ГЛЮкоза• 06 апреля 2024
Скільки кг по фото...
Цікаво скільки напишуть
Щас ухожу• 07 апреля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
она крохотного роста же) в 45 кг она будет худой
Возможно. Я чуть выше 162см и с 57 кг выгляжу худой уже. Точнее утонченной, как раз идеально. Эх, только давно такого веса нет((((
Куплю орехи• 07 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Хорошее платье.
Но в сочетании с этими босоножками старит.
Я в 37 такое платье не одену.
А я одягала, тільки в офіс і з туфлями:)
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляNa_t_li
Около 60-62
Отлично выглядит девушка на фото.
53-55
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Сейчас так не носят
Я ношу те що мені йде, а не те що носять всі. В ТЦ заходиш жах, я собі нічого купити не можу
Жена сантехника• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Носите. Но футляр до колена прибавляет фозраст
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Колхоз и платье и тапки
Покажіть не колхоз
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Проблема з взуттям? Чи яка?
В мене малий підйом і вузька стопа розмір 36.5 в дорослому відділі мені все широке. Тому важко знайти. Часто беру у дитячому відділі там мені колодка підходить. Щоб пальці на асфальті не було.підбори після травми носити не можу максимум 4-5см і то. Переважно ті босоніжки з фото одягаю з шортами і футболкой. А купувати взуття відомих брендів де шиють на мене не маю можливості нажаль.
По одягу теж. Те що зараз модно, оверсайз мені не йде, плаття нижче колін теж. Мені більше подобається на собі одяг по фігурі, що зараз не актуальне.
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Какое не прибавляет?
Жена сантехника• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Какое не прибавляет?
Актуальной длины и фасона. У вас хорошая женственная фигура, не думаю, что ничего современного вам не идёт, скорее, непривычно выглядит. Пробуйте мерить то, что вы не носите. Вы ведь молодая и хорошенькая, не добавляйте себе десяток лет фасоном
Подвійна веселка• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Якось ви надумали собі проблему. В мене ніжка 36, вузенька і ніколи не було і не є проблемою купити якісне і жіноче взуття, а не те, що вже нікому не потрібне🤷♀️
По фігурі одягу як був так і є актуальним, але не старомодний.
Але носіть що хочете і повірте, абсолютно всім пофіг)
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ну а демви купуєте взуття? Які моделі. Набридло приходиш купити туфлі, міряєш купу, і тут тобі приносять з шнурками, бо зі всіх випадаю. Шнурки набридли за все життя. Босоніжки так само мають бути застібки або ліпучки щоб регулювання було не тільки зверху а й там де пальці. Вигляд в них як правило не айс. Лодочкки і лофери купити не реально. Лофери купила в дитячому відділі. Колись коли мала можливість шила взуття на замовлення. Високі чоботи наприклад я олівець в стакані, не гарно. Майже все взуття на шнурках. Добре що можна одягати кросівки майже під все. От тільки літом мені в них жарко
90x60x90• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Вік 38,вага 53.
Кто бы что ни говорил, большая грудь, особенно, при маленьком росте, прибавляет годы. Плюс ’удобненькие’ го.нодавчики прощай молодость. Думала, вам гораздо больше лет и вес под 70.
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Ну как есть ))
А_мій_самий_самий• 07 апреля 2024
Ответ дляЖена сантехника
А что считается современным, какая длина? Киньте фото пример.
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Меряю. Баба на самоваре. Что цвета что расцветки. Длина тоже. Если платье ниже колег то не идет.
Покажите хоть какие то варианты.
Брюнетка в Мармеладе• 07 апреля 2024
А какая разница какой вес? Если вы одеты немодно
Вас же внешность волнует ваша?
Может и 55 вес при росте 160
И?
Еще качество тела важно
Полно есть 50 килограмовых
А толку?
Выкиньте сумку и тапки для начала
Вас же внешность волнует ваша?
Может и 55 вес при росте 160
И?
Еще качество тела важно
Полно есть 50 килограмовых
А толку?
Выкиньте сумку и тапки для начала
ГЛЮкоза
• 07 апреля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вас же внешность волнует ваша?
Может и 55 вес при росте 160
И?
Еще качество тела важно
Полно есть 50 килограмовых
А толку?
Выкиньте сумку и тапки для начала
Вас же внешность волнует ваша?
Может и 55 вес при росте 160
И?
Еще качество тела важно
Полно есть 50 килограмовых
А толку?
Выкиньте сумку и тапки для начала
Чтобы выкинуть надо сначала новое купить. Покажите варианты?))
Коплю на груди• 07 апреля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Цікаво було б побачити вас повністю, хоча б фігуру. У мене теж такий тип зовнішності, що не йде оверсайз (романтик), але це напевно єдиний типаж, ну хіба що ще драматик. У мене комбо - романтик-драматик) Але мені йдуть сукні міді і максі, хоча зріст як у вас. Ну і різні вільні брюки теж ок, головне, шоб верх був нормальний, а не овер
А ви пробували максі?