Без образів• 06 апреля 2024

ваши любимые постные блюда

в период Великого поста, очень актуально. поделитесь вашими фаворитами, если не трудно)
постные имеется в виду без мяса, молока, яиц
ГейТуда• 06 апреля 2024
Горохова каша з підсмаженою на олійці цибулею

Я таке знаю• 06 апреля 2024
Вареники с капустой.
Шампиньоны жаренные.
Голубцы с гречкой и грибами.
Володарка мрій• 06 апреля 2024
Вінегрет
Тушкова капуста- свіжа + квашена
Суп з грибами
Борщ пісний( без м´яса)
Цибелеві оладки з підливою( до нах люба каша)
Просто звязда• 06 апреля 2024
Капуста в глиняном горшочке с тмином и томатом, получается томленая, очень вкусная.
Свекольная икра.
Пироги и пирожки.
ГейТуда• 06 апреля 2024
Ответ дляПросто звязда
Свекольная икра.
Пироги и пирожки.
А як ви робите бурякову ікру? Дайте будь ласка рецепт 😍
Сизоока бестія• 06 апреля 2024
Зразы с капустой или с грибами, овощная штурма,шуба с соленым огурцом,плов с грибами
Вічний двигун• 06 апреля 2024
Автор, смотрите, какая классная штука - Гугл...
автор Без образів • 06 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
вы когда выбираете врача ориентируетесь на опыт? или к первому попавшемуся в гугле идете?)
не обязательно врач. школа, специалист, фирма и тд
Просто звязда• 06 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Отвариваю, натираю на мелкой терке. На сковородку мелко лук и пассеровать (не жарить, а чтоб мягкой стал и прозрачной), туда томатную пасту, буряк, посолить по вкусу и минут 5 обжарить.

Астоновитесь!• 06 апреля 2024
Я накупила в атб овочі заморожених. Обжарюю їх і їм з кашами. Далі в форі є тофу сир, намастила чорний хліб гумусом і зверху шматочки тофу на сніданок. Салат роблю з свіжої капусти та огірок чи редиска. Супи пісні. Також їм потроху мідії ( вони холоднокровні). Капуста тушкована, картопля по селянські в духовці.
Бибер-анонимер• 06 апреля 2024
Роблю овочеве рагу,до них відварені спагетті і протушую хвилинку,щоб набрали смаку.
Шампіньйони мариную в олії і приправі і запікаю в духовці.
До них картопля.
Ріжу на 4 частини,відварюю до напівготовності,додаю приправи та сухарі.
І тоді в духовку запікати на хвилин 20
Шкала Радощів• 06 апреля 2024
Даал-сочевиця з овочами і спеціями
ДелиВерка• 06 апреля 2024
Постный борщ с килькой в томатной пасте, драники, винегрет, тушёная капуста, перловка с грибами, гречка с замороженными овощами, спиральки с песто и тунцом, салат из белой фасоли+ маринованный лук+ тунец, вареники с капустой или картошкой, картофельные зразы, суп- пюре с разными овощами и грибами.
JulJul07• 06 апреля 2024
Ленивые голубцы с чечевицей. Обжариваю/притушиваю лук и морковь - много. Капусту режу на квадраты, чуть меньше, чем коробок спичек. Чечевицу зелёную промываю, рис тоже. В мультиварку выкладываю слоями: капуста, насыпаю рис, чечевицу (сколько риса, столько и чечевицы), лавровый лист, перец черный, приправа 12 овощей (знаю, что вредно, но в пост украшает жизнь), задатка, капуста. Повторяю до верха. Заливаю растворенной томатной пастой/домашними помидорами через мясорубку - что есть. Тушу час примерно.
Важно: масло в тушёную морковь и лук не жалеть. И самих лука и моркови нужно много- тогда вкусно. Риса много не сыпать, он разварится и увеличится в размерах.
Модно добавить грибов, болгарского перца.
С постным майонезом - смакота. Майонез сама делаю из жидкости от гороха/фасоли - супер получается. Муж не отличает от обычного
Доль Чекомбана• 06 апреля 2024
Борщ, гороховий суп, гарбузовий, грибний, розсольник, густий суп по типу харчо (квасоля, часник, томат, картопля, засмажка, рис)
Картопля з грибами, плов з грибами, рагу з овочами і бобовими, кускус на сковорідці з замороженими овочами і соєвим соусом, макарони з томатним соусом, будь-яка каша зверху з карамелізованою цибулькою, піца, конверти з лавашу з помідорами і зеленню, тости з ікрою кабачковою, буряковою, паштетом квасолево-горіховим, квасоля у томатному соусі з часником, картопля по-селянськи, смажена картопля, вінегрет, мундірка і квашена капуста з пахучою олією, брізолі з грибами, зрази з капустою, пиріжки з горохом. З випічки: галета з фруктами, вівсяні енергетичні печивка, вертута, штрудель, біскотті солоні з в´яленими томатами, горіхами і смаженою цибулькою, деруни, кабачкові оладки, рулетики з баклажанів. Все оце люблю дуже, але багато що з цього некорисне, звісно, то намагаюсь не зловживати, тому, наприклад, пиріжки можу всього один раз за піст зробити - нічого роз´їдатися мучним і смаженим)
Доль Чекомбана• 06 апреля 2024
Ответ дляJulJul07
Скажіть, будь ласка, скільки зберігається майонез на аквафабі? Дивилася декілька разів, як його роблять, зупиняє тільки те, що зроблю і куди його діть стільки))
JulJul07• 06 апреля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Днів п´ять точно. Там же гірчиця і оцет, сіль - вони консерванти. В нас більше не стоїть. Бо і в борщ, суп грибний замість сметани, і в салати. Я роблю густенький, олії багато додаю. Бо минулого року не вийшло зробити, бо мало олії додавала.
JulJul07• 06 апреля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Вінегрет
Тушкова капуста- свіжа + квашена
Суп з грибами
Борщ пісний( без м´яса)
Як робите оладки з підливою?
Юпитерная• 06 апреля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Зберігається в холод-ку днів 3. Робіть меньше

Щедрик• 06 апреля 2024
Ліниві голубці з грибами
Гречка з грибами
Грибний/картопляний крем-суп ( вершки рослинні )
Паста/рис з морепродуктами/овочами