Нафаня Маня• 07 апреля 2024
Мені здається, що я не зовсім чиста
Я зуюи чищу мінімум двічі в день, один раз на день душ приймаю та двічі підмиваюсь, двічі в дегь міняю нижню білизну. Але мені всерівно здається, що від мене погано пахне. Чому так?
ЛісАпетная• 07 апреля 2024
От еды возможно запах тела меняется, Вам бы к врачу на приём записаться, чтобы она скоректировала Вас, какие пройти обследования.
Нафаня Маня
• 07 апреля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Спросите у мужа, близкой подруги
Нащо?
Голова колгоспу• 07 апреля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Спросите у мужа, близкой подруги
Они могут и не сказать правду
Дівчина заглядєніє• 07 апреля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Они могут и не сказать правду
По мужу можно понять. Секса не захочет с вонючкой. Если у него ничего не изменились, то значит все ОК с автором
Інесса -5c9a• 07 апреля 2024
По перше, душ бажано приймати ввечері і зранку теж, ми неймовірно потіємо за ніч, завжди чистий одяг, не надягайте кофти, футболки двічі, взагалі люди вонючі створіння, тому треба слідкувати за всім😁
дожену і ощасливлю• 07 апреля 2024
Скоро спека, дуже некомфортно в цю пору року почуваюся. Взимку легше, бо хоч не так пітнію, а влітку це просто сум, не встигла з душу вийти як вже мокра і одяг швидко намокає і з´являється неприємний запах який відчуваю на собі 😿😿
Голова колгоспу• 07 апреля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не согласна насчет того, что, если у жены изменился запах тела, муж не захочет секса с ней
Дівчина заглядєніє• 07 апреля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Не змінився, а смердить. Змінитися то може по різному
Чемна панночка• 07 апреля 2024
Ви смердите від статтєвого життя. Це постійне примішання чужої флори. Ось вона й бунтує між собою. А постійне миття тільки все погіршує, змиваючи ваш рідний мікробіом. А міняти білизну двічі на день - то взагалі клініка.
Чемна панночка• 07 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
І дуже егоїстичні. Стільки ресурсів планети переводити.