Чи є норма строку підготовки документів лікарем для МСЕК?

Доброго дня!
Чи є норма строку підготовки документів лікарем для МСЕК?
Може хтоть знає чи є взагалі терміни підготовки, не можу знайти в інтернеті. Є для самого МСЕК - 5 робочих днів.
І може хто проходив зараз - довідку про інвалідність дають одразу? скільки часу займає сам цей МСЕК приблизно - жива черга чи як? Щось питають? Як це відбувається?
Жінка, не військовозобовязана. МСЕК повинен бути в районній поліклініці. ЛІкар не хоче нічого розповідати, затягує строки, натякає мабуть на гроші.
Всім дякую!
Капуста Маша 09 апреля в 08:50
По термінах - чоловік почав обстеження на початку червня, отримав виписку МСЕК в кінці серпня. Наскільки я пам´ятаю, лікар швидко передавав документи до МСЕК, коли всі доки були готові.
На МСЕК ходив 2 рази: якесь попереднє засідання і остаточне.
Кумедний ґудзик 09 апреля в 08:52
Ось тут всі нормативні акти по вашій темі. Шукайте там відповіді. Бо за вас, вибачте, ніхто не буде витрачати свій час.

Я перед оформленням інвалідності дитині також все вивчала самостійно. Довго і досконально все вичитувала. Всі закони, статті і навіть покарання у випадку, якщо лікарі почнуть бикувати. І мені саме цей самостійний підхід дуже допоміг і інвалідність дали протягом тижня і без копійки у кишеню.

Поради і плітки з совєтчиці вам не допоможуть, а навпаки введуть в оману.

https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Порядок_про...
Фіфачка 09 апреля в 08:52
Довідку і план реабілітації видають одразу. У пенсійний фонд вони самі подають дані. Черга жива, хоч МСЕК і призначає конкретний час. Але і з черги можуть викликати не по черзі
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 08:54
Ответ дляФіфачка
Довідку і план реабілітації видають одразу. У пенсійний фонд вони самі подають дані. Черга жива, хоч МСЕК і призначає конкретний час. Але і з черги можуть викликати не по черзі
дякую!
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 08:55
Ответ дляКапуста Маша
По термінах - чоловік почав обстеження на початку червня, отримав виписку МСЕК в кінці серпня. Наскільки я пам´ятаю, лікар швидко передавав документи до МСЕК, коли всі доки були готові.
На МСЕК ходив 2 рази: якесь попереднє засідання і остаточне.
швидко у Вас, в мене вже 7 місяців і останній місяць лікар готує документи на МСЕК
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 08:55
Ответ дляКумедний ґудзик
Ось тут всі нормативні акти по вашій темі. Шукайте там відповіді. Бо за вас, вибачте, ніхто не буде витрачати свій час.

Я перед оформленням інвалідності дитині також все вивчала самостійно. Довго і досконально все вичитувала. Всі закони, статті і навіть покарання у випадку, якщо лікарі почнуть бикувати. І мені саме цей самостійний підхід дуже допоміг і інвалідність дали протягом тижня і без копійки у кишеню.

Поради і плітки з совєтчиці вам не допоможуть, а навпаки введуть в оману.

https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Порядок_про...
Дякую! Продивилась до діагоналі, не знайшла сходу, буду дивитись детально
Теща дочки 09 апреля в 08:57
Мені лікар сказав одразу, що на лікарняному мені бути до 4х місяців, бо в іншому разі марна справа. Але це для працюючих. Коли пройшло 3 місяці, лікар виписав обхідний, я пройшла лікарів, і десь дня за три він зробив опис і відправив документи в область.через днів 5 подзвонили і повідомили що мені назначено групу,, документи надішлють поштою. Нікуди їхати не довелось. Але по строках на все десь 115 днів зайняло.
Капуста Маша 09 апреля в 08:57
Ответ для13чудоСВЕТА
швидко у Вас, в мене вже 7 місяців і останній місяць лікар готує документи на МСЕК
А яке місто в Вас?
Ми з Миколаєва, реально лікар протягом кількох днів готував доки.
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 09:00
Ответ дляКапуста Маша
А яке місто в Вас?
Ми з Миколаєва, реально лікар протягом кількох днів готував доки.
Дякую за відповідь! Київ
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 09:01
Ответ дляТеща дочки
Мені лікар сказав одразу, що на лікарняному мені бути до 4х місяців, бо в іншому разі марна справа. Але це для працюючих. Коли пройшло 3 місяці, лікар виписав обхідний, я пройшла лікарів, і десь дня за три він зробив опис і відправив документи в область.через днів 5 подзвонили і повідомили що мені назначено групу,, документи надішлють поштою. Нікуди їхати не довелось. Але по строках на все десь 115 днів зайняло.
дякую! ’ десь дня за три він зробив опис ’ - ось цей проміжок в мене вже місяць триває....
Моя улюблена страшко 09 апреля в 09:02
Мне врач через медсестру озвучила пять штук за оформление. Поменяли врача, следующая не была в восторге, но норм. Конфеты и кофе я ей купила ,конечно
Швидкоруч 09 апреля в 09:02
Ответ для13чудоСВЕТА
швидко у Вас, в мене вже 7 місяців і останній місяць лікар готує документи на МСЕК
Автор, зайдіть у фейсбуку в групу друге квітня, там можете запитати, по вівторках у них зум школи, можете задати запитання
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 09:09
Ответ дляМоя улюблена страшко
Мне врач через медсестру озвучила пять штук за оформление. Поменяли врача, следующая не была в восторге, но норм. Конфеты и кофе я ей купила ,конечно
Дякую! а Ви міняли лікаря, коли вже всі документи готові були? чи до початку оформлення?
Теща дочки 09 апреля в 09:26
Ответ для13чудоСВЕТА
Дякую! а Ви міняли лікаря, коли вже всі документи готові були? чи до початку оформлення?
Запитайте у лікаря скільки коштують його послуги. Я так і зробила. Він мені відповів що на мій розсуд. Можу і нічого. Маленьку благодарочку я йому презентувала от типу еквівалент цукерок, кави і коньяк. Але це взагалі не було обов´язком або таксою. Я вже раніше стикалась з тим що від того як зроблено опис, тобто ’ правильні папери’ залежить і висновок коміссії. Тому від лікаря багато що залежить.
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 09:29
Ответ дляТеща дочки
Запитайте у лікаря скільки коштують його послуги. Я так і зробила. Він мені відповів що на мій розсуд. Можу і нічого. Маленьку благодарочку я йому презентувала от типу еквівалент цукерок, кави і коньяк. Але це взагалі не було обов´язком або таксою. Я вже раніше стикалась з тим що від того як зроблено опис, тобто ’ правильні папери’ залежить і висновок коміссії. Тому від лікаря багато що залежить.
навіщо питати? а як скаже 1 млн грн чи доларів - що тоді робити? я вже всі документи зібрала, пару разів переробила, власне лікар - нічого крім своїх обовязків не зробила. За що варто їй заплатити
Виправлялочка 09 апреля в 09:42
У мене чоловік з 19 року інвалід, документи завжди готувалися (це я не маю на увазі обстеження, аналізи, які він проходить додатково) швидко. В цьому році не хотіли ставити підпис і печатку на документах, поки чоловік не пройде ВЛК у воєнкоматі. Тому майже 2 місяці це питання вирішувалося (саме воєнкомат затягував, не видавали документи). Після подання документів на МСЕК чекаємо вже майже місяць засідання. Ось призначили нарешті через тиждень. Довідку МСЕК надавав завжди одразу. А ось з пенсійного фонду можна чекати пенсійне довго - минулого року прийшло через місяць, а у 2021 - майже 3 місяці чекали...
пьЯНА 09 апреля в 09:47
моя свекруха оформляє вже з початку грудня минулого року. весь час віддає всі доки сімейному, він місяць вішає лапшу, а потім видає, шо не вистачає якогось папірця. поки вона той папірець бере, то виявляється шо вже протермінований обхідний лист. і так по кругу. скоро буде півроку, як він знущається зі старої людини.
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 10:03
Ответ дляпьЯНА
моя свекруха оформляє вже з початку грудня минулого року. весь час віддає всі доки сімейному, він місяць вішає лапшу, а потім видає, шо не вистачає якогось папірця. поки вона той папірець бере, то виявляється шо вже протермінований обхідний лист. і так по кругу. скоро буде півроку, як він знущається зі старої людини.
дякую! про термін обхідного я навіть не знала, треба дізнатись скільки він діє...
Виправлялочка 09 апреля в 10:07
Ответ дляпьЯНА
моя свекруха оформляє вже з початку грудня минулого року. весь час віддає всі доки сімейному, він місяць вішає лапшу, а потім видає, шо не вистачає якогось папірця. поки вона той папірець бере, то виявляється шо вже протермінований обхідний лист. і так по кругу. скоро буде півроку, як він знущається зі старої людини.
Свекрусі паралізованій після інсульту через 3 місяці оформили інвалідність (1 гр пожиттєво). Так, платили всім, тому що тягать лежачі 150 кг - ніхто не взмозі, а лікарі приїзджати додому власне не хотіли (та й оплати їм таксі і т.д. - то мені простіше було дати ті 500 грн і не мати клопоту).
Менше ніж за місяць ми отримали всі документи. Обійшлося все 8 тис грн.
пьЯНА 09 апреля в 10:09
Ответ для13чудоСВЕТА
дякую! про термін обхідного я навіть не знала, треба дізнатись скільки він діє...
місяць
Виправлялочка 09 апреля в 10:10
Ответ для13чудоСВЕТА
дякую! про термін обхідного я навіть не знала, треба дізнатись скільки він діє...
Нормальні лікарі ставлять дату, коли всі документи вже на руках
пьЯНА 09 апреля в 10:11
Ответ дляВиправлялочка
Нормальні лікарі ставлять дату, коли всі документи вже на руках
яким чином? ваш кожен прийом у вузького спеціаліста фіксується в електронній системі. дата на консультаційному висновку ставиться автоматично. яким чином вам можуть там ставити інші дати?
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 10:12
Ответ дляпьЯНА
яким чином? ваш кожен прийом у вузького спеціаліста фіксується в електронній системі. дата на консультаційному висновку ставиться автоматично. яким чином вам можуть там ставити інші дати?
це про дати в обхідному листі, він паперовий і просять не ставити дату
Виправлялочка 09 апреля в 10:14
Ответ дляпьЯНА
яким чином? ваш кожен прийом у вузького спеціаліста фіксується в електронній системі. дата на консультаційному висновку ставиться автоматично. яким чином вам можуть там ставити інші дати?
А з чого ви взяли, что до обхідного листа якимось чином відносяться всі обстеження у вузького спеціаліста? У мене чоловік рік проходе обстеження. Тому що наприклад є такі обстеження, черга на яке 3-4 місяці і робиться воно лише в одному місті. І заключення цього спеціаліста ніяк не може бути видано за місяць до подання документів на МСЕК. І таких обстежень у чоловіка декілька. Ніколи ніяких проблем не було!
пьЯНА 09 апреля в 10:15
Ответ для13чудоСВЕТА
це про дати в обхідному листі, він паперовий і просять не ставити дату
так, він паперовий, але прийом фіксується . ви ж офіційно приходите на прийом до кожного спеціаліста
автор 13чудоСВЕТА 09 апреля в 10:15
Ответ дляпьЯНА
так, він паперовий, але прийом фіксується . ви ж офіційно приходите на прийом до кожного спеціаліста
думаєте, хтось буде звіряти дати чи звіряє?
пьЯНА 09 апреля в 10:16
Ответ дляВиправлялочка
А з чого ви взяли, что до обхідного листа якимось чином відносяться всі обстеження у вузького спеціаліста? У мене чоловік рік проходе обстеження. Тому що наприклад є такі обстеження, черга на яке 3-4 місяці і робиться воно лише в одному місті. І заключення цього спеціаліста ніяк не може бути видано за місяць до подання документів на МСЕК. І таких обстежень у чоловіка декілька. Ніколи ніяких проблем не було!
не осбтеження, а огляди. я сама тільки вчора здала свій обхідний. там заключення ЛОРа, окуліста, хірурга і сімейного.
Виправлялочка 09 апреля в 10:16
Ответ дляпьЯНА
так, він паперовий, але прийом фіксується . ви ж офіційно приходите на прийом до кожного спеціаліста
Чоловік з 19 року щорічно проходить МСЕК, завжди дати йому ставе лікар, коли всі документи готові. У вас не так - ок.
Теща дочки 09 апреля в 10:16
Ответ для13чудоСВЕТА
навіщо питати? а як скаже 1 млн грн чи доларів - що тоді робити? я вже всі документи зібрала, пару разів переробила, власне лікар - нічого крім своїх обовязків не зробила. За що варто їй заплатити
Я вже написала навіщо. Мені потрібен був результат. Першого разу, коли я оформлювала, мені на Мсек відмовили, не положено. Це було дуже давно. Потім люди підсказали, що з одним і тим же діагнозом, але з іншім, ’правильним’ формулюванням проблем можна отримати. Я повторно цим займалася через півроку і чудо здійснилося. Той же самий лікар на МСЕК сказав що мені дають 3ю пожиттєво. Лікарю, який робив документи, віддячила бутилкою коньяку і пачкою паперу. Тепер оформлювала 2 группу і маю результат. Не хочете-не питайте, Ваша справа. Я поділилась своїм досвідом. А чи брати його до уваги, чи ні, вирішувати тільки Вам.
пьЯНА 09 апреля в 10:16
Ответ для13чудоСВЕТА
думаєте, хтось буде звіряти дати чи звіряє?
я не знаю, але мене відразу попередили, що обхідний дійсний місяць. потім прийдеться по новій проходити їх всіх.