Diana8920• 06 апреля 2024

Лейкоплакія тур

Страждаю 3 роки на цистит постокоїтальний. Весь час на антибіотиках була. Зробила операцію в урології Києва, минув місяць і все те саме. Заливки і нічого такого не робили. Вже просто морально не витримую. Скажіть, в когось було щось подібне і що вам допомогло?
Амбасадор щастя• 06 апреля 2024
Операцию какую?

Байрактара• 06 апреля 2024
Так цистит посткоітальний і лейкоплакія - це різні діагнози. Лейкоалакія, до речі, 6насправді рідкісний діагноз. І часто тур не дає полегшення. Якщо ви пили антибіотики, то була підтверджена інфекція аналізами? Часто проблема далеко не в циститі, і не лейкоплакіі. Я ще до війни була підписана на російського уролога (шкода, що вона звідти), в неї дуже багато інформації на цю тему саме про жінок. У наших лікарів або цистит або лекопоакія, все, більше діагнозів нема, треба копати глибше
Бринзолетта• 06 апреля 2024
Как у вас проявляется цистит? Есть изменения в анализах? Мне делали два раза тур. Помогло только перейти на без латексные презервативы.
Байрактара• 06 апреля 2024
Ще розкажу свою історію, я теж так мучилась, діагнози були тільки цистит у наших лікарів при ідеальних аналізах. Один уролог-хірург побачив «сніжок» в трикутнику льєто, і все діагноз лейкоплакія, швидко на операцію))) Добре, що я довго зважують на такі речі і багато перед тим читаю. Так от сніжок в області трикутника льєто у жінок норма, але наші хірурги на цьому наживаються. Де я лиш не була, шо лиш не робила. Дуже боялась ІЦ. Якось саме пройшло після пологів, але я не впевнена, що пологи допомогли, просто голову переключила на інше. Хоча насправді я не знаю, що це було, і тривало не один рік. Потім, коли почалась війна, знову відчувала печію і часте сечовипускання, але взяла себе в руки швидко. Мені ніякі ліки від слова зовсім не допомагали.
Але якщо все таки ПЦ, то є певні рекомендації, які допомагають жінкам жити нормально.