Помеха справа• 18 мая 2024

Страйк дальнобойщиков. Трасса Киев-Одесса

Пару часов назад началась акция протеста против новых законов.
Дальнобойщики со всей Украины стоят на трассе Киев-Одесса, приехала полиция.

Чувствую, будут проблемы с продуктами в ближайшее время и прочим.
Mag-inna• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Будет спросила женщин с правами - будут получать. Я бы себе получила на всякий случай.
Можете спробувати,зараз навчання для жінок безкоштовне-Scania.

Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Ви серйозно,і не бачите різниці їздити по США чи в нас?) Бля, наших дальнобоїв видно здалеку,які вони замучені і на яких автомобілях їздять,а ще зарплати в них ,копійки.Наші ж без карти їздять,по Україні,і в них немає такого що 4 години проїхав і паузу треба крутити
По США сложнее, поверьте.
Vlada-Maria• 18 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Це не моє бачення, це - моє оточення і ті, кого знаю ще з часів Майдану, і в герої їх не підношу, прості хлопці і дівчата. І знаю тих, хто повернувся в перші ж дні з Європи, хоча міг і не повернутись. А от із ті зебануті, котрі бігали з зеленими наклейками у 2019 році - як не виїхали, то попристроювались всіма способами в тилу і тепер волають про ухилянтів
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
По США сложнее, поверьте.
Зато по ЕСпростіше,чим в нас) і це ж не тільки по трасі їхати,а паркуватися під рампи і все інше .Це ж не легковий автомобіль
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
ви така цікава.чому раша пропаганда не чіпає вашого сивочолого?з чого ви взяли,ви учьот вели чи рахували на кордоні зелені вони чи сині чи красні чи шоколадні ті люди?ну кіно з вас.не буде петя при владі.всьо .аут.заспокойтесь.
Mag-inna• 18 мая 2024
Ответ дляолена олена
Держава дає, фонди деякі дуже допомагають. Але я ж про інше - людей не вистачає. На місце поранених нових не привозять, відповідно навантаження на кожного постійно збільшується. Якщо вам прямо з передової пишуть, що потрібні люди, ви не вірите? Комусь дуже смішно… цинізм зашкалює
Знаю,що людей бракує.
Але,Ви зневажливо висловлюєтесь,саме до далекобійників,називаєте їх ухилянтами-цинізм?
Щоб Вашому чоловіку дала держава,фонди,його потрібно доставити,привезти.
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
ви шо думали,шо люди дурбелики?де син його?чому раша смі тягає його вислови?чому він став 3 місце в фобсі за війну?чому цехи клепаються а не дрони.шо за діла з медведчуком і чому наші хлопці гинули а він клепав конфєтки в липечьку аж до середини 16 року і податки путіну?поки той судом не прикрив лавочку
Анна_Бель• 18 мая 2024
Продуктів море. Нехай вже все зупиниться, бо забебало
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
мова про справедливість.не топіть за петю.дуже багацько питань до нього.дякуємо йому за поміч,селфиться з боярами на кожному блокпосту з гуманітиркою і бачу хлопцям якісь маши ни везе.але при владі він вже не буде.хватить.хай сидить в опозиції

олена олена• 18 мая 2024
Ответ дляMag-inna
Знаю,що людей бракує.
Мова в цій темі про мітинг далекобійників. Так, вони ухилянти, я назвала речі своїми іменами. Привезти треба, і якщо всіх призвуть і не буде кому возити, держава якось вирішить це питання. Можливо наберуть з обмежено придатних, можливо з тиловиків ( після поранень і тд) кимось замінять, хто може виконувати цю роботу. В будь-якому випадку, я вірю що з перевезеннями колапсу не буде.
Чи ви вірите, що вони там стоять, щоб до вас люльки і їжа були доставлені, а не за свою відстрочку?
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляолена олена
так отож.а то такі хитророблені.кожен хоче жінці копійку і жити як раніше.най возять на фронт топливо медикменти їжу.бронь беруть.я не розумію чим вони особливі за інших.та там 10 машин і то як здрастє.може самі.може гетьман сивочолий пару рублів дав.то таке.нічим вони не особенні
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляолена олена
Ага 95 квартал на фурах поїде
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Ага,не смішІть,прям у всіх є гроші, бажання і час,щоб категорії відкривати.
Надо будет - вы тоже за категорией побежите. Жизнь сложная штука.
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляАнна_Бель
ви ж на польській кухні помічницею писали.що вас дістало?ви ж покинули країну більше 2 років тому і на екомоміку не працюєте і не живете тут як ми.
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляMag-inna
Где? Куда? Бесплатно? Уже бегу!!!
sahkana• 18 мая 2024
олена олена• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Ага 95 квартал на фурах поїде
Це вже Зе нехай думає, хто поїде. Хоче, квартал нехай садить за кермо. Але я чомусь вірю, що все буде вчасно доставлено
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Да, ещё кучу требований соблюдать.
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Где? Куда? Бесплатно? Уже бегу!!!
у вас хоч права на Б є?на легковушку?

Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляsahkana
у вас хоч права на Б є?на легковушку?
30 лет есть. И украинские, и неукраинские.
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Где? Куда? Бесплатно? Уже бегу!!!
у мене стаж з 2008 і жодного дтп,хоча гонщик.мені великий бус трохи стрьомно.а от тонна півтори-лєгко!
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
В мене вона є,і я практик,а не теоретик,тому і говорю що не кожна жінка піде в дальнобой,та ще в Україні+,де норми роботи і відпочинку не дотримуються
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляолена олена
хлопець з кварталу гуморист тяжко поранений доброволець штурмовик.а петі син в лондоні
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
це ок
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляsahkana
Я дафик на тонну-полторы как-то попробовала поводить, проблем не увидела.
sahkana• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
на фуру мужики по броні або обмежено придатні або багатодітні або списані.або 60 річні а на тонну півтори і жінка сяде якщо путьовий водій
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
У меня 30 лет практики. Если хорошо научить, то медведя можно за руль бульдозера посадить, и он управится. А женщина тем более.
олена олена• 18 мая 2024
Ответ дляsahkana
Я вірю, що скрізь є нормальні люди. Там воюють дуже різні - є і співаки, і актори , і політики, і водії, і керівники не найнижчого рангу. Це від людини залежить, а не від партії, професії і тд.
Але чим цей хлопчина гірший/ кращий за тих, хто на дорозі зараз стоять? Він винен, а вони недоторканні?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Ага 95 квартал на фурах поїде
Вони способні
Хоча ні. Вони майстри епістолярного жанру.
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
30 років ви на фурі їздите?)