У європеоїдної раси шкіра у буквальному сенсі приблизно ванільного кольору або якийсь близький до цього відтінок?
Nathalie27• 07 апреля 2024
Ответ длятеле фон
Мені й обрізання чоловіче робили. Це теж не правильно по Вашому?
До чого тут обрізання? Ми ведемо мову про «правильний колір шкіри» і про те, що його неможливо класифікувати
Ответ дляNathalie27
Ну мені його робили у клініці, я просто як приклад навів. Тоді якщо поставлять запитання якого кольору шкіра людини - який колір казати? Білий це образно, а не фактично.
Nathalie27• 07 апреля 2024
Ответ длятеле фон
Який контекст запитання?