Перша скрипка• 08 апреля 2024
Плітки, чому люди себе обманюють
Чому люди не хочуть знати що про них пліткують
Сказала знайомій , меньше розказуй про тебе пліткує ця Маша, а знайома як розказувала так і розказує,а та ще більше пліткує
Посудомойка• 08 апреля 2024
Бо людям до вподоби така увага. Саме для цього шалена кількість людей вивалює своє життя у соцмережі.
Перша скрипка
• 08 апреля 2024
Ответ дляПосудомойка
От наприклад , в знайомої син дуже добре заробляє, їздив то в Китай, то в Індію ця пліткарка сказала, що він наркоту возить
І таких варіантів повно
Я там нікому нічого не розказую, бо ще мене туди втягнуть
І таких варіантів повно
Наверняка• 08 апреля 2024
Погоджуюся з коментарем вище, деякім довподоби така увага, їм лестить увага чи заздрість.
А деяким просто все одно, що їх обговорюють.
жінка незаміжня• 08 апреля 2024
Ответ дляПерша скрипка
І таких варіантів повно
Так, донька сусідів давно уїхала за кордон, гарно заробляла, казали проституткою
Перша скрипка
• 08 апреля 2024
Ответ дляДружная семейка
Так може ,ій по хер
Скоріш за все що так
Запасная спина• 09 апреля 2024
Такая странная формулировка. Если человек не хочет знать, что про него говорят разные сплетники, он себя обманывает. В чем обманывает? И зачем собирать всякий мусор, который разносят левые люди?