Брючний костюм

Шукаю костюм сірий в полоску з брюками ширрокими
natella579 07 апреля в 10:15
Магазин Арбер. З місяць назад міряла там 2бортний піджак сірий у світло-сіру полоску і до них були 2 види штанів - прямі і широкі. Якість тканини не погана, м’яко сідає по фігурі. Симпатичний комплект. Не взяла, бо шукаю піджак який буде під любий стиль підходити (і під класичні брюки, і під джинси любого фасону і під рваники))), а цей більше під класику, на мій погляд :)
Піджак біля 5 тис, штани десь 2800.
На їх сайті чомусь нема цього піджака і штанів, треба йти в офлайн магазин.
автор smychka 09 апреля в 08:26
Ответ дляnatella579
Магазин Арбер. З місяць назад міряла там 2бортний піджак сірий у світло-сіру полоску і до них були 2 види штанів - прямі і широкі. Якість тканини не погана, м’яко сідає по фігурі. Симпатичний комплект. Не взяла, бо шукаю піджак який буде під любий стиль підходити (і під класичні брюки, і під джинси любого фасону і під рваники))), а цей більше під класику, на мій погляд :)
Піджак біля 5 тис, штани десь 2800.
На їх сайті чомусь нема цього піджака і штанів, треба йти в офлайн магазин.
Дякую