Нафаня Маня• 07 апреля 2024

Мені здається, що я не зовсім чиста

Я зуюи чищу мінімум двічі в день, один раз на день душ приймаю та двічі підмиваюсь, двічі в дегь міняю нижню білизну. Але мені всерівно здається, що від мене погано пахне. Чому так?
Маурита• 07 апреля 2024
Может вам не кажется?

Копуша• 07 апреля 2024
Ну анализы сдайте. Или к психологу сходите.
Все до блиску• 07 апреля 2024
может гормоны? или ОКР
Спішу - перекидаюсь• 07 апреля 2024
До ендокринолога
ЛісАпетная• 07 апреля 2024
От еды возможно запах тела меняется, Вам бы к врачу на приём записаться, чтобы она скоректировала Вас, какие пройти обследования.
Дівчина заглядєніє• 07 апреля 2024
Спросите у мужа, близкой подруги
автор Нафаня Маня • 07 апреля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Спросите у мужа, близкой подруги
Нащо?
Пенсіонер• 07 апреля 2024
Мене теж переслідують неприємні запахи,та звуки
Дівчина заглядєніє• 07 апреля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Нащо?
Чтобы знать, воняете или кажется

Голова колгоспу• 07 апреля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Спросите у мужа, близкой подруги
Они могут и не сказать правду
Дівчина заглядєніє• 07 апреля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Они могут и не сказать правду
По мужу можно понять. Секса не захочет с вонючкой. Если у него ничего не изменились, то значит все ОК с автором
Ширли-Мырли• 07 апреля 2024
К лору обратиться, потом к психиатру.
Інесса -5c9a• 07 апреля 2024
По перше, душ бажано приймати ввечері і зранку теж, ми неймовірно потіємо за ніч, завжди чистий одяг, не надягайте кофти, футболки двічі, взагалі люди вонючі створіння, тому треба слідкувати за всім😁
So_so• 07 апреля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Нащо?
Чтобы понять есть ли запах в действительности. Иногда это повод идти к врачу.
Госпожа_тамагочи• 07 апреля 2024
Диму. Без вогню не буває
дожену і ощасливлю• 07 апреля 2024
Скоро спека, дуже некомфортно в цю пору року почуваюся. Взимку легше, бо хоч не так пітнію, а влітку це просто сум, не встигла з душу вийти як вже мокра і одяг швидко намокає і з´являється неприємний запах який відчуваю на собі 😿😿
Голова колгоспу• 07 апреля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не согласна насчет того, что, если у жены изменился запах тела, муж не захочет секса с ней
Дівчина заглядєніє• 07 апреля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Не змінився, а смердить. Змінитися то може по різному
Чемна панночка• 07 апреля 2024
Ви смердите від статтєвого життя. Це постійне примішання чужої флори. Ось вона й бунтує між собою. А постійне миття тільки все погіршує, змиваючи ваш рідний мікробіом. А міняти білизну двічі на день - то взагалі клініка.

Чемна панночка• 07 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
І дуже егоїстичні. Стільки ресурсів планети переводити.