Галя із Дарниці• сегодня в 11:26

Категорично не подобається подарована обручка (

Дівчата, сміх крізь сльози : отримала пропозицію та дорогу обручку з діамантами. На цьому хороші новини закінчилися, далі все не так : дизайн жахливий, розмір дуже великий, поміняти не можна бо куплена в іншій країні. Здати можна, мабуть, лише як лом чи є ще інші варіанти?
Мочалкин блюз• сегодня в 13:22
Ответ дляГаля із Дарниці
На середній теж велике, фотографувала на вказівному
Та шо ж такое то))) Отращивайте пальцы! ’Если у вас так редко растут пальцы что-то же надо с этим делать!’(с)

Мочалкин блюз• сегодня в 13:22
Ответ дляГаля із Дарниці
Как вариант, чтобы никого не обижать носить как кулон, купить красивую цепочку)
Мочалкин блюз• сегодня в 13:26
Ответ дляГаля із Дарниці
Вижу фото. Оно еще не только большое кмк, как у дизайн неудобный. Оно даже в вашем размере могло быть широким и торчать по бокам..
Тра Ля Ля• сегодня в 13:43
є - просто зрадійте і не в.буйтеся.
вітаю
до речі, якщо так бісить каблучка, вам точно потрібно в це заміжжя??
автор Галя із Дарниці • сегодня в 13:54
Ответ дляТра Ля Ля
є - просто зрадійте і не в.буйтеся.
вітаю
Ні, ’взаміж ’ взагалі не потрібно, мене все на 1000% і так влаштовує. Але враховуючи певні юридичні моменти, можливо, заміжжя все ж має сенс. Наразі домовилися, що саме весілля буде після закінчення війни щоб відсвяткувати обов´язково в Україні.
Тра Ля Ля• сегодня в 14:00
Ответ дляГаля із Дарниці
ну так і все, каблучка нормально виглядає, він старався:)
Патика-мотика• сегодня в 14:09
Ответ дляМояХатаЗкраю
размер у ювелира можно изменить, дизайн в принципе тоже можно, но не обидится ли даритель)
в таком кольце - нет, нельзя
камни посыпятся
Патика-мотика• сегодня в 14:11
Ответ дляГаля із Дарниці
Думаю, що на це він і сподівається бо ще подарував комплект халатик+ комбінація 46 розміру ( я ношу 42 )
омг
он или намекает, что вам надо большею. простите жрать, или ...
стоит однозначно подумать, стоит ли идти замуж
он вас что, без году неделю, знает?
МояХатаЗкраю• сегодня в 14:11
Ответ дляПатика-мотика
в таком кольце - нет, нельзя
камни посыпятся
ну знаете, при желании и деньгах можно вообще вынуть все камни и переплавить его так, как автору хочется)

Патика-мотика• сегодня в 14:12
Ответ дляМояХатаЗкраю
вот это - можно
без проблем
Меряю линейкой• сегодня в 14:14
Ответ дляГаля із Дарниці
Він міряв моє кільце на свій палець і так підбирав, а в ювелірному сказали, що якщо буде завелике, то це лише обручка на заручини і її можна буде зафіксувати іншою обручкою зверху. Уявляєте цю красу?
я так и делаю! гладкая обручалка держит большое с брюликом:)))
Патика-мотика• сегодня в 14:16
Ответ дляГаля із Дарниці
Ні, але в вінтажному стилі
о, кстати, на фото на пальце, там где четко - рассмотрела модель
классика
норм в плане дизайна, и правда, можно носить под второе ’глухое’ в паре
смотрится хорошо
жаль, что с размером пролет
ЯблокоРаздора• сегодня в 14:17
Ответ дляГаля із Дарниці
Тю, я обручальное кольцо, фиксирую помолвочным, ношу их уже 19 лет и ничего, мне нравится.
Copy-Paste• сегодня в 14:19
Какие вы зажранные, аж противно читать что вам всё не нравится, человек купил, выбирал, подарил не дешевку, а ей всё не так.
Меряю линейкой• сегодня в 14:23
Ответ дляCopy-Paste
при чем тут ’зажраные’? а вы из терпил? психически здоровый человек может спокойно озвучить то, что ему не нравится. а вот травмированый будет терпеть дискомфорт боясь ’обидеть’.
Руда ліса• сегодня в 14:24
Ответ дляГаля із Дарниці
Теж схиляюся до цього варіанту, лежить як музейний експонат (
І моя на мене велика, лежить. Ой, то все дрібниці, аби ви жили добре з ним, тоді собі ще купите, якщо так кортітиме.
Звоночек• сегодня в 14:30
Ответ дляХочу в БАНю
Я тут років 7 назад жалілася на свою, в мене була дешева з синім камінцем. Я була розлючена, а зараз смішно згадувати. Вже років три, як розлучені, хоча досі друзі😂
В нас теж недороги обручки, без камінця. Більше 20-ти років одружені.
Звоночек• сегодня в 14:33
Ответ дляГаля із Дарниці
А в цю ’іншу країну’ Ви чи чоловік ще поїдете? Можна б було здати...

Стосовно розміру - є такі силіконові кільця, які одягають під обручку. Я про них читала. Свою обручку я здавала розтягувати двічі після вагіностей.
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 14:39
Купите регулятор кольца, ring edjuster.

фрау Гітта• 2 часа назад
Ответ дляГаля із Дарниці
5 років і це перший такий прольот і зразу по- крупному
Гуляти так гуляти!
ХвостПистолетом• 2 часа назад
Ответ дляГаля із Дарниці
... то есть никогда
осень харашо• 1 час назад
5 лет встречаться - вот где настоящая жесть!
Я_и_моя_собака• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
фото
Это мой бывший вам мое кольцо подарил, я 6 лет назад в него им швырнула и халатик 46 размера тоже, а он решил это все вам преподнести)
Elani• 43 минуты назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Может это от 46 размерной, что ранее отказала осталось и второй раз не тратится.
Странно как-то
КрестьянинДиор• 39 минут назад
Автор, у вас чи вашого чоловіка документи на обручку є? 1200 євро - недешево. Я так зрозуміла, що ви разом в ЄС. Тому купіть квитки в ту країну, де він купляв обручку, поїдьте на кілька днів туди в міні-відпустку, і час разом проведете, і обручку поміняєте, можете вибрати по ціні простішу, ще і за квитки покриєте. Як кажете, що гроші важко дістаються, то чому ні? Якщо не хочете на ланцюжку носити як прикрасу; якщо не хочете, щоб у шафі лежала. Ну і якщо людина вам не байдужа, то чому б не поїхати у невеличку відпустку. Де він купляв - Іспанія, Італія, Угорщина? Впевнена, що в тій країні окрім магазинів є що подивиться і можна гарно провести кілька днів.
ЦібаФу• 32 минуты назад
У меня тоже помолвочное было оч. большое зимой , и чуть лучше летом. Лет 15 одевала оч. редко. Последние 3 года поправилась , почти не снимаю, даже на море сейчас в ней.
СКИБИДЫШь• 18 минут назад
У нас в стране нельзя вернуть а вот заграницей надо узнавать,
Я_и_моя_собака• 10 минут назад
Ответ дляElani
Странно как-то
Я же и пишу, это мой халат и кольцо, он с ней 5 лет живет и не знает и не может размер одежды на ее бирках 42 от 46 отличить и кольца ее видел по размеру и не мог замерить ?
Працівниця року• 2 минуты назад
Ответ дляМояХатаЗкраю
хм.. так может кольцо не главная его проблема и замуж пока рановато?
выглядит так, что главная его проблема - предполагаемая невеста