Мішечок щастя• 08 апреля 2024
Оцініть мою прощальну писанину.
Не принизливо? Чоловік пропав вже на тиждень, не пише, не дзвонить. Таке періодично траплялось. Надоїло. написала настуне : пропав? Добре. Як скажеш. Але тепер давай вже так щоб назавжди. Без вороття.
Думаю, що то вже точно кінець. Боляче страшно.
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Він їй тупо ігнор, а вона йому - пошалім? Щось мені здається, що автор хоче для себе більшого, ніж дівчина чисто для сексу коли нікого цікавішого поряд немає
Допустим, он уже по-полной мыслями в другом месте /с другой дамой.
Такого типа смс сразу перетянет его внимание. Уж точно получше, чем игнор или истерики
Папина дочка• 08 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Тю, я свого першого виставила за те, що ніяк з нашого ліжка маму і сеструню не міг прибрати. Вони просто атаковали мою квартиру на вихидні, приходили жрали, і засідали на цілий день. Не відразу, через пів року. Чоловік м´який був, все угождав їм. Я потерпіла 2 місяці. Просила хай опрідвлиться, наша родина , це ми удвох, або мама з сестрою. Він мямлив і казав не може так. Сказала:’ допобачення, телебачиння’. Я що йому Хатіко ждати все життя? Мовчки пішов. Зато ті біснувалися довго)))
мда... повезло чоловіку
IQ 80• 08 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Не просто. Чого я буду розписувати , все що відбувалося. Я сократила до основних моментів, бо писати прийшлось би багато))) Ходив довго ще. Але ж хотів і мамі з сестрою бути гарним. А його гарно було за мій рахунок ( я не про гроші). Він другий раз одружився 20 років потому, коли мама померла. Ви уявляєте скільки дівчат не витримало?) А дівчата ж були, я знаю.
Капець повний. Мабуть було якесь хворобливе ставлення до мами.
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
Блин, а я ни одного не женила, все как-то самостоятельно справились, я только соглашалась 😅
Это в основном зависит от целевой аудитории. Если нужен оладушек, чтобы взять ипотеку на 30 лет и настрогать пару детишек, то конечно можно сидеть на попе ровно и принимать то, что прибивается само к берегу.
Если амбиции изначально побольше, то надо себя проявлять🤷♀️ доброжелательность, легкость, игривость и сексуальность - самая легкая наживка. Можно покорять его своим блестящим образованием, карьерой, финансовыми достижениями, цитатами Шопенгауэра или Гегеля (это кому что ближе). Но вот есть встать голой на четвереньки над зеркалом и запилить ему фоточку - это способ верный.
Психологічка• 08 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Нет ни оладушек, ни ипотек , ни детей. Я эгоистка, все только мне и готовое.
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
чет мне кажется вы такое именно женатым пишете)
Это стоит писать тем, кто по неделе не обращает внимание.
Называется - повернись ко мне передом, к тем с кем неделю занят - задом :)
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Фу. Это унизительнее, чем у автора
Представьте, что у Вас есть два М. Один нравится больше.
Как тому, что нравится меньше, перетянуть Ваше внимание? Игнорировать? Истерить? Ну да, конечно)
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Притрахается и женится, куда он денется :)
Впораюсь зі всим• 08 апреля 2024
Автор, будем смотреть правде в глаза: вы хотите ему написать что бы он опомнился и вас набрал? Какая цель прощального письма?
Пэрисхилтонша• 08 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
В блок и ничего не писать. По ходу, это Вы себе отношения придумали
Блок - это детский сад.
Удалить и забыть.
Если вдруг напишет - спросить, а кто это?
Удалить и забыть.
Пэрисхилтонша• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
але для мене невизначеність в тисячу разів гірше ніж болючий розрив.
а в каком месте у вас неопределенность? что-то еще непонятно?
Мішечок щастя
• 08 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Мабуть, хочу закінчення, бо вже тошнить на качелях, але сама не можу наважитись..
Тихомандражная• 08 апреля 2024
пропав і фіг з ним. У мене було таке, що пообіцяв подзвонити і всьо... Було дуже дуже неприємно, але я ніфіга перша не подзвонила, не написала. Подзвонив через 1,5 роки з таким тупим отмазом тіпа телефон загубив.... Такоє...
Гопница-Советчица• 08 апреля 2024
Зачем вообще что-то писать? Какого результата/реакции вы на это сообщение хотите?
Пес Патрон• 08 апреля 2024
не треба було писати. сміється десь з вас, друзям показує ’як по ньому тьолка сохне’. шукайте чоловіка, який любитиме вас більше ніж ви його, тоді буде діло.