220В• 07 апреля 2024

Почему тут так хейтят зару?

Огромный выбор, много актуальных вещей, недорого. Большинство вещей нормально носится.
Магазины приятные.
ФрекенБок• 07 апреля 2024
Вообще не понимаю восторгов тряпье полное.

Слава Українi• 07 апреля 2024
Я колись не розуміла зару, коли вона була відкрита в Україні. В тому році з сестрою поїхали на шопінг в Польшу , і після того моя думка змінилась. Багато речей з зари, замовляю через байера також. Все подобається , носиться супер
Сумчатая кошка• 07 апреля 2024
Пофіг на неї, все одно в моєму місті її немає.
Плету интриги• 07 апреля 2024
Чего ее хейтить? Обычный массмаокет, который цены не сложит.
ТихоЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Как и все причины хейта: зависть и дофамин от обесценивания.
Ну да
Голые ходят и завидуют)))
ДеньгиНеСдаю• 07 апреля 2024
Ну зашла я вчера в ту Зару - дорого все. Я джинсы за 1500 покупать не собираюсь. Но народа там толпы - в очереди под дверью стоят и запускают не всех сразу.
ТихоЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
Теж дивуюся. Обоє дітей чудово носять Зару. Я люблю їхні джинси, шорти, льняні сорочки, верхнього одягу повно їхнього, суконь
Просто у всіх різний смак.
Мені не подобаються їх фасони. Джинси не сидять. Мій розмір враження, що не існує - XS і висока.
Джинси я купую в Колінз. Мені клас. А багатьом не подобається.

Єдине колись купила тонку кофтинку на літній вечір.
І донька в Варшаві обрала собі штани - трикотажні з багатьма карманами на резинці внизу.
Наче гарний трикотаж, але після прання при 30° сіли і стали короткі. Носить вдома. Дуже розстроїлась дитина.
Такі самі купили в Вайкікі згодом. Носить нормально рік.

Знову ж таки, комусь Вайкікі не подобається.

ТихоЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляПопадалочка
Тут часто фанаты вонючего секонда люкс качества , поэтому дешевая Zara это отстой
Опускаем, что в секонд одежда поступает из тех же магазинов?)))
Она ж не производится для секонда
Аноним_1858• 07 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Просто у всіх різний смак.

Ну але, наприклад, до інших брендів ніхто не виказує такої ненависті, як до Зари, Майкла Корса і ще тут є кілька )) Мені байдуже, хто що купує. Але в темі про Зару завжди з піною коло рота кричатимуть, що все повністю г…но
ТихоЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
Чому ж.
Тут були теми про ті ж Вайкікі, Колінз, НМ ще бренди. Я запам´ятала ці, бо їх купую.
Так само поливали їх брудом.

То ви не звертали уваги.
Аноним_1858• 07 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Чому ж.
Так само поливали їх брудом.

То ви не звертали уваги.
Мабуть, усе поливають))) Це ж порадниці
ТихоЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
Мабуть, усе поливають))) Це ж порадниці
Та це не тільки тут. В житті теж.
У всіх є свій досвід і ставлення
Аноним_1858• 07 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Та це не тільки тут. В житті теж.
У всіх є свій досвід і ставлення
В житті я не чула, щоб хтось когось хейтив, що не там одягається, не те обирає, побіг у Зару, коли вона відкрилася ))
ГугелП@лАмался• 07 апреля 2024
Я там дочь постоянно одеваю, но я знаю толк в одежде ; все носится отлично.Есть у них более дорогая серия присмотритесь к ней и обязательно изучите состав , да там много барахла, но если заняться поиском, то там можно найти неплохие актуальные вещи.
ТихоЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
У мене таке було.

Говорила, наприклад, що джинси купую в Колінз, бо там є мій розмір ще й вибір моделей. А мені у відповідь ’Фу, як таке можна носити, там якість г... От у Манго класна якість і розмірів валом’.
Пішла заради цікавості в Манго. Тканина дубова, мого розміру немає. Сказали що і не буває.

Просто я люблю еластичну тканину в джинсах. А та людина щільну, щоб форму тримала, яка для мене ’дубова’.
Фляшка на трьох• 29 апреля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Вот сколько покупаю, ни разу не видела производителя Испания или Португалия, только Марокко. А вы не знаете, что именно шьют в Европе?
Шьют все в Китаї)))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 30 апреля 2024
Потому что тут ’олигархи’ сидят, для которых Зара отстой. Они Лоро пьяно носят, иногда Луи Витон.

А вообще, это в духе советчицы хейтить все и вся... Просто так, без причины .(