Наездница• 08 апреля 2024
Дiвчата, у вас відкривається сайт укрсиббанку?
Не можу зайти у кабiнет зробити платiж - анi з компа на сайт, нi з телефонного додатку теж пише "система недоступна".
Хоча сайт downforeveryoneorjustme.com каже що сторiнка в них працює....
у вас відкривається online.ukrsibbank.com чи нi?
Дякую...
Наездница
• 08 апреля 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У них часто бывают сбои.
просто можна заходити на сайт downforeveryoneorjustme.com
та перевiряти сторiнки, чи то в тебе проблема тiльки, чи у всiх, а зараз перевiрка та каже що тiльки в мене не працює, то я й думаю, може то тiльки мне заблочило з якихось причин, тьху-тьху.... ((