НаливайКа• 08 апреля 2024
Вас дратує коли називають пестливо: Мариночка, Катінька і тд?
У мене звичка. Коли до людини добре ставлюсь, то при зверненні кажу ‚Ларисочка‘, Максимчику‘, ‚Артемчику‘ і тд
Всі дуже дивуються і дивляться на мене як на неадекватну(
Невже це правда дивно виглядає? Ясно що, я так не звертаюсь до директора чи власника компанії
Я_з_Франека• 08 апреля 2024
Не раздражает. Я работала долгое время в вузе, у нас норм коллектив был, мы часто обращались к друг другу Олечка Юрьевночка, Натальечка Ивановночка- мило и смешно
ДА да да• 08 апреля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Я тоже так делала Валентиночка Ивановночка
НаливайКа
• 08 апреля 2024
Ответ дляШеллар
Одразу роблю зауваження, я маю ім´я і коверкати його непотрібно.
І так, вважаю таких сюсюкателів невихованими та трохи пришелепкуватими.
Утютю
Байрактара• 08 апреля 2024
Я Марина, и когда называют Мариночка не люблю. Травма из юности когда все мои женихи мне в письмах и смс писали МаринАчка))))
К остальным именам претензий не имею.
НаливайКа
• 08 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
К остальным именам претензий не имею.
Волаю
Розумна Губка• 08 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
К остальным именам претензий не имею.
А я наоборот люблю, Марина как то серьезно, а Мариночка красиво и нэжна
Додекаэдр• 08 апреля 2024
Аж теліпає, зразу викликає відразу, особливо слово кав´ярня -кафучечка, я не люблю як грубість так перебір сюсюкання, Танюшечка не терплю краще Таня, Катюня, Катюша краще Катя і ніжно і не бридко
ФруктЕщеТот• 08 апреля 2024
Ответ дляНаливайКа
Утютю
Звернула увагу, що чим старші стаємо, тим більше використовуємо пестливу форму імені. Мені приємно, коли в нас молодий начальник, який починав в нам з низів, називає мене Танюша. Ще в нас популярно використовувати українську форму імені: Валентинко, Марійка, Тетянко, Оленко.
Некомильфо• 08 апреля 2024
Ответ дляШеллар
Не всіх підряд так називаю, до кого є взаємна симпатія, відчуваю чи це доречно, чи припустимо до ситуації і т.п.
Мене також частенько називають Анжелочка, Анжелічка - це теплота і приємність.
У кого таке спілкування не в пошані, то це відчувається і звісно, так з ними не спілкуюсь.
НаливайКа
• 08 апреля 2024
Ответ дляНекомильфо
+++
Некомильфо• 08 апреля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Маринка ще можна
Лялькодзьоб• 08 апреля 2024
Я навчилась не звертати увагу, бо Мариночка, Наталочка, Катєнька - це ще норм. А от я Олеся, наприклад, і тут починається жара - хто ’во что гаразд’. Лесёчек, Лесёчичек, Лесюня, Лесюнчик, Олесик й інші різновиди лисячо-пісюнькової пестятини. Тож...я мимовух
Глас_Народа• 08 апреля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Меня сотрудница называет Юлич
Некомильфо• 08 апреля 2024
Ответ дляШеллар
Може, вас в дитинстві лагідно не називали, що вам це дикунство?
Наверняка• 08 апреля 2024
Мене не дратує в цілому. Але насторожує таке звернення до мене. Враження, ніби від тебе людині щось потрібно, і вона намагається підлеститись
Некомильфо• 08 апреля 2024
Ответ дляГлаголиця
У нас на роботі хлопці співробітницю називають Катюля))) бісяче трішки
Ревнощі
Треба підробіток• 08 апреля 2024
Ответ дляГлаголиця
Ми свою Катря називаємо) Ксюня. І Ларисочка Василівна) це все ми в одному кабінеті. А начальницю-Тамара)
Некомильфо• 08 апреля 2024
Ответ дляШеллар
Так для мене це дикунство, коли стороння людина начинає сюсюкати, в темі мова не йде про батьків.
Ваша справа, звісно. Та в людей бувають теплі відносини і це впливає на спілкування.
П.С. Це лиш інша точка зору, нічого більше