Амелі на мілені• сегодня в 07:47

Коли з´являються квитки в додатку укр залізниця

Доброго ранку. Хто знає, коли зараз оновлюються квитки? Раніше брала чітко за 20 днів і в 8. 00
Сьогодні в 7. 20 на 26.12 вже розкуплені ( перший день продажу) напрямок популярний
Дзвонити не реально на укр залізницю.
І раніше був квест, а зараз ще й правил квесту не знаєш.
Екатерина27• сегодня в 07:48
На 26 выложили вчера еще. Сегодня на 27
автор Амелі на мілені • сегодня в 07:50
Ответ дляЕкатерина27
На 26 выложили вчера еще. Сегодня на 27
Так, переплутала
О котрій з´являється не знаєте?
Екатерина27• сегодня в 07:52
О 8.00
Можу брикнути• сегодня в 07:52
Ответ дляАмелі на мілені
Так, переплутала
О котрій з´являється не знаєте?
о 08:00 за 20 днів на всі напрямки, крім Польщі, якщо не помиляюсь, туди о 09:00.
Мальдивирую• сегодня в 07:52
Билеты сначала выделяют тем, у кого групповая бронь. Они могут и полностью поезд отдать под это
автор Амелі на мілені • сегодня в 07:53
Ответ дляЕкатерина27
О 8.00
Як же о 8, коли вже зараз один потяг доданий і проданий
тянитолкайка• сегодня в 07:56
Поставте автовикуп
Можу брикнути• сегодня в 07:58
Ответ дляАмелі на мілені
На якке число і який потяг?
Екатерина27• сегодня в 07:59
Ответ дляАмелі на мілені
Вы определитесь на какое число вам нужен билет. На 27 еще точно ничего не выложено
Чтооооооооооо?• сегодня в 08:04
якщо викупили квитки ті, хто викупає масово, то може і не бути взагалі. Я так не змогла купити, на вокзалі сказали, что армія+ та турагенти викупають і це може бути в розмірі поїзду... довелось брати з пересадками
Зроблено у 80-х• сегодня в 08:20
ФУХ - взяла на 27
ура
квест еще тот
Сонечко• сегодня в 08:36
Ответ дляМожу брикнути
На якке число і який потяг?
Мене цікавить потяг Київ-Миколаїв, відслідковую, а не викладено потяг на 14 грудня... Їхати через Одесу, так там вартість така, що мабуть буду брати квитки на автобус...
Янгол в камуфляжі• сегодня в 08:42
Ответ дляМожу брикнути
Ні, є поїзда на які квитки з´являються за 10 днів. Це ті що курсують через Сумська, Харківську, Запорізьку област.
МЧСница• сегодня в 09:00
Ответ дляАмелі на мілені
Так, переплутала
О котрій з´являється не знаєте?
Я вчора на київ-трускавець брала на 26.12 о 8:00. В 8:07 квитків вже не було.
МЧСница• сегодня в 09:01
Ответ дляАмелі на мілені
:
МЧСница• сегодня в 09:02
Ответ дляСонечко
Він викладається за 10 днів, не поспішайте, ще візьмете на шарові 3000 км
Сонечко• сегодня в 09:06
Ответ дляМЧСница
Вже менше 10 днів...я не поспішаю, поки взяла на суботу, як з´явиться неділя, то здам. Колись виклали у вівторок на неділю.
Сонечко• сегодня в 09:08
Ответ дляМЧСница
За шарові, то вчора зареєструвалися, ідентифікувалася в програмі, то я готова.( на будні дні є ці шарові)
МЧСница• сегодня в 09:09
Ответ дляСонечко
А на вихідні - ні? Бо я зібралася піщніше купувати
МЧСница• сегодня в 09:12
Ответ дляСонечко
А він не через день ходить, до речі?
А, то через день довгий/короткий вже, в 23 році був через день
МЧСница• сегодня в 09:13
Все, зрозуміла, 3000 км це той потяг, що з позначкою прапор
Зліпок ступні• сегодня в 10:44
На 27.12 уже нет ни одного билета на Львов, а там аж 6 поездов. Как так все раскупили за 2 часа???
Зроблено у 80-х• сегодня в 14:24
Ответ дляЗліпок ступні
думаю еще добавят - брала с утра, был только один поезд и несколько вагонов ( на утро прибытие)