І так ))) навіяно темою про середній клас. Скільки маєте грошей на 1 члена сімʼї

Як в Україні справи ) подивимося… в нас люблять дуже бідкатися , але нещодавно купувала нове авто, так ось черга з покупців і довелося робити замовлення і чекати
Результат:
вже голосів: 178
38 (21.35%) Від 10 до 20 тис.грн на 1 особ
34 (19.1%) Від 5 до 10 тис грн на 1 особу
26 (14.61%) Від 20 до 30 тис.грн на 1 особ
21 (11.8%) До 5000 грн на 1 особу
19 (10.67%) 100 +
13 (7.3%) Від 30 до 40
11 (6.18%) Від 40 до 50
6 (3.37%) Від 50 до 60
6 (3.37%) Від 60 до 70
4 (2.25%) Від 70 до 100
Цветочница 06 апреля в 12:08
З якого доброго дива Ви повинні дивитись на чужий дохід?
8 12
Котомафия 06 апреля в 12:08
Три особи, я і двоє дітей, в місяць заробляю близько 60 тис. Без аліментів
1 1 3
автор Непозбувна Бентега 06 апреля в 12:08
Ответ дляЦветочница
З якого доброго дива Ви повинні дивитись на чужий дохід?
Не відповідайте 😂то не примусово
Зажуженная Жужжа 06 апреля в 12:09
Це чистих сума або з арендою?
1 1
автор Непозбувна Бентега 06 апреля в 12:11
Ми на сімʼю 2+2 витрачаємо 150 к, заробляємо більше, але все йде назад на розвиток бізнесу ,деколи витягуємо гроші на дороговартісні покупки…
Не Київ , обласний центр. Думаю в Києві трати більші. Будинок свій.
Редиска Я 06 апреля в 12:11
До 50 тыс на человека сейчас. Но предстоит переезд - будет около 30 ...
Prervana 06 апреля в 12:11
Машины под заказ всегда были. Потому что всех цветов и комплектаций их привезти в салон невозможно) Там выставочно-тестдрайвовые стоят, которые когда-то можно будет купить по скидке
автор Непозбувна Бентега 06 апреля в 12:13
Ответ дляPrervana
Машины под заказ всегда были. Потому что всех цветов и комплектаций их привезти в салон невозможно) Там выставочно-тестдрайвовые стоят, которые когда-то можно будет купить по скидке
Ні, не завжди машини під замовлення, привезли в Україну, припустимо 50 новеньких бмв, їх немає за пів години !!!!
10 4
автор Непозбувна Бентега 06 апреля в 12:13
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це чистих сума або з арендою?
З усім , на одну особу.
Купи слона 06 апреля в 12:14
у нас толко два человека и брала траты, а то что откладываем - не считаю в траты
Ленне-Рейма 06 апреля в 12:15
не ваше собачье дело)
4 7 3
автор Непозбувна Бентега 06 апреля в 12:16
Ответ дляКупи слона
у нас толко два человека и брала траты, а то что откладываем - не считаю в траты
Звісно, правильно. Не всі витрачають все що заробляють. Ми беремо самі витрати на місяць, при розподілі на 1 особу
автор Непозбувна Бентега 06 апреля в 12:17
Ответ дляЛенне-Рейма
не ваше собачье дело)
Без того щоб образити і дня не можете прожити? В назві теми ясно про що мова йде…
Можна було не заходити
Ручки-Крючки 06 апреля в 12:18
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ми на сімʼю 2+2 витрачаємо 150 к, заробляємо більше, але все йде назад на розвиток бізнесу ,деколи витягуємо гроші на дороговартісні покупки…
Не Київ , обласний центр. Думаю в Києві трати більші. Будинок свій.
Не знаю, на що можна витрачати 150 к...
4 3 6
Спасу мир 06 апреля в 12:18
10 тис грн на 1 особу
Ленне-Рейма 06 апреля в 12:18
Ответ дляНепозбувна Бентега
Без того щоб образити і дня не можете прожити? В назві теми ясно про що мова йде…
Можна було не заходити
что в этом обидного,вы задаете бестактные вопросы и ждете адекватных ответов, ну ждите дальше
2 2 1
Чарівне зіллячко 06 апреля в 12:20
До середнього класу мені,то це вже не реально,більше вже з віком я не зароблю.Я з дітьми і маму забрала-50-70 т,як коли.Підуть діти працювати,сама на себе,то буду і відкладати.
Замулена ріка 06 апреля в 12:20
То таке собі опитування. Сімʼї ж різні по кількості. Мені здається 2 легше вижити на 20 тис грн. Ніж 5 на 60тис
Зупка_цем 06 апреля в 12:20
Ответ дляРучки-Крючки
Не знаю, на що можна витрачати 150 к...
Сейчас напишет айфон, телевизор и шубу купила... Не мешайте этими вопросами людям свое ЭГО выгуливать
Лукава Кішка 06 апреля в 12:20
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ми на сімʼю 2+2 витрачаємо 150 к, заробляємо більше, але все йде назад на розвиток бізнесу ,деколи витягуємо гроші на дороговартісні покупки…
Не Київ , обласний центр. Думаю в Києві трати більші. Будинок свій.
Офіційних зарплат таких немає. Або дуже-дуже мало. Ви прийшли в гуляти біле пальто?
автор Непозбувна Бентега 06 апреля в 12:21
Ответ дляРучки-Крючки
Не знаю, на що можна витрачати 150 к...
Приватна школа, одяг ,косметика, салон, медицина, ресторани,хатня робітниця, бензин, їжа Розлітаються аж бігом 😭 це взагалі мало, але зараз розвиток на першому місці
10 1 5
Замулена ріка 06 апреля в 12:21
Ответ дляЗупка_цем
Сейчас напишет айфон, телевизор и шубу купила... Не мешайте этими вопросами людям свое ЭГО выгуливать
То ще більше заробляють ніж швейцарці якісь чи американці,чи ще хто.
Чарівне зіллячко 06 апреля в 12:22
Ответ дляЗупка_цем
Сейчас напишет айфон, телевизор и шубу купила... Не мешайте этими вопросами людям свое ЭГО выгуливать
Шуба мало актуальна,а 15 айфонів бачила дуже багато.Це не є зараз рідкість.В молоді дуже багато.
Лукава Кішка 06 апреля в 12:22
Ответ дляPrervana
Машины под заказ всегда были. Потому что всех цветов и комплектаций их привезти в салон невозможно) Там выставочно-тестдрайвовые стоят, которые когда-то можно будет купить по скидке
Это Мурка в бурке или ее клон. Сменила пластинку про недвижку на машины на заказ.
автор Непозбувна Бентега 06 апреля в 12:22
Ответ дляЛукава Кішка
Офіційних зарплат таких немає. Або дуже-дуже мало. Ви прийшли в гуляти біле пальто?
Ми з чоловіком не працюємо на зарплати ))
Я нічого не вигулюю, подивіться на відповіді , там є дівчата, в котрих по 100 к на людину
Мовчу, але хочу 06 апреля в 12:23
Я поки ніщеброд. Хоч почитаю
Я не в теме 06 апреля в 12:23
Ответ дляЗамулена ріка
То таке собі опитування. Сімʼї ж різні по кількості. Мені здається 2 легше вижити на 20 тис грн. Ніж 5 на 60тис
Чому? Навпаки,деякі трати саме на сім´ю, а не на кількість людей
Мовчу, але хочу 06 апреля в 12:24
Ответ дляНепозбувна Бентега
Приватна школа, одяг ,косметика, салон, медицина, ресторани,хатня робітниця, бензин, їжа Розлітаються аж бігом 😭 це взагалі мало, але зараз розвиток на першому місці
Чомусь немає в цьому переліку ’ донати на зсу’.
Лукава Кішка 06 апреля в 12:24
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ми з чоловіком не працюємо на зарплати ))
Я нічого не вигулюю, подивіться на відповіді , там є дівчата, в котрих по 100 к на людину
Ви з недвижки почали задивлятися на машини? Нову історію придумали?
Ручки-Крючки 06 апреля в 12:24
Ответ дляНепозбувна Бентега
Приватна школа, одяг ,косметика, салон, медицина, ресторани,хатня робітниця, бензин, їжа Розлітаються аж бігом 😭 це взагалі мало, але зараз розвиток на першому місці
Це ж ваш вибір. Ми маємо нормальні статки але нас повністю влаштовує державна школа і навіть державна спортивна секція, безкоштовний лікар по декларації в приватній лікарні.