ГЛЮкоза• 06 апреля 2024

Скільки кг по фото...

Цікаво скільки напишуть
автор ГЛЮкоза • 07 апреля 2024
Ответ дляДама-мадама
Судя по одежде за 50
Какие все добрые. 38

автор ГЛЮкоза • 07 апреля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Цікаво було б побачити вас повністю, хоча б фігуру. У мене теж такий тип зовнішності, що не йде оверсайз (романтик), але це напевно єдиний типаж, ну хіба що ще драматик. У мене комбо - романтик-драматик) Але мені йдуть сукні міді і максі, хоча зріст як у вас. Ну і різні вільні брюки теж ок, головне, шоб верх був нормальний, а не овер
А ви пробували максі?
Максі в пол ніколи не носила. Один раз було то мені дуже не звично. В мене проблеми 4р грудей. Спина вузька і плечі теж. Худі руки це видно. стегна теж . Фігура прямокутник. Немає вираженої талії. Сумка на фото звісно заважає. В мене немає фото де я стою да ще й одна. Тут з дітьми то відрізала то теж не дуже видно.
Дама-мадама• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Какие все добрые. 38
Ну почему вы думаете что это от злости ? Моя мама так одевается , ей 65 . Мне 48
автор ГЛЮкоза • 07 апреля 2024
Ответ дляДама-мадама
Как так?! Обычное платье футляр. Что в нем не так? Какое должно быть чтобы не добавляло? Прошу пример вариантов. Никто не показал.
Жена сантехника• 07 апреля 2024
Судя по фото вы мягкий гамин. Длинные платья не ваши. Платья, подходящие мягкому гамину - с оформленной талией, вырезами и замысловатыми деталями.
Мрію про космос• 07 апреля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
А тут тоді скільки кг? 😉
Гарна фігура. Але що у вас з очима? Чому такі мішки під очима як в панди?
Подвійна веселка• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ну а демви купуєте взуття? Які моделі. Набридло приходиш купити туфлі, міряєш купу, і тут тобі приносять з шнурками, бо зі всіх випадаю. Шнурки набридли за все життя. Босоніжки так само мають бути застібки або ліпучки щоб регулювання було не тільки зверху а й там де пальці. Вигляд в них як правило не айс. Лодочкки і лофери купити не реально. Лофери купила в дитячому відділі. Колись коли мала можливість шила взуття на замовлення. Високі чоботи наприклад я олівець в стакані, не гарно. Майже все взуття на шнурках. Добре що можна одягати кросівки майже під все. От тільки літом мені в них жарко
Думаю, у нас різні смаки, бо ні в Києві ні закордоном ніколи таких проблем не мала і не маю.
А ви не знаю для чого виправдовуєтесь.
Просто напішіть що саме такі вам і подобаються та й по всьому)
І цікаво, чому вас вага цікавить,вона у вас звичайна, не маленька і не завелика, а не те, на що всі звернули увагу?)
автор ГЛЮкоза • 07 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А ви не знаю для чого виправдовуєтесь.
Я не виправдовуюсь. А пишу як є. Я тут далеко не перший рік, і знаю що доброго тут напишуть мало Просто коли я в темі пишу наприклад що такий ріст і вага і об´єми вказую, мені зазвичай пишуть, що я товста, колобок, і такого бути не може, що я маю розміри с/М і тп. І от вперше за більше ніж 10років тут, я вирішила виставити фото, може я дійсно з боку для інших товста, а сама цього не бачу. От судячи по коментарям то так і є. Люди бачать інших зовсім не так як є її насправді. Тому я завжди пишу, якщо ви на бачите людину в реалі, як можна казати товств вона чи ні.
Подвійна веселка• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Щось забагато води.
Ще раз. Ви себе вважаєте товстою чи ні?
Як думка інших з цього приводу впливає на ваше життя?
Що і кому ви намагаєтесь довести?
Навіщо своє сприйняття сприймаєте за істину?
Відповідайте не мені, а собі. І чесно;)

автор ГЛЮкоза • 07 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Щось забагато води.
Ще раз. Ви себе вважаєте товстою чи ні?
Що і кому ви намагаєтесь довести?
Відповідайте не мені, а собі. І чесно;)
Я не товста. Нікому нічого не довожу. Я за те що б люди не вішали ярлики не бачачи людину. Навпаки я за те щоб сприймати себе як є. Просто смішно коли в темах де кажеш що в тебе груди 96см тобі доказують що розмір одягу в мене 50р, чи не можливо з такими параметрами носити С і мати розміру джинсів 27... Що якщо ти народила і двічі мала гв, хоч і не повноцінно то в тебе точно висять цицьки до пупка і тп. Що взуття і дорослому відділі мені все широко. Що чорний пасує всім і довжина нижче коліна теж.
Тут завжди нападають на інших. На мої коментарі що автор теми не товста,що підлітку не треба худіти і тп. Що вага в межах імт це здорова вага. І мені у відповідь ви колобок. От мені і стало цікаво, чи дійсно по фото тут напишуть чи я колобок
Админко• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Какие все добрые. 38
Ну до чого тут добрі чи ні. Ви так виглядаєте за рахунок того як вдягаєтеся,як тітонька у віці. Ну або ще так дуже бідні вдягаються,в те ,що залишилося з минулих часів...
Админко• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Зараз не носять куцу сукню-футляр,вона дещо змінилася за останні 20років)))
автор ГЛЮкоза • 07 апреля 2024
Ответ дляАдминко
Ну так покажіть приклад фото
ВсеЧетко• 07 апреля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Майже. Мені 49 і 59 кг
ви чудово виглядаєте!