НаливайКа• 08 апреля 2024

Вас дратує коли називають пестливо: Мариночка, Катінька і тд?

У мене звичка. Коли до людини добре ставлюсь, то при зверненні кажу ‚Ларисочка‘, Максимчику‘, ‚Артемчику‘ і тд
Всі дуже дивуються і дивляться на мене як на неадекватну(
Невже це правда дивно виглядає? Ясно що, я так не звертаюсь до директора чи власника компанії
Лялькодзьоб• 08 апреля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Ми свою Катря називаємо) Ксюня. І Ларисочка Василівна) це все ми в одному кабінеті. А начальницю-Тамара)
Тамерлан 😂

Некомильфо• 08 апреля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
І окреме дякую за ’Лялькодзьоба’ ❤️
Ви з гумором - це кльово!
TaFo• 08 апреля 2024
Я и Таня, и Танька, и Танюха, и Танчик, и Татьяночка Евгеньевночка, и Танюша, и Танечка, и Танющь, и Тетянко

хорошо отношусь к таким вещам, если они не раздражают того, кого так называют. Но если лично кому- то неприятно, никогда не буду так обращаться.
Некомильфо• 08 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
Мене не дратує в цілому. Але насторожує таке звернення до мене. Враження, ніби від тебе людині щось потрібно, і вона намагається підлеститись
Це в перший раз так, а потім, навпаки, ріже вухо, коли звертаються по паспорту - а що сталося?
Наверняка• 08 апреля 2024
Ответ дляНекомильфо
Ага))) І ти потім, такий, весь вечір в роздумах і самокопанні))))
Глубоководная селедка• 08 апреля 2024
Загалом не дуже подобається, але від приємної мені людини, старшої за віком нормально
Пліснявілий сир• 08 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
Я Марина, и когда называют Мариночка не люблю. Травма из юности когда все мои женихи мне в письмах и смс писали МаринАчка))))
К остальным именам претензий не имею.
І я не люблю цих сюсюкань. Теж Марина )
Некомильфо• 08 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
Не, пару хвилин, скоріше, людині не до ніжностей, мало що могло статися.
Навпаки, спитаю чи все добре, може допомога потрібна)