08 апреля в 15:29

Як Вам сумка

шукаю , не маленьку , але й не сильно велику
може вже хто має таку , зручна вона , не сковзує з плеча і чи зручно без молнії
1 5
вре_Динка 08 апреля в 15:31
сумки кляйна довго не живуть, якщо це не шкіра, а вони вже давно, наче, зі шкіри не роблять, майте на увазі
1 3
автор Сапай вазони 08 апреля в 15:32
Ответ длявре_Динка
сумки кляйна довго не живуть, якщо це не шкіра, а вони вже давно, наче, зі шкіри не роблять, майте на увазі
дякую за відгук , ні це не шкіра
Крию матом страшно 08 апреля в 15:33
Щодо зручності не скажу, а от до якості сумок СК в мене є питання. Двічі купувала, і обидва рази вони за 7-8 місяців втрачали товарний вигляд, при тому, що носились не кожен день.
вре_Динка 08 апреля в 15:34
Ответ дляСапай вазони
дякую за відгук , ні це не шкіра
затираються кути дуже швидко, якщо сумка не для постійної носки, то може рік півтора послужить. а так на півроку плюс мінус регулярної носки
Крию матом страшно 08 апреля в 15:35
Ответ длявре_Динка
затираються кути дуже швидко, якщо сумка не для постійної носки, то може рік півтора послужить. а так на півроку плюс мінус регулярної носки
Плюсуюсь. Саме кути дуже швидко пооблазили.
Бабка-байкерша 08 апреля в 15:36
Нравится, берите. Сколько там ее носить, поносите с удовольствием сколько прослужит, потом новую купите
Ждушечка 08 апреля в 15:36
Фасон мне нравится, но они убиваются, даже если не носить каждый день, отвратное качество стало у них
автор Сапай вазони 08 апреля в 15:38
Дякую всім , сумка сподобалась але на пів року носки , то мені замало , пошукаю щось схоже
Дона Ко Ко 08 апреля в 15:40
у меня несколько сумок СК - в основном летние, им по 5-6 сезонов уже - выглядят хорошо, но они из натуральной кожи. с кожзамом не сталкивалась
Молчунья 08 апреля в 15:52
Принципово не купую Calvin Klein, бо Кельвін Кляйн гей.Також бренд пропагує це. А я проти ЛГБТ і носити його ініціали на собі не хочу.
3 4
Педиатор_я 08 апреля в 16:02
Не нравится
Невловимий Джо 08 апреля в 16:43
Не покупайте кляйн
Трескаются