посыпками. Даже паски автора мне больше на паски похожи
постою_послушаю• 06 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
Вот наши, пару лет назад дочка делала просто сама украшала, как душе угодно
Вот, кстати, тоже один из новомодных вариантов, который потихоньку становится классикой- украшение орехами и сухлфруктами. Прямо писк моды был несколько лет назад
постою_послушаю• 06 апреля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я не по теме. Просто интересуюсь.
Католики пекут паски?
Да, паски это не православная традиция, а народная. Мы сейчас ходим в Православную Церковь заграницей, и про паски тут никто и не слышал. Яйца красят, а пасок нет.
Як ухурделю• 06 апреля 2024
Знакома принесла подібне чудо)) Купа справжніх квітів, гілочки, та дубові цукровий кульки, через яких можна зуби зламати. Виколупували ми ті квіти той декор😄
Шиворот Навыворот• 06 апреля 2024
Мені таке не подобається, втрачається сенс паски, яка є символом хрестового тіла принесеного в жертву для спасіння людських душ. Зайчик з розами тут точно ні до чого
Шиворот Навыворот• 06 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вибачте, але бред-це те, що паска фалічний символ
Мочалкин блюз• 06 апреля 2024
Я люблю такие декор, який можна з´їсти ще і з задоволенням. Тобто навіть посипку дебелі бусіни не купую.
Що в варіанті автора гарного? Спочатку все нацупити на паску, зробити фото для тіктока, потім все зняти, щоб розрізати. Так для кого оцей фетіш з зайцями? Щоб куди їх потім?
постою_послушаю• 06 апреля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Вони шоколадні
Манка Я• 06 апреля 2024
Не нравятся такие украшательства.
Предпочитаю традиционно- глазурь с посыпкой
Когда вижу такие паски, то складывается впечатление, что они с целью фотки в инсте выставить, а не для праздника как такового. Показуха
Клин_Кляйн• 06 апреля 2024
Кролики на пасках как-то странно выглядят. Но если вам, автор, нравится - делайте