Мішечок щастя• 08 апреля 2024
Оцініть мою прощальну писанину.
Не принизливо? Чоловік пропав вже на тиждень, не пише, не дзвонить. Таке періодично траплялось. Надоїло. написала настуне : пропав? Добре. Як скажеш. Але тепер давай вже так щоб назавжди. Без вороття.
Думаю, що то вже точно кінець. Боляче страшно.
Губи до вух• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
але для мене невизначеність в тисячу разів гірше ніж болючий розрив.
Так принизливо написали. Про оте боляче.
Я б не писала, змінила б замки, речі його в сумки. Прийшов би, то віддала б з фразою:’ допобачення, в мене інший’ і дєлов.
Хочеться написати, то краще так:’ замки змінили, будеш ідти за лахами, напиши, що б приїхала і двері відкрила.’
Психологічка• 08 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Як набридне бути собачкою, яка виляє хвостиком коли про неї згадують, тоді й життя ваше налагодиться.
Вот не обобщайте, у моей собачки самомнения до фига, как у меня почти 🤣
Мішечок щастя
• 08 апреля 2024
ой. нєєє. останнє слово в повідомлені ’без вороття’ про боляче то я вже тут дописала
Губи до вух• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Все там ясно. Яка невизнаність? Ви , коврик для ніг, що б самостверджуватися йому. А на тиждень пішов до дівки, яка йому в уха дує, що він ахуєн.ий пацан
Губи до вух• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
ну та вже написала
Боже, як у нас жінки люблять страдати, об таких завжди ноги витруть страдаліц.
Психологічка• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
а от цікаво, чи всі порадниці на ділі такі тверді, чи лиш теоретично))
Чого - тверді? Я , наприклад, дуже м´яка, але егоїстична більш, ніж м´яка 😉
Менее Более• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Поки він морозився
Я взяла і вийшла заміж за іншого
А той придурок потім бігав , шукав мене, квартиру купив біля моеї роботи
Я взяла і вийшла заміж за іншого
Заставляличка• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
А что вам тут непонятно?
Он вас бросил, все
Мішечок щастя
• 08 апреля 2024
Ответ дляКубик Рубика
Надо было написать,чё молчишь,может ты сдох??
ахаха.))) це ідея. треба було спершу сюда написати. а потім вже ту маячню))
Мішечок щастя
• 08 апреля 2024
Ответ дляЗаставляличка
А что вам тут непонятно?
Он вас бросил, все
мабуть. так
Однозначная• 08 апреля 2024
Я бы или не писала ничего, или что-то нейтральное вроде
Привет, как ты ☺️ готов к весне 😉😍?
Или
Соскучилась, пошалим 😜? + фоточка
Послушайте пожилую женщину, не одного на себе женила 😂
Привет, как ты ☺️ готов к весне 😉😍?
Или
Соскучилась, пошалим 😜? + фоточка
Мішечок щастя
• 08 апреля 2024
Ответ дляМаксХмара
А може в людини що трапилось?
ні. живий. здоровий.
МаксХмара• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
ні. живий. здоровий.
Тоді не треба було писати
Морковна• 08 апреля 2024
Автор, напишете ему лучше: ’Что-то случилось?’
Если не ответить - забудьте
Мішечок щастя
• 08 апреля 2024
Ответ дляМаксХмара
Тоді не треба було писати
та вже..гірше вже не буде. хочу аби стало байдуже
Губи до вух• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Тю, я свого першого виставила за те, що ніяк з нашого ліжка маму і сеструню не міг прибрати. Вони просто атаковали мою квартиру на вихидні, приходили жрали, і засідали на цілий день. Не відразу, через пів року. Чоловік м´який був, все угождав їм. Я потерпіла 2 місяці. Просила хай опрідвлиться, наша родина , це ми удвох, або мама з сестрою. Він мямлив і казав не може так. Сказала:’ допобачення, телебачиння’. Я що йому Хатіко ждати все життя? Мовчки пішов. Зато ті біснувалися довго)))
No problems• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Лише теоретично
Бритоножка• 08 апреля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ну помилуйте. На вас забили, игнорируют, как хотят, ещё только не хватает,чтобы прямо послал, а вы - а я еще не визначилась.
Але
Млинці зі смайликом• 08 апреля 2024
Ответ дляЗаставляличка
А что вам тут непонятно?
Он вас бросил, все
неа, вернется, автор его примет и он это знает . Сейчас он более интересную телочку юзает, как только она его пошлет, он вернется к автору, но тоже на время)
IQ 80• 08 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Просто пішов і все?...
Ото так Вас цінив, правильно зробили.
Мішечок щастя
• 08 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Лише теоретично
я своїй подрузі теж так аргументовано пояснювала про козла))) а сама вляпалась і усьо...
осень харашо• 08 апреля 2024
Ответ дляКубик Рубика
Это пять.
Психологічка• 08 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Привет, как ты ☺️ готов к весне 😉😍?
Или
Соскучилась, пошалим 😜? + фоточка
Привет, как ты ☺️ готов к весне 😉😍?
Или
Соскучилась, пошалим 😜? + фоточка
Блин, а я ни одного не женила, все как-то самостоятельно справились, я только соглашалась 😅