Добрый день. Кто подскажет, можно ли купить по вменяемой цене АСД-2 в Украине. Украина уже не производит? Мало где и по зверской цене нахожу только российский.
Ответ дляКиппи
Украина никогда и производила асд. Это чисто российский препарат. На олх видела что продавали. Или ищите концы кто ездит в рашу или в Казахстан, Киргизия, Армения, Азербайджан, Грузия, чтобы купили вам. Там он стоит копейки, а наши барыги задирают цены.
Виробляла. З часів Олексія Дорогова його робили на 2 біофабриках : Армавірскій та Новогалещинській . Новоналещинська - наша укр. Вже після 2000 почали зʼявлятися інші варіанти : типу очищені, без запаху з невідомих підвалів Росії .
Ответ дляslpplp
Я не знаю шо і коли робили в селі Нова Галещина,бо жодного асд-2 за 17 років українського виробництва не бачила, але знаю, що АСД робили і роблять в Армавірі росія. Якщо наші наладили виробництво АСД, то порадьте Автору де конкретно його купити.
Ответ дляКиппи
Якщо ви не знаєте , то це не означає, що його не виробляли. 20 років пропрацювала в ветаптеці. Продавали і Новогалещинський АСД ( з сертифікатами якості та реєстраційним посвідченням) .
Ответ дляslpplp
В Україні АСД -2 зараз не виробляють, чомусь припинили років з 5-8 тому. Роблять тільки АСД-3, тобто фракцію тільки для зовнішнього використання . Тому альтернативи російській АСД-2 немає
Автор, написала конкретно про фракцию 2. Я написала, что АСД -2 в Украине никто не делает. От того, что Вы тут блеснули своими знаниями про фракцию 3, АСД-2 не появится.
Ответ дляКиппи
Ви написали, що АСД-2 в Україні ніколи(!) не робили, бо ви за 17 років жодного разу не бачили. Я це заперечила, бо робили і багато років . Не вводьте людей в оману