Підробіток в 15

Чим займалися ваші діти в такому віці на канікулах?
Творог для розжига 06 апреля в 23:13
Гуляли и развлекались. Поработать еще успеет в своей жизни.
9 1
автор Стигла полуниця 06 апреля в 23:15
Ответ дляТворог для розжига
Гуляли и развлекались. Поработать еще успеет в своей жизни.
Розваг вистачає, хоче хоче попробувати працювати
Пасти Ла 06 апреля в 23:16
Мій син теж просить допомогти йому знайти роботу, хоче власних грошей, каже, що соромиться просити в мене. Але я проти, кажу, щоб навчався і гуляв з друзями, а не витрачав дорогоцінний час на мало оплачувану роботу
ПолБатона 06 апреля в 23:22
Наняла соседского парня тренировать моего сына в футбол, он занимается в спорт школе. Ему было 15 лет на тот момент. Уже занимаются так 4 лета подряд. Все довольны. Мой сын проводит занятия шахматами с малышами, моему сейчас 11 лет.
Повелитель бітка 06 апреля в 23:34
Ответ дляСтигла полуниця
Розваг вистачає, хоче хоче попробувати працювати
Ви,як відповідальний дорослий, маєте пояснити дитині, що праця за наймом до 16 років- це порушення закону. А ось з 16 дитина може не тільки працевлаштуватися за згодою батьків,але навіть відкривати ФОП
автор Стигла полуниця 06 апреля в 23:46
Ответ дляПовелитель бітка
Ви,як відповідальний дорослий, маєте пояснити дитині, що праця за наймом до 16 років- це порушення закону. А ось з 16 дитина може не тільки працевлаштуватися за згодою батьків,але навіть відкривати ФОП
Ні, це абсолютно законно
Повелитель бітка 06 апреля в 23:46
Ответ дляСтигла полуниця
Ні, це абсолютно законно
Яким законом регламентується праця дитини до 16 років?
автор Стигла полуниця 06 апреля в 23:49
Ответ дляПовелитель бітка
Яким законом регламентується праця дитини до 16 років?
Закон про працю , це у всіх країнах дозволено за згодою батьків під час канікул
Повелитель бітка 06 апреля в 23:51
Ответ дляСтигла полуниця
Закон про працю , це у всіх країнах дозволено за згодою батьків під час канікул
Тоді у чому ваше питання? Знайдіть роботодавця, що схоче працювати з дитиною.
автор Стигла полуниця 06 апреля в 23:51
Ответ дляПовелитель бітка
Тоді у чому ваше питання? Знайдіть роботодавця, що схоче працювати з дитиною.
Питання , в якій сфері краще шукати
Повелитель бітка 06 апреля в 23:52
Ответ дляСтигла полуниця
Питання , в якій сфері краще шукати
У будь якій,у якій дитину захочуть оформити. Плнуглвть про Графік та умови і зрозумієте, що це непотрібно роботодавцю.ну якщо він не працевлаштовує власну дитину
автор Стигла полуниця 06 апреля в 23:53
Ответ дляПовелитель бітка
У будь якій,у якій дитину захочуть оформити. Плнуглвть про Графік та умови і зрозумієте, що це непотрібно роботодавцю.ну якщо він не працевлаштовує власну дитину
Нема проблеми оформити, пропозицій є багато. Питання лише в цікавих сферах , оскільки в дитини особливих нахилів нема , щоб від чогось відштовхуватися
Повелитель бітка 06 апреля в 23:55
Ответ дляСтигла полуниця
Нема проблеми оформити, пропозицій є багато. Питання лише в цікавих сферах , оскільки в дитини особливих нахилів нема , щоб від чогось відштовхуватися
Які саме у вас є пропозиції, просто цікаво. І ще цікаво, чому дитина,маючи пропозиції, не може зробити вибір?
автор Стигла полуниця 06 апреля в 23:56
Ответ дляПовелитель бітка
Які саме у вас є пропозиції, просто цікаво. І ще цікаво, чому дитина,маючи пропозиції, не може зробити вибір?
Бо їх десятки тисяч на різних сайтах , треба знати , що приблизно шукати
Повелитель бітка 06 апреля в 23:57
Ответ дляСтигла полуниця
Бо їх десятки тисяч на різних сайтах , треба знати , що приблизно шукати
Поверніться на землю. Ніяких пропозицій для неповнолітніх на сайтах просто нема. Бо це тягар для роботодавця
автор Стигла полуниця 06 апреля в 23:58
Ответ дляПовелитель бітка
Поверніться на землю. Ніяких пропозицій для неповнолітніх на сайтах просто нема. Бо це тягар для роботодавця
Ми за кордоном , тут під час канікул постійно всюди працюють неповнолітні
Повелитель бітка 06 апреля в 23:59
Ответ дляСтигла полуниця
Ми за кордоном , тут під час канікул постійно всюди працюють неповнолітні
Якщо все так прекрасно, то дайте дитині право вибору
автор Стигла полуниця 06 апреля в 23:59
Ответ дляПовелитель бітка
Якщо все так прекрасно, то дайте дитині право вибору
Дитина не вміє сама шукати
ПушАпница 07 апреля в 00:00
Ответ дляСтигла полуниця
Бо їх десятки тисяч на різних сайтах , треба знати , що приблизно шукати
Закрывайте тему автор, здесь как рулетка и вы, в этот раз, проиграли.
Бывает что человек спрашивает и получает кучу толковых советов и рекомендаций. А другой, с тем же вопросом, получает только дурацкую болтовню и умничанье белопальтовых.
Удачи в следующий раз)
Повелитель бітка 07 апреля в 00:03
Ответ дляСтигла полуниця
Дитина не вміє сама шукати
Хай вчиться, пошук ініормації- це важлива навичка.
Не біжіть попереду паровоза, дитина ,яка хоче,зможе знайти всю потрібну інформацію , не виходячи з дому
Чеширская кошечка 07 апреля в 00:03
Моя донька також шукає підробіток, але поки не знайшли. Продавати морозиво, баріста як варіант.
автор Стигла полуниця 07 апреля в 00:04
Ответ дляПовелитель бітка
Хай вчиться, пошук ініормації- це важлива навичка.
Не біжіть попереду паровоза, дитина ,яка хоче,зможе знайти всю потрібну інформацію , не виходячи з дому
Вона з комп´ютером не дружить , це зовсім не її
Лукава Кішка 07 апреля в 09:57
Ответ дляСтигла полуниця
Вона з комп´ютером не дружить , це зовсім не її
Це важлива навичка - вміти шукати в інтернеті. Це стосується усих сфер.