Володарка мрій• 08 апреля 2024
Верите ли вы, что Бишимбаева посадят на пожизненное за убийство Салтанат?
Мое мнение - однозначно нет. Обычная ссора, переборщил с силой и убил.
Кракадэ• 08 апреля 2024
Я вчора дивилась останнє засідання. Думаю та прокурор, що там, доведе, що все було сплановано і це вбийство задумане. Вона молодець. Що він винен то так, а от хочуть довести ж що все сплановано було, що вбивав спеціально.
Яка він тварюка, що він отам казав , гидко слухати.
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Нет, конечно.
Огласка ни к чему не приведет.
Затянут время, все забудут, так и замнется.
Все таки дикий степной менталитет никакой цивилизацией не вытравишь.
Огласка ни к чему не приведет.
Кракадэ• 08 апреля 2024
Ответ дляКукусик
Я бачила в відео що йому дали тільки 10 рокі ув´язнення
Яке відео, ще іде слідство ж. Вироку немає наче.
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Ответ дляКукусик
Будет как Зайцева сидеть - в камере повышенного комфорта?))
Кукусик• 08 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
В Тік ток бачила, там казали що йому світить 10 років, але вийде через 2-3 роки, бо він всіх підкупив
МУСЯкомарова• 08 апреля 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
що це за кляті москалі? навіщо вони тут?
Та які ж це москалі? Мабуть таджики
Кондуктор трамвая• 08 апреля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Та які ж це москалі? Мабуть таджики
тим більше. навіщо вони нам?
Кракадэ• 08 апреля 2024
Ответ дляКукусик
Ні, завтра ще буде суд. Вирок винесли прокурори пожиттєво, а ще ж суд присяжних .
Вирок залишать, якщо всі проголосуют . Якщо , не більше 6 за те шо винен від 10 до 15
КвартираЧья• 08 апреля 2024
Як жінка я сподіваюсь що посадять і надовго. Бо так з посмішкою вигадувати спокійно відповіді може тільки психопат. А значить він вийде і прибʼє ще не одну жінку.
Але я так розумію що корупція там розвинена так же гарно як і в нас. Тому так, згодна з коментарями вище, що може все вийти так як з Зайцевою.
Кукусик• 08 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Сподіваюсь що так і буде, на пожиттєво його до в´язниці
Кракадэ• 08 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Ні, вже як з зайцевою там не буде. Я вчора продивилася майже всі засідання, 8 годин. Завтра суд присяжних буде. Якщо меньше 6 чоловік проголосує , то 10-15 років дадуть..
Прокурори винесли довічне.
Кракадэ• 08 апреля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Не принципово
Звісно, я просто написала, що Алмати в Казахстані.
Агент Пинкертона• 08 апреля 2024
Смотрю заседание . В шоке от того что он мелет. Бывший министр звонит гадалкам , несет чушь, и такое чувство что судят ее а он жертва .
Думаю он сядет надолго, дело резонансное
Агент Пинкертона• 08 апреля 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Не все ж настолько глупы как Вы.
Это про Казахстан вообще то
Кракадэ• 08 апреля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Удалено администрацией...
Пишут на українських ресурсах, почитайте. Всі тут обговорювали недавно. Ви не знаєте, то це не означає, що інші не знають. Моє оточення знає, про це звірство, неважно де його скоїли. Чоловік забив свою жінку, іде суд вже пів року.
Володарка мрій
• 08 апреля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Удалено администрацией...
Держите в курсе
Кракадэ• 08 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Та актор якийсь. То хотів вбити себе, та не вбив, то гадалки. Але прокурор і отой молодий чоловік , що з нею поруч ( я не зрозуміла хто він) молодці, такі запитання ставять , що не викрутишься.