Мурзилка• 08 апреля 2024
Гтр, окр
Дівчатка потрібна ваша порада,призначили кпт,можна медикаментами ще але кпт основне лікування,хто які пив протитривожні які добре лікують гтр,окр?
Можливо не антидепресанти
Мстящий за Зайца• 08 апреля 2024
Автор, якщо лікар психіатр призначив вам препарати, слід притримуватись його рекомендацій.
Спробуйте - пропийте місяць Біфрен і розкажіть потім, чи допомагає. Це якщо без антидепресантів ви хочете.
Вічний двигун• 09 апреля 2024
Атаракс мені добре зняв тривожність, і тоді змогла заходити в КПТ. До нього не могла нормально працювати з лікарем. Але протитривожні не лікують. Вони знімають тривогу, поки ви їх п´єте. А тим часом ви маєте це відпрацювати з психотерапевтом.