06 апреля в 21:38

Що не можна провозити через Польський кордон?

Лиса Патрикевна 06 апреля в 21:38
еду
ніколи такого не було 06 апреля в 21:39
Сало)
автор Не обижаюсь 06 апреля в 21:40
Ответ дляЛиса Патрикевна
еду
Всю еду?
А конфеты наши?
автор Не обижаюсь 06 апреля в 21:40
Ответ дляніколи такого не було
Сало)
От трясця
Физрукая 06 апреля в 21:40
Продукти харчування, консерви, більше 2 пачок цигарок, більше 1 л міцного алкоголю
Кружите меня,кружите 06 апреля в 21:40
Ответ дляНе обижаюсь
Всю еду?
А конфеты наши?
Конфеты можно, но не в промышленных объемах
Мясное, молочное и рыбное- нельзя ввозить в ЕС
vecya 06 апреля в 21:41
Ответ дляНе обижаюсь
Всю еду?
А конфеты наши?
конфеты можно, а вообще в нете есть правила прохождения таможенного контроля в Польше, почитайте
ніколи такого не було 06 апреля в 21:41
Ответ дляНе обижаюсь
Всю еду?
А конфеты наши?
Цукерки можна. Заборонено мʼясо і сало. Все інше не важливо. Ви потягом чи машиною/автобусом?
Розбещена цяточка 06 апреля в 21:41
Ответ дляНе обижаюсь
Всю еду?
А конфеты наши?
На молочний шоколад якісь там є обмеження. Загугліть, там все є
автор Не обижаюсь 06 апреля в 21:42
Ответ дляніколи такого не було
Цукерки можна. Заборонено мʼясо і сало. Все інше не важливо. Ви потягом чи машиною/автобусом?
Потягом
Люблю джаз 06 апреля в 21:42
Ответ дляніколи такого не було
Цукерки можна. Заборонено мʼясо і сало. Все інше не важливо. Ви потягом чи машиною/автобусом?
Молочні продукти також не варто
Кружите меня,кружите 06 апреля в 21:42
Ответ дляніколи такого не було
Цукерки можна. Заборонено мʼясо і сало. Все інше не важливо. Ви потягом чи машиною/автобусом?
Нема різниці чим, правила однакові для всіх пунктів пропуску
ніколи такого не було 06 апреля в 21:46
Ответ дляКружите меня,кружите
Нема різниці чим, правила однакові для всіх пунктів пропуску
В потязі їхала 5 раз і нічого не перевіряли) машиною раз 10 і повна перевірка, інколи включаючи яму. Автобусом так само, перевіряють всі чемодани.
Бодіпозітівна 06 апреля в 21:47
Навіть фрукти, не кала вже про один бутерброд. І поляки дуже агресивні, злі, людей до сліз доводили
Марс атакует 06 апреля в 21:48
Ответ дляНе обижаюсь
Всю еду?
А конфеты наши?
Посмотрите список запрещенных продуктов при въезде в Польшу. И смотря на какую смену погранцов попадешь. Если нормальная, то провозят и сало. Если злобные, то выбрасывают и яблоки, и конфеты.
Люблю джаз 06 апреля в 21:52
Ответ дляніколи такого не було
В потязі їхала 5 раз і нічого не перевіряли) машиною раз 10 і повна перевірка, інколи включаючи яму. Автобусом так само, перевіряють всі чемодани.
Ну а комусь може вперше і не повезе. Варто ризикувати?
Я тиждень тому їхала , автобусом правда - злі не то слово.
Ми з дітьми були, то і яблука,і банани навіть поїли поки у черзі стояли
Стигла полуниця 06 апреля в 21:55
Ответ дляКружите меня,кружите
Конфеты можно, но не в промышленных объемах
Мясное, молочное и рыбное- нельзя ввозить в ЕС
Рыбное можна, нельзя мясо и молочку
Чтооооооооооо? 06 апреля в 22:00
Їздимо поїздом чамто, прикордонники веселі і приємні... Бутікі беріть лиш з розрахунком доїсти до кордону... Перевіряють якийсь вагон вибірково, хоча одного разу встигали перевірити всіх повністю... М´ясо, молочку, сало - навіть не беріться везти, нащо вам тих розборок, вони то візьмуть і викинуть, але ще лекцію прочитають
Лиса Патрикевна 06 апреля в 22:00
Ответ дляНе обижаюсь
Всю еду?
А конфеты наши?
конфеты можно. но не ящиками. разумнте количество.
Чтооооооооооо? 06 апреля в 22:02
Ну і картини везти не можна без спец довідки, може вам то вистрілить взяти
Пупс 06 апреля в 22:31
Ответ дляЛюблю джаз
Ну а комусь може вперше і не повезе. Варто ризикувати?
Я тиждень тому їхала , автобусом правда - злі не то слово.
Ми з дітьми були, то і яблука,і банани навіть поїли поки у черзі стояли
Що реально яблуко і банан навіть не можна?
40каградусная 06 апреля в 22:33
Не можна цигарки, м´ясо, сало,молочку
Мальдивирую 06 апреля в 22:57
Воду можно.
natali12439 07 апреля в 00:30
наверно смотря какой пунк пропуска и какая смена-я возила хамон 1кг то даже вопросов не было да и не спрашивали даже..вопросы были про спиртное-есть или нет...предупреждали водители автобусов что бутики и все что с косточками нужно выкинуть-я рискнула и не выкинула ну и никто даже не спрашивал.
Фізик-ядерщик заочно 07 апреля в 01:02
Їхала з дитиною, в сумці були бутерброди з відбивною🫣, собака нюхала, я сказала, що там їжа, прикордонник посміхнувся і пішов далі) Пощастило)