ГЛЮкоза• 06 апреля 2024
Скільки кг по фото...
Цікаво скільки напишуть
Мейк-ап форева• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Вік 38,вага 53.
Я думала вам меньше, 35, по вазі то від 55 до 60, але вага то така справа, от в мене перше фото мені 34 і 50 кг при зрості 170 і і друге фото 36 , той же зріст і вага 57, але вже м´язи є😂
ЕлькиПальки• 07 апреля 2024
Ответ дляverschwommenheit
надо чтобы она села мне на лицо, тогда я бы взвесил ее
Какой не переборчивый , фу.
Это не твоя тема про черный ,порепаный волосатый язык с кандидой была?
verschwommenheit• 07 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Какой не переборчивый , фу.
не, даже таких слов не знаю
миссАрфография• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Взуття нажаль не можу інше. Маю проблеми. А сукня звичайна трикотажна футляр.
Ну баба стайл((( скільки вам? Не кажіть що до 40
Фокус-Покус• 07 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Первое фото ну очень худенькая, на втором думаю лучше хотя в такой позе оценить трудно.
Кусачая Я• 07 апреля 2024
55, але яка різниця скільки, якщо все гарно. У мене 64 при рості 168, але я пишка з громіздким низом і худим верхом.
Зараз все скажу• 07 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Хорошее платье.
Но в сочетании с этими босоножками старит.
Я в 37 такое платье не одену.
А какого типа вы платья носите? Ничего подобрать не могу((
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ длямиссАрфография
До
сама себе прекрасная• 07 апреля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
А тут тоді скільки кг? 😉
Очень красиво вам в комбинезоне👍🏼
Файно Замало• 07 апреля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Только мне эти босоножки кажутся громоздкими, уродливыми и не подходящими к образу в целом?
Если судить по платью и босоножкам, то возраст 50 +
Мейк-ап форева• 07 апреля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Як так, мені подобалось як на першому фото я виглядала, але по відчуттям, то зараз краще, бо я в тілі силу відчуваю та єнергію, от не знаю як то пояснити, але прям тонус і сила у всьому тілу є. Як візуально то я прям кг 20 набрала, але по факту 7-8 кг і просто зараз вже м´язи є, по об´ємах на розмір, інколи 2 більше стала, С та хс(мало але інколи влажу) ношу, раніше ххс та хс
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляФайно Замало
Звичайне плаття, трикотажне футляр. От якби оділа те що зараз модно то тоді дійсно було б 50+ років.
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляФайно Замало
Босоніжки згодна. Я їх ношу зазвичай з шортами і футболкой
Фокус-Покус• 07 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А как по мне так ну очень худенькие ручки на 1 фото, прям вообще, нет я уверена что сейчас вы намного красивее. Вот даже я при росте 165 и весе 49 выглядела прям изможденной.
Щас ухожу• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
53-55
Можливо тому що ви сіли і попа так округлилась. Для мене 53 це дуже худенькі люди. А по вас так не скажеш. Я б сказала на 60- 62 кг виглядаєте.
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ні. Такої ваги як написали в мене ніколи не було.
Мейк-ап форева• 07 апреля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Мені це прям багато хто казав, але я от до того звикла, хоча в зараз не жаліюсь, бо зараз значно краще себе відчуваю фізично, але як раніше було, то мені подобалось, хоча згодна, що трохи ту мач худенька була. Щось би середне між тим як було і що зараз, але єнергію та силу відчувати в тілі)) але то я сприймаю, жінки такі жінки) ніколи задоволені не будем, бо тоді я прям квола була, зараз є сили, але і об´єми більші))
Птица Говоруша• 07 апреля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Платья никогда не носила. Всегда джинсы, брюки по щиколотку и футболка. Есть 2 платья. Одно как длинная рубашка джинсовое и второе разлетайка от колинза. Когда была в вашем весе были только вечерние платья на корпоративы .
Баба Йога• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Та тут все завищують і збільшують. Я звикла. Я тут давно
50 кг, 35+
Админко• 07 апреля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
А як ви вік визначили?
Перепрошую,але ж дуже видно,що жіночка вже за 55.. якість шкіри, дуже неактуальний одяг та взуття ,сумка,прикраси з 90х. Я тільки відкрила фото,одразу зрозуміла,що жіночка вже з онуками,мабуть, хтось матусю виклав