ОхиИВздохи• 07 апреля 2024
Кто гуляет в одиночестве, есть здесь такие?
Не скучно вам? какие любимые места?
Вот хочу тоже начать, поделитесь лайфхаками)
тяжкаялюдина• 07 апреля 2024
Я) Дніпро. З Перемоги по набережній до парку Шевченка чи в центр ,наприклад, і додому. Сьогодні ще по Гагаріна встигла пройтись. Зазвичай музика, але зараз через брак часу слухаю аудіо книги. Субота/ неділя тис 20-25 шагів проходжу. Для мене ідеально самій
Люблю кетчуп• 07 апреля 2024
Ответ дляВинник
Мне не скучно, а как то стыдно. Типа никому не нужна, сама гуляет.
А нікому немає діла до вас. Ніхто і не зверне увагу що ви одна гуляєте. А якщо і зверне, то хто знає куди ви йдете? Може з побачення чи на побачення така щаслива і спокійна.
Шикаю і викаю• 07 апреля 2024
Ответ дляВинник
Всім пофіг ) я люблю сама гуляти, хоч є і чоловік, і дитина. Навіть на концерт колись сама ходила, бо з друзів ніхто цю виконавицю не слухав, а чоловік з дитиною сидів. В кафе чи на прогулянку також сама хожу. Коли була в декреті, то раз на 2 тижні на декілька годин виходила сама погуляти, сама в кафе посидіти і щось смачне замовити. Саме одній хотілося, відпочити від дому та інших людей
Винник• 07 апреля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я теж люблю сама, але такі думки спиняють.
Настільки люблю гуляти сама, що зараз, маючи можливість запросити друзів майже в будь-який день на будь-який час, обираю бути на самоті. Але я загалом трохи соціофобка. У Києві люблю гуляти в парках, якраз вдало живу біля Парку КПІ, Сирецького, Кирилівського гаю, Нивок, парку Дубки. Остогид один – крокую в інший, так і гуляю. Також люблю маршрут Майдан - Володимирська гірка - Поділ
Щепотка_совести• 07 апреля 2024
Чем старше я становлюсь, тем меньше страдаю от одиночества.
Возможно, это хорошо. Муж и сын не всегда хотя я составлять компанию. А прогулки в одиночестве позволяют побыть со своими мыслями. Или наоборот, отключиться от них. Включаю в наушниках какого-то умного психолога, который рассказывает, как жить и радоваться тут и сейчас. И иду-иду-иду.
Люблю в центре или в Голосеево. Парк КПИ.
Щепотка_совести• 07 апреля 2024
Ответ дляВинник
Всегда можно придумать себе цель. На а пример сходить пешком в самый дальний магазин за апельсинами.
И спокойно себе идете.
Вот уж что точно меня не беспокоит, это то, что думают встречные.
Вы же не думаете про каждого в троечного прохожего, куда он идет, с кем, зачем… не фантазируете о том, как суть ли у нее дети, бьет ли муж.
И спокойно себе идете.
Винник• 07 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
И спокойно себе идете.
Спасибо. Классная идея.
Катастрофа• 08 апреля 2024
Просто я, навушники і зручне взуття, все.
Гуляю Маріїнкою найчастіше. Точніше тим, де зараз відкрито(